Forum
u164127
u164127
Hej!
Ime mi je Kaja in odločila sem se napisat zgodbico. Naslov je Živa Groza in nima nobene veze z tisto knjigo.
__________________________________________________________________________________

Zgodba bo govorila o 16 letni punci Niki ,ki se ji življenje zelo zaplete.

__________________________________________________________________________________
Jupii zadnji šolski dan je. Končno je zazvonilo in lahko sem odSla domovv. Moji starši so bili zelo veseli ker sem splet imela odlično spričevalo. Po kosilu sem poklicala svjo bff Kajo in zmenili sva se da greva ob 17.30 skupaj v kinoo. No končno je blia ura 17.30 in šle sva gledat film. Ojejj pozabila sem se vam predstaviti. Ime mi je Nika in stara sem 12 let hodim v 7 razred. Imam mamo Ano in očeta Toma sta zelo prijazna in me imata zelo rada. Imam tudi bff Kajo. Bff sva že ob 4. razreda in vedno si pomagava in vedno sva povsot skupaj.

Jaz

Kaja

naša hiša

moja soba

A je uredu začetek?
A nadaljujem?
Next?

Rabim vsaj 2 nexta za začetk.
17. februar 2014
Next ja dober začetek je
17. februar 2014
Next eto pa še en next
17. februar 2014
Zakaj se mi zdi Kaja lepša kakor ti oz. mislim v zgodbi
17. februar 2014
u123401
u123401
Next
17. februar 2014
Next
17. februar 2014
u163497
u163497
Nika in Kaja hahhah zanimiv začetek.
Zakaj mam občutk da bo ta zgodba govorila o men ?
24. februar 2014
u164127
u164127
Ta next je posvečen αɴɴα●нorѕe

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zello sem vesela ker so počitnice. Nasledni teden gremo z Kajino družino skupaj na morje oz. v Miami!!! Zelo se že veselim tega izleta! Tam bomo 2 tedna.

1. teden pozneje

Vstala sm že ob 6 ker imamo ob 7.30 let. Na letalu sem sedela skupaj z Kajo, pogovarjali sva se, poslušali muziko, spali................moja mami naju je zbudila ko smo prišli bili sva zelo veseli odšli smo v našo hišo ki jo imamo tam smo se razparkerali in odšli na kosilo takoj zatem pa nakupovat po nakupih pa takoj na večerjo in spat. Zjutraj sem se zbudila ob 10.30 se oblekla in odšla na zajtrk. Na mizi pa je bilo pismo
pisalo je

NIKA IN KAJA
MI SMO ODŠLI K SOSEDOM NA OBISK NAZAJ PRIDEMO OB 12.00. PROSIM DA NE ZAPUŠČATA HIŠE!
Odšla sm v Kajino sobo pogledat če se je že zbudila. Ampak je še spala zato sem se odločila da jo zbudim. Šla sem v kopalnico in napolnila celo vedro mrzlo vode in ga zlila na Kajo.
Najin pogovor N-js K-Kaja

N-aaaaaaaaaaaaaa
K-hahahahhahahah
N-kako si lahko??!!
K-nekak sm te pač mogla zbudit
N-to ti bom še vrnila!
Potem se je oblekla in odšla v kuhinjo,ko je zagledala sporočilo od staršev je bila zelo vesela da jih ni. Za zajtrk sva pojedli nuttelo in kruh nato pa sva odšle gledat tv.
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

A je uredu?
Next?
24. februar 2014
u163497
u163497
next
amm a veš da si zamešala črke tm gor???
drgač je pa supr
24. februar 2014
u165470
u165470