Forum
začela bom pisat zgodbo!
______________________________________________________________________________________-

Zgodilo se je oktobra, dva dni pred začetkom zimskih počitnic. Pouk se je počasi bližal koncu in ura angleščine se je iztekala. Učitelj, profesor Scott, je bil edini na vsem Stonywoodu, ki ga je imela Rachel zares rada. Kar naprej je pripovedoval zabavne zgodbe in znal je učiti tako, da učenci še opazili niso, kdaj so se česa naučili.
>>Kar se tiče poskusnih izpitov …>Danes sem ga zalotila, ko me je pogledal,>Saj te mora kdaj pa kdaj pogledati,>Za to je plačan.>Pa ne zato, da me gleda tako, kot me je pogledal danes,>In veš, kaj je še naredil? Ko sem odhajala iz razreda, mi je pomežiknil.>Sanja se ti,>Najbrž mu je samo kaj padlo v oko.>Kar se tiče poskusnih izpitov ...,> Bi vaju lahko prosil, da bi za trenutek prisluhnili, moji dami? Še dva minuti je do konca ura in ta čas bi rad izkoristil, da bi vama podal nekaj koristnih nasvetov…>Najlepša hvala,>Torej, kot vsi veste, bodo decembrski izpit iz literature sestavljala tri vprašanja: eno iz poezije, eno iz romana in eno iz drame.>Ampak saj drame sploh še nismo začeli obravnavati!>Natanko tako,>In zato sem se odločil, da bi bili rezultati izpita čim bolj verodostojni … čim bolj verodostojni …>Gospod profesor, je z vami vse v redu!
22. februar 2012
u79981
u79981
next
07. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg