Forum
mraz. led. sneg. beda. sovražim zimo in vse kar je povezano z tem. čisto vse. morda je težko vrjeti, da najstnica, kot sem jaz, nemore niti slišati za 'veseli december'. ampak je res. najraje bi to obdobje preživela nekje na toplem, na severu, kjer bi čez dan uživala na vroči plaži, skoraj gola, večer bi preživela v kakem lokalu, na prostem seveda. pa še hotelske sobe mi nebi bilo treba plačevati, saj bi brez problema zunaj taborila. temu se reče življenje, ne pa to, da bolj ko se oblečeš, bolj te zebe. iz šole ne prideš nenakepan in nenahranjen domou, pa da si supermen. na koncu nam pa še težijo z nekim izletom, na skučanje, za ves teden! seveda takoj odkonim. doma, staršem in prijateljem ni treba 2x povedat, da negrem, saj me predobro poznajo. večji problem bo, se to zmenit z ravnateljem.
''si pripravljena? lahko te pospremim do njegove pisarne, dalje boš pa mogla sama.'' mi reče sošolka, oz. najboljša prijateljica, kar jih je v našem letniku, Ela. ''vseeno pa, nebi še malo razmislila? sploh se nezavedaš, kaj boš zamudila!'' ''o tem ni kaj razmišljat!'' zavijem z očmi. ''negrem in pika. kaj mi bo še tega treba!'' skupaj se napotiva prti ravnateljevi pisarni. ko prispeva, mi Ela samo še šepne ''srečno'', se obrne in odide. potem potrkam in začnem počasi odpirat vrata. ko jih odprem do konca, zagledam noter, za mizo, ravnatelja. visok in postaven, z očali in kravato, sedi za mizo in buli v računalnik. ko me zagleda, se hinavsko nasmehne, in pribije ''vstopi''. vstopim in se brez pomislikov začnem zgovarjat, kako se bojim za zdravje. njemu pa je vse skupaj šlo samo zelo na smeh. kako velikodušno. ko končam, reče da to sploh ni res. z vzdignjenimi obrvami ga pogledam. ''razmumem te, da ti sneg ni najbolj prida. ampak to še ni dovolj velik razlog, da bi ti pustil ostati doma. konec koncev, saj ni potrebno bit po cele dneve samo na snegu. zaradi mene, si lahko tudi v sobi, cel teden.'' že odprem usta, da bi ugovarjala, ko nekdo odpre vrata. glavo zasukam proti vratom in za hip zamrznem. koga sem zagledala? moškega. bolj podrobno, zelo privlačnega, le nekaj let starejšega, moškega. še bolj podrobno, najbolj hudega tipa, našega stoletja. z odprtimi usti, zijam v njega in nevem kaj bi naredila. nato spregovori: ''se opravičujem, gospod Kovačič. za izlet sem prišel.''

next?
28. november 2010
NEXT!!
28. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg