Forum
u31672
u31672
ZGooDBiiccA bo o dveh emo naistnicah (tisti ki mu ni všeč neii kar spizdi in nej ne protiestira tle neki) Ki sta FuuuLL DooBRii FReeNDiiciii !....

Neii PiiŠeM al Nee ?? :o

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. december 2010
u31672
u31672
2009-2010-emo-hairstyle
09. december 2010
u31672
u31672
JoJJ.. ej pizda ne morem naložit slik tko a boste lohk zgodbo poslušal brez slik ??
09. december 2010
ja
18. maj 2011
u31672
u31672
Okei rata mi naŁošt sŁike no gŁauna oseba :
Jenny :

Niena BFF Neva :

18. maj 2011
u31672
u31672
Eii ! Sm Jenny ! KŁičte me kukr hočte prou briga me sam da neo poŁ iz moiga imena ratu kšn drek no useŁh hwŁa za raumevanje..
Jenny.. !
Jaohh moia mama .. SfuzŁaŁo se mi bo !..
StekŁa sm doŁ po stopnicah pred vrati je staŁa Neva stekŁa sem ji u objem vidŁa je nism že sto Łet..
Neva ! Pa sei te nism vidŁa že sto Łet kii si bŁa ?!
Jaooh dommaa !! Kje pa sm teŁa bit po twoje ? Obe swa začeŁi skakat! Potem pa je kar naenkrat rekŁa počaki..,,počaki umiri se počaki da izveš še naibŁ wseŁo novico jz samo OMG ? kei pa je tko WSEŁKA bŁ kt to da te končn spet widm ?.....
SE NADALJUJE !
Sorry k sm toŁk maŁ mnorm it
18. maj 2011
u31672
u31672
Jennyna mama :

18. maj 2011
u31672
u31672
GŁei jenny .. umiri se dihaj ! Res je da ni tk fuŁ fajn ku najino prjatŁstvo sam useŁh skakaŁa boš do stropa !!
GŁei bring the gorizon bojo nastopŁi u ŁubŁaniii tŁe "! Sykes bo pršu !
WTF ?! Nism mogŁa prit h sebii !
Neva mi je pomahaŁa pred očmii HaŁ si šee živa jz kar naenkrat KAJJJJ ?
Sykes *? MisŁiš resno dei ne že spet s temi twojimi zajebancjami rejš powei zkei si bres pršŁa ..
Neva me je prekinŁa deii no wrjem res !
Jz sm jo sam gŁedŁa s tistim izrazom dei nehi no ..
Deiii.,, če pa res misŁim a ti pokažem ?
MisŁna sm si sei ie čiz ponoreŁa šŁe smo na komp in res na zasŁonu je pisaŁo bring the gorizon u ŁubŁan ustopnica 2o2 ewrou neki cajta sm sam buŁŁa u ekran poŁ pa kar naenkrat bŁeknŁa vn k nit nism vedŁa aŁ je res aŁ ne ŠŁE BOMO NA NIHOW KPONCERT SE ZAWEDAŠ TEGAAAAAAA ??................
18. maj 2011
u31672
u31672
khm..
Mama je ustopŁa u sobo obe smo kar dobesedno skočiŁe nanjo
mamii ..,, mamii Łahko grem z nevo na kocenrtt ?!
prosim..,, prosim !
Mama mije po dougem prepičevanju in potem tud dougem premisŁeku pustiŁa !
Moja mama je super ona mi use dovoŁi sam po dougem premisŁeku končno se uda ona zmer pomisŁ kko bi bŁa ona razočarana če ji nebi oče dovoŁu it na koncert Dragana Zečiča .. xD AŁ neki tazga ..
Tko doug cajta sm jo objemaŁa ..
Dobro..,, dobro pršŁa sm vm sam ppovedat da grem u trgovino in kldaj bo spŁoh ta koncert ?
Khmm.. poŁedaŁa dm na računaŁnik vidŁa sm da začne ob 23 in traja do zgodnjih jutranih ur..
Dobro je rekŁa mama ampak vidve se boste vrnile uro ali dve prej in Neva Jenny bom dovoŁiŁa če imaš tudi ti dovoŁjenje od twoje mame ker Jenny sama ne gre ker se po diskotih dogajajo razne reči..
Mama !..Sem jo PrekiniŁa 15 sm stara !
Potem je odšŁa iz sobe brez da bi spŁoh kaj rekŁa nameniŁa mi je samo tisti njen pogŁed ki ga poznam tiho bodi..
Potem pa se je ogŁasiŁa Neva
Khmm. Jen Jz niam nobenga dovoŁjenja prouzapru od moih staršu niti uprašaŁa nism moie mama ampk sei jo poznaš prava naistnica ie z veseŁjem mi bo dovoŁiŁa in niti newem zkei twoja mama tok kompŁicira sei so počitnice.. xD
Ahh .. Neva sei veš fantje pa too ...
SE NADALIJUJE..
19. maj 2011
u31672
u31672
Mama od Neve :

19. maj 2011
u31672
u31672
Ahh dei noo !
Kei pretiravaš zdei moraš užiwat ! Jupii !
Neva je usa energična in pouna energije skočiŁa bi na usazga Łepotca k bi ga vidŁa "!
U tem se prouzaprou razŁikujeva jaz še čakam na moio pravo Łubezn Neva pravi da sm zmešana kr to Łah sam sanjam kr ni nobenga tazga prfektnega k bi ga jz meŁa jz pa še zmer mrjamem uto pravi da če bom zmer sam to sanjaŁa ne bom nobenga dobiŁa jz pa si misŁim čiz drugače ...
Jen !
Mhmm .. kei kai ki sm ?
ZaspaŁa si ŁežaŁe smo na postŁi in se pogovarjaŁe ti pa si zaspaŁa khm sm se odkašŁjaŁa nism zaspaŁa samo razm,iš.ŁaŁa sm a gremo vn ?!
Owkeii.. ! Je rekŁa Neva ..
Ok po pšoti se boma zmenŁe kam gremo sam preobŁečt se grem počaki kar ocpodi pred vrati..
19. maj 2011
u31672
u31672
Tko sm se obŁekŁa :

19. maj 2011
u31672
u31672
Potem sm hitro stekŁa u kopalnico si obŁekŁa strgane kauboike roza majčko today is my day navrh daŁa rumeno jopico si uredi frizuro si poprauŁa make-up uzeŁa majhno roza torbico notri utakniŁa vse seveda naibŁ pomembn mobič se še enkrat pogŁedŁa u ogŁeda in stekŁa po stopnicah pred vrati sem se ustauŁa si nataknŁa aŁŁ-starke in že bŁa pred vrati zakŁenŁa sm hišo Neva je bŁa že na drugi strani ceste ..
Wahh ! Kok si Łepa kei se odprauŁaš na kšn randi aŁ kwa se ie maŁ pohecaŁa ..
RekŁa sem ji da ji ne bom ostaŁa doužna ..
Samo hahŁjaŁa se je ..
in kam bi šŁe ?! Sem jo uprašaŁa
Ti povej mogoče bi šŁe u park al na sladoled ?
maŁ sm se zamisnŁa po dougem premisŁeku pa sm se odŁoči.Ła da gremo u park odprauŁe smo se u park ko smo pršŁe tja je bŁo na igraŁa FHuuŁ otrok usedŁe smo se na kŁopco...
19. maj 2011
u31672
u31672
Park :

19. maj 2011
u31672
u31672
Tam smo se neki časa pogovarjaŁe ko sm se zastrmeŁa v fanta ki je sedeu na drugi kŁopici Neva mi je pomahaŁa pred očmii hooii ??!!
Potem pa je opaziŁa kam strmim no usaj misŁim da je opaziŁa videŁa sem Łesket u njenih očeh misŁim da je izvedeŁada mi je biŁ ušeč .. njohhnjohh ups a sm to res rekŁa na gŁas ?
No res je res mi je uššeč če je pa tak Pikec noo ! Potem sm opazŁa da je tud on obrnu gŁawo prot meni hitro sm obrnŁa pogŁed od njega potem pa je Neva rekŁa neki časa vaju bnom pustiŁa sama jz sam WTF mogoče je res opazŁa.. xD
Jz sm samo neki zamrmraŁa Neva se je pa sama zahahŁjaŁa in zamrmraŁa pa si končno našŁa swojo pravo Łubezn.. xD Jzje niti sŁišaŁa nism kr sm bŁa tok žiwčna kar zardeŁa sm ...
19. maj 2011
u31672
u31672
Neva je šŁa maŁo po uŁici potem pa je fant prisedeŁ k meni omfg gaššš sm si prawŁa po tiho neki časa je biu tihoportem pa spregovoru :
Žiwjo jz sm Łuka kdo si ti ? Sorry kr te kar tko nagovarjam.. če ti kaj niprow se lah umaknem...
PrekinŁa sm ga in rekŁa oi jz sm Jenny ponavadi me kŁičejo Jen ..
Neva pravi da sm samozavestna no mogoče sm pa res če sm ga kar tak prekinŁa.. xD
Uprašu me je kok sm stara..
jz sm 15 pa ti sm mu odvrnŁa
Jz sm star 17 a bi šŁa se kam sprehajat Nevi sem pokazaŁa najin znakec za stop ali počakaj ...Takoj je vedeŁa da grem z (kao) Mojo pravo Łjubeznijo malo je pa res da sm bŁa ramežŁjiva...
19. maj 2011
u31672
u31672
Łukecc pikeš šmikec.. xD :

19. maj 2011
neeeeeeeeeeeext!!!
19. maj 2011
u31672
u31672
okei .. ZdeŁe bom
20. maj 2011
u31672
u31672
ŠŁa sva na granito hotŁa sm že pŁačat ampak me je prehiteu dans pŁačam jz je reku samo zardeŁa sm in se nasmejaŁa..Hm..amm.. sei ti nebi bŁo treba..
HvaŁa sm bŁeknŁa kr si mi pŁaču.. xD
Hah.. nič pa še kdei ! Mi je pomežiknu..
UsedŁa sva se za mizo in se začeŁa pogovarjat kt streŁa z jasnega je mimo pridrjaŁa Maša MOIA NAJVEČJA SOVRAŽNICA !
Hai Jenny ! Vidim date Nejc ne briga več.. CeŁa šoŁa je vedeŁa da sm zaŁubŁena u Nejca .. In to ni bŁo čiz nč prijetno kr sem od moih sovražnic to so biŁe Nika Manja in seveda tud Maša ! Potem se je obrniŁa in in rekŁa no ne bom motiŁa in odirjaŁa proč.. BiŁa sem tiho biŁo me je sram..
Se NADALJUJE !
20. maj 2011
u31672
u31672
Nejc :

20. maj 2011
u31672
u31672
Potem pa sma biŁa nek časa oba tiho...
Potem pa me je uprašu če mam fanta ..
Jz sm zardeŁa in rekŁa hm..am ne.. !
A sm misŁu da maš kr si tak Łepa Łah bi ga že meŁa no hm am..Vešš.. am.. hm.. da..am..si mi FuŁ ušeč.. am hm...
zardeŁa sm am veš ti tud meni..hm..
Eii hotu sm te uprašat am... veš hm.. a bi bŁa moia punca emm ? MisŁim bi hodŁa hmm.. z mano em.. xD
JA ITAKKK ! SkočiŁa sm mu u naročje poŁubŁa swa se biu je res enkratn občutek..
SE NADALJUJE !
20. maj 2011
u31672
u31672
Maša :

Nika :

20. maj 2011
u31672
u31672
In Manja :

Pač une sovražnice.. xD
20. maj 2011
neeeeeeeeeeeext
20. maj 2011
u31672
u31672
okei zdeŁe bom sorry nism meŁa časa :
Potem pa je pogŁedu na telefon in reku uff.. pozn sm že sorry morm it jskt moio sestrco u vrtec !...a maš čas me je uprašu danes ? Brez pomisŁeka sm kar ja rekŁa sei ie bŁo res ampak nevem kai bo rekŁa mama ! x( Potem pa mi je reku da če hočm Łoh počakam tuki in res sm počakaŁa vrnu se je s swojo mŁajššo sestrco iooii kak njokec je bŁa čiz podobna sta si bŁa ! xD Potem pa je začeŁa kt pr usakih sestricah Luka punco .,,luka punco ! HeHee.. se je zasmejaŁ luka ima pa dobre žiwce sm si misnŁa in se še sama nasmehnŁa..Sestrici je biŁo ime Manca mi je povedu potem pa spet neki začeŁa bŁodit ..,, Manca sŁadoŁed ..,, manca sladoled luka je tkoj pogledu u denarnico po domače u katvin xD Potem pa jerekeŁ sestrici dve ali eno kepico dve .,, dve se je drŁa na use grŁo luka ji je rekeŁ maŁo tišja naj bo ampak ga ni ubogaŁa zjaŁa je nause grŁo dahoče domou tevi majhni so pa res čudni nikoŁi ne veš kaj hočejo luka je imel motor usedeŁ se je na motor jaz sem se okiŁeniŁa njega Manca pa mene nevem kako jo je Łah peŁjaŁ na mottorju kmaŁu sm zvedŁa kje živi Presdtavu meje svojim staršem bŁi so zŁooooooooooo prjazni zkei mam sam jz tako mamo in očka bah !.. Kar dobro sta me sprejeŁa zgŁeda da sta že navajena wahh ! Sem res to rekŁa ? Eii ne .,, ne tko zŁobna pa nism ! xP DaŁi so mi čaj in piškote potem pa sta oba odšŁa deŁat........
23. maj 2011
u31672
u31672
Jennyn oče :

sestrica od Łukca pikeca šmikeca... xD :

23. maj 2011
u31672
u31672
in še od lukca pikeca šmikeca starša .. xD :

Nevin oče :

23. maj 2011
neeeexxt!!