Forum
Hi!
Zima je res zakon. To vam dokazujeta predvsem Peter Prevc in Kamil Stoch. Ta zgodba je zima. To je oddaja vsako sredo ob 20.00.

Pisala bom zgodbo o 18-letni Sari, ki je prezivljala prosti cas v zimi. Ce je bilo poletje pomlad jesen pa je gledala posnetke od sportnikov. Ko bojo 3nexti zacnem pisat.

Bos sodeloval/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. februar 2014
next
04. februar 2014
Hvala
06. februar 2014
Sem Sara. Stara sem 18 let in hodim na predšolsko vzgojo. Hodim v 4. letnik in imam najraje slovenščino. Letos grem na študij. Upam da bom uspešna. No in bila je ZIMA!
Ah bilo je fajn. Takrat so se začele olimpiske igre v Sočiju. Glede na Vancouver so boljše. Ker so pred 4 leti v Kanadi organizirali tudi hotele za obiskovalce na ogled, so imeli karto brezplačno za skoke. No še vedno govorim o olimpiskih. Dejmo raje o mojem življenju. Moj oče Marjan in mama Katja živimo v Ljubljani. Zraven babice smo živeli dolgo, a ko je moja babica umrla smo se preselili v Ljubljano. Hodim v šolo v Kranj. V usmeri študija še razmišljam. Z mojo pol sestro živima od 4. leta. Ona je stara 10 let.
Hodi v Peti razred. Moj oče in mama sta se rodila v Celju. Sta Celjana. Imam prijateljico Klaro. Je moja BFF in že dolgo sva sosedi in to od leta 2008. 3 nexte
08. februar 2014
u159600
u159600
next
08. februar 2014
Imam 2 polbrata, ki sta dvojčka. Hodita v 3. razred in sta prikupna. Imam še domače živali. Psa in mačko. Zima je bila. Sneg je naletaval vse povsod. Ko sem prišla v učilnico sem se pogovarjala s Klaro mojo BFF. V rezred je prišla učiteljica. Rekla je, da imamo slovenščino in , da se bomo pogovarjali o olimpiskih igrah. Nakladala je celo večnost do konec ure. Bil je kosilo. Jedla sem dunajski pa pomfri. Ko sem šla domov sem mogla naredit nalogo, ker grem pol na trening. Šla sem na trning smuka in suprveleslaloma. Ko sem prišla v cilj sem postavila nov vodilni čas in zmagala. Ko sem prišla domov sem šla v pižamo. Takoj sem odšla spat.
09. februar 2014
u159600
u159600
carsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. februar 2014
next
14. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg