Forum
Naslu je mal čuden ker nimam idej xD
No a nej začčenm pisat.?

Nej pišem.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. september 2010
u28778
u28778
Ti kr piši če ti je do tega. bomo poslušal. in brali.
28. september 2010
u28099
u28099
no pa dej
28. september 2010
huala Tim. No rezultati dobr kažejo.xD Tko da euo zdele že pišem.
1. DEL:
Jz sm Maggi. Ura je bila sedem zjutraj. K sreči je bila sobota zato sem lahko še malo zaspala. Obrnila sem se in videla sestro ki spi in joka. Videla sem njene souzne oči. Čudno se mi je zdelo zato sm jo zbudila in uprašala zakaj joka. Rekla je da je sanjala kako je mami iz višjega nadstropja padla dol na beton in je umrla. Še meni so začele solze hodit po učeh a nisem jokala. "kako gorzne sanje!" sem ji rekla. A da nebi še bolj jokala sm jo pustila, da je še naprej spala. Jaz pa nisem mogla več spati. Odšla sem v kuhinjo in si uzela senduič in vodo z okusom. Usedla sem se pred televizor in gledala poročila. Naekrat pa po poročilih povejo da...Next.?
28. september 2010
u28099
u28099
nextii
28. september 2010
okej.xD
To sm jz Maggi:

Sestra:

2. DEL:
Povejo da je iz višjega nadstropja padla ženska. Svetle polti, s skodranimi rjavi lasmi. Vrzoke padca še preiskujejo..omg. Pa sej to je moja mami! Sestra Luna sanja nekaj kar se je tudi u resnici nardilo! Planila sem v velikanski jok. Kmalu je prišla Luna. Da ji nebi lagala sem ji pokazala poročila in še eno je plahnila v jok. Zdaj sem se bala kaj bo Luna sanjala to noč. Pogledat sem šla v spalnico in videla očija, ki je prav tako jokau. Vedela sem da je slišal žalostno novico. z Luno sva planili h njemu in ga objeli. Vsi smo jokali kot dž. Čez dan smo gledali TV. Ura je bila 7. In spet so se začela poročila. Začeli so govoriti: " Smrt o ženski ki je padla nna beton in umrla je raziskana. Ime ji je bilo Nush Merhowen. Policisti so raziskali vroke padca." In povedali so tudi, da je mami sama padla dol. Ampak to ni samomor. Samo nekaj je hotela iskat ko so se tla udrla in Nush je zletela dol. Pristala je ravno na betonu. Jokala sem kot dž. Nism mogla gledat. Ampak zanimalo pa me je kdaj je mami sploh šla od doma, da je šla tja in umrla. Uprašala sm očija. Povedal je da je morala tja, ker je mogla neki nujnega iskat. Poročil je bilo konec, ura pa je bila pol desetih. "uh" spat bo treba sm si rekla. Ampak strah me je bilo Luninih sanj...Next.? >.>
28. september 2010
u28099
u28099
next zaka uprašaš
28. september 2010
Še 3 kkomentarje.
28. september 2010
NeXt
28. september 2010
next
28. september 2010
NEXT
28. september 2010
Haha okej no. ;D
Sam ne zdele čez kako urco al pa mal mnj.:3
28. september 2010
nextiiiiiiiiii
30. september 2010
okej.
3.DEL:
z Lunosua odšle do postelje. Še sanjalo se ji ni da sanja to, kar se bo res zgodilo. Kmalu sem zaspala. ...Ko sem se zjutri zbudila sm takoj zbudila Luno in jo uprašala kaj je sanjala. In poglej to! Ni sanjala groznih sanja ampak to,da je sua dobile kužka. Bila sem vesela da je vse lepo. Ampak mami..nato nisem hotela pomisliti. Šla sem v dnevno sobo in preverila če imamo res kakšnega kužka..In poglej! rej je biu. Oči nama je rekeu da nama ga je kupiu da nebi bile žalostne. Bil je moje in Luninene najlubše pasme - Višavski terier. Luna mu je že dala ime - Medo. Ime mi je blo uredu zato je tut Medo ostau Medo. Cel dan sua se igrale z njim in ga peljali na srehod. Oči pa je biv veseu da sua spet uredu. Ko je biu večer smo mogli spat. Zjutraj mi je Luna povedala da je sanjala...Next.?
Kuža medo:

30. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg