Forum
Hei!
Upam da vam bo ta dnevnik vsec.

Sobota,31.avgust
Vcasih se sprasujem, ce so moji mami ODMRLI MOZGANI. Potem pa pridejo dnevi , ko vem da je to resssssssss. Kot danes.
Drama se je zacela ko sem jo ravno dusno vprasala, c e mi lahko kupi eega tistih novih kulllll
iPhonov ki zmorejo skoraj vse. Zame je to zivljenska nojnost oz.potreba! Pomembnejsi je le kisik.
Ali obstaja boljsi nacin da si utrdim mesto v skupini PKP privlacna kul in priljubljena.
Na novi zasebni soli Westchester Countryr Day, kot da jih ocaram s pogresaniresm novim telefonom?
Lani se mi je zdelo ,da EDINA na VSEJ soli, ki ga nima. Zato sem kupila star, rabljen mod el na eBayju.
04. november 2012
Res je bil vecji kot sem si zelela , a mislila sem da s ceno 12.99$ ne morem zgresiti.
Telefon sem odlozila v omarico in razsirila vest da mi lahko vsi sporocijo SOCNE cence na moj novi telefon. Nato sem stela minute do trenutka ko se bo moje druzabno zivljenje povzpelo v visave. Resnicno zivcna sem postala ko sta dve PKP dekleti prihajali proti meni in je vsaka klepetala na svojem telefonu. Prisli sta naravnost k meni in se zaceli vesti zelo izredno prijateljsko. Nato sta me povabili naj pri kosilu sedim z njima na kar sem povedala hm....prav. A globoko v sebi sem plesala svoj srecni ples in skakala od srece. Nati je stvar postala resnicno nenavadna. Rekli sta da sta slisali o mojem novem modnem telefonu SOCNA MODA za 600$ za katerega so vse kar pomeni preostanek skupine PKP komaj cakale da ga vidijo. Nameravala sem pojasniti da sem rekla socnr cence na mojem telefonu. A nisem mogla kajti na zalost je zacel moj telefon zvoniti.obe pkp dekleti sta strmeli vame kaj se ne bos oglasila? Seveda se nisem hotela ovlasiti kajhti imela sem slab obcutek da bosta malo razocarani ko vidita moj telefon. Zato sem le stala in molila da bi nehal zvoniti a ni hotel. Kmalu so vsi na.hodniku strmeli vame next
04. november 2012
next
ta knjiga je super (pravkar prebrana)
28. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg