Forum
Hey!
Tukaj bom pisala zgodbo ki se mi je zgodila v resnici.........Govori o zelo zapleteni ljubezni in o dveh bff prijateljicah ki se večkrat skregata zaradi fanta vec izveste ko zacnem pisati...Pisala bom ko bom imela cas vsaj vsaka 2 dni.
Prosim ipolni ce se ti zdi zanimivo:

Ali boš brala/bral??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. november 2017
TUKAJ JE PRVI DEL
21. november 2017
TUKAJ JE PRVI DEL
21. november 2017
Naj se vam predstavim sem Kim stara sem 15 let.Živim v Nemčiji (vem govorim slovensko bom vse razložila v nadaljevanju....)Imam najboljša starša na svetu vedno mi svetujeta in me spodbujata k vsem stvarem ki mi padejo na mojo glupo glavo.....Imam tudi najboljšo prijatelico po imenu Alja. Skupaj sva le dobrih 7 let,ker prej sem živela seveda v sLOVEnji zato tudi govorim slovensko.Res je najboljša vedno mi pomaga,mi svetuje in me seveda tudi spodbuja.Zadne čase veliko hodimo na igrišče tam ne igramo nogometa,košarke ali kaj podobnega ampak sedimo se pogovarjamo guncamo ali rolamo v glavnem se družimo.
21. november 2017
Enega poletnega dneva pa pripelje Alja še zraven fanta malo sem hzačudena sej sem vedela da je iz naše šole a nisem ga najbolje poznala.Predstavi mi ga ime mu je bilo Anže.Na prvi pogled mi ni biu nekaj fejst všeč ampak je biu kar lušen.Začeli smo se družit razumela sma se bolje kot sem mislila.
21. november 2017
To je trajalo kar 3 tedne potem smo se jaz ati in mami odpravili na morje. Saj res nisem še omenila imam še sestro in brata.No v glavnem odšli smo na Pašman.Na trajektu ni bilo gužve bili smo 3 na vrsti.Ko smo prišli sma se z Anžejom pričela pisati postajalo je vse bol napeto in vedno bol se mi je zdelo da je zares vredu fant pričelo se mi je dozdevat da.........
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nadaljujem čez 1 Next
21. november 2017
Fudbal
Fudbal
Next
22. november 2017
Da mi postaja všeč ampak si nisem upala priznati tega.Vsak dan na morju je biu lepši seveda zaradi Anžeja vse bol mi je blo jasno da tudi on čuti nekaj saj mi je pisav da mu ni ravno vseeno za mene in da jaz njemu postajam vedno bol vsec itd....Pri meni je blo enako.
Čez 1 teden
¤♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡¤
Hey Alja prides na ig ? (ig je krajšava za igrišče)
Ja itak
ok ob pol 3
okej
¤♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡¤
um Hey Anže a prideš na ig ful bi te bla vesela......
ja itak
okej torej ob pol 3
okey
by
by
¤♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡¤
jojjjjjjjj ura je pol triiiii!!!!!!!!!!!!
okej Kim zberi se hitro!!
prisla sem se pravi cas in zagledala Anžeja prišev je z ........
Nadaljujem cez 1 Next ali 2
22. november 2017
Z kolesom ker seveda negre brez svojega kolesa nikamor na hitro sem ga objela pri Alji seveda ni bilo tako midve sva se objemali najmanj 6min.Potem smo se malo pogovarjali in Anžeju je Alja priznala da ji je všeč ker je mene moj biusi fant zapustil ce pred 1 mescom nazaj ker se je zatreskal v drugo mi je bilo vseeno zato sem mu tudi jaz priznala z Aljo sma se čudno spogledali.

2 DNI PO TEM

Alja ALJA ALJa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nova novicaaaaaaaaa Anže mi je rekel da je v meneee!!!!!ohhhhh kako sem happpyyyyyyy!!!!!!!
Alja: KAJJJJJJJ KAKO JE TO MOGOCEEEEE MENI JE REKEL ENAKO!!!!
jaz:HAHAHH MEN JE REKO DA BO TEBI TO NAPISAL DA NEBI BLA JEZNA IN MENE JE VPRASAL CE TI LAHKO POŠLJE KAK SRČEK!!!!!!TOLKO DA VES MOJJJ JEEEE!!!!!
Alja: MEN ISTO KIM UPAM DA VES DA SE TI LAZEEE!!!!!!!.......(ta prepir je trajav še dolgo)
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Naslednje jutro
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
jaz in Alja : ANŽE ANŽE povej v katero si in kateri si se lagav !!!!!!!!!
Anže: O hey kako sta ? zgledata nekam bledo vama prinesem čaj?
midve; ANŽE NE DELAJ SE NORCA POLETJE JE KAKŠEN ČAJ???!!!IIN ČISTI VREDU SE POČUTIMA ODGOVORI NAMA !!!!
Anže: Okej okej smo pa razburjeni danes no ok jaz sem zaljubljen v.....
Se opravičujem za kratek Next nimam več časa nadaljujem čez 1 ali 2 Nexta
22. november 2017
Fudbal
Fudbal
Next
22. november 2017
Next
23. november 2017
LjubimTjaši. :D
LjubimTjaši. :D
Jaz sem se zaljubil v Tjaši. ampak me ona ne mara, mi lahko da kdo nasvet kako naj pridobim njeno zaupanje?
24. november 2017
odvisno ce je res nena privlačiš ali je tudi ona v tebe ampak jo je sram prinati
24. november 2017
pardon priznati*
24. november 2017
Anže: v obedve hahahahahahhahahhahahaha obe sta zelo lepi in res se nemorem odlocit........
Obe: prokletoooo!!!!!!!!!!!!!
____________________________________________________________________________________________________
Cez 2 tedna sta Anže in Alja imela ze prvi poljub (na ličke) ker jaz ne poznam poraza sem ko sem ga naslednic videla tudi jaz poljubila (na ličke) prej nisem imela nobenih poljubov z nobenim mojim prejšnimi fanti ......no ampak ker Alja ni imela še dovol ga je 2x poljubila na usta in to me je zelo šokiralo zato sem se malo odstranila ampak Anže je to takoj opazil in mi poslav sms:

Am HEY Kim no pac neke ti morem povedat
no opazil sem da te je to da sva se z Aljo poljubila rahlo prizadelo
zelo mi je zal glej priznam ti v tebe sem ljubim te in lepsa si od Alje res prosim verjami mi rad te mam!!
Anže

==============================================================================
OOHHHHHH kak mi gre na zjuce ves cas si izmisljuje!!!
==============================================================================
Čez 1 mesec
Hey ANŽE prides na ig???? nekoga ti morem predsavit!.........
Nadaljujem cez 2 Nexta
24. november 2017
Fudbal
Fudbal
Next
24. november 2017
Fudbal
Fudbal
FUCK OFF Z TEM SRANJEM
24. november 2017
Next
24. november 2017