Forum
Tukaj bom pisala zgodbice. Ko dam novo slikco bo tudi nova zgodbica , zato se ne čudite , zakaj se nič ne navezuje. Upam , da vam bo všeč in mislim , da noben še nima take teme zato sem jo odprla.
prva zgodbica nosi naslov
BFF
Bilo mi je zelo dolgčas. Vzela sem svoj telefon in poklicala mojo najboljšo prijateljico Tino. Skoraj ves čas , ko je le mogoče preživiva skupaj. Tako sem se odločila tudi preostanek današnjega dne preživeti z njo. Vzela sem telefon in vtipkala njeno številko. Ko sem jo že skoraj vso napisala , sem se spomnila , da jo imam shranjeno v imeniku.'' Kakšna tepka sem , da pozabim na svojo BFF ! '' sem si prigovarjala. '' Kdo je pri telefonu ? '' me je vprašala Tina. '' Jaz sem , Jenny ! '' sem ji odgovorila. '' Ahh Jenny =) Kaj pa je ? '' me je spraševala radovedno. '' Mislila sem , če bi preostanek dneva preživeli skupaj ! Lahko bi se npr. fotografirali na zanimive načine ? '' sem jo vprašala spet. '' OK se vidiva ob 17:00 bom na tvojem travniku'' je še povedala in odložila. Zadovoljno sem dala telefon na mizo in se odpravila na travnik. Oblekla sem svojo najljubšo obleko. Tam me je že čakala Tina z fotoaparatom. Izmislili sva si precej zanimivo slikanje , kot je značilno za naju 2. Vedno se spomniva nekaj novega , norega in odštekanega. BFF vse delajo skupaj , pa naj bo še tako noro , to počnejo vse BFF če so zares BFF !

23. marec 2012
nadaljujem enkrat pozneje , i hope u Łike it
23. marec 2012
next
23. marec 2012
Moja frendica Nicky je imela nekega dne rojstni dan, odločila sem se , da ji spečem pisano , vendar okusno torto. Začela sem z peko. Potrebovala sem moko , jajca in veliko mrvic. Poleg tega sem potrebovala še veliko drugih sestavin. Vedela sem , da je z tem veliko dela , vendar bom naredila Nicky veselje. Upala sem , da ji bo torta všeč. Ko sem po 3 urah končno zaključila , je bila vsa soba v neredu. Morala sem počistiti. naslednji dan sem jo povabila k sebi in rekla da imam presenečenje. Vstopila je in rekla da ji je torta všeč. '' Čigava je ? '' me je vprašala. '' No to je tvoje presenčenje , spekla sem jo tebi saj imaš rosjtni dan ! '' sem ji veselo odgovorila. '' Zares ? '' me je presenečeno vprašala. '' Hvala ! '' se je zahvalila in me objela.'' Nzk '' sem rekla nato pa sva pojedli nekaj več kot četrt torte.

23. marec 2012
ŽELJA PO MUCI
Nekega dne sem si zaželela muco. Mami mi ni pustila , da bi jo imela vendar sem jo tako dolgo prepričevala. Nekega dne sem jo resno prepričala in pustila mi je , da jo kupim. Odpravila sem se v trgovino za muce. Začela sem izbirati in izbriala kar nekaj časa. Izbrala sem siamsko muco svetlomodrih oči in belo-črne barve. Bila je zelo prikupna. Takoj sem jo odnesla domov in jo poimenovala Senki. Bila mi je zelo všeč , zato sem se z njo igrala kar nekaj časa. Čez 1 dan mi je mami sporočila novico v šolo : muca je umrla in nemorejo je več rešiti. Več dni sem bila zaprta v sobi in sem jokala brez konca. Sploh nisem ne jedla , ne pila in niti hodila v šolo ali na WC . Spraševali so se calo , kako sploh lahko preživim. Nekega dne pa se je na moji okenski polici pojavila muca ki je žalostno mjavkala. Bila je na las podobna tisti prej , ''pokojni'' . Spomnila sem se nanjo in še bolj zajokala. Muca je pritekla k meni in se muckala okrog mene. Ko je nekaj dni bila pri meni , sem ugotovila , da nima lastnika. Tako sem se za njeno lastnico razglasila jaz in ji dala ime Simmy. To me je naučilo tudi , da naj ne prehitevam , saj je za vsako stvar svoj čas.

Lily , 14 let.

23. marec 2012
HIGH SCHOOL

Sem Nina , stara 15 let. Danes grem v srednjo solo in prvic me je malce strah , kako bo vse skupaj potekalo. Driiiiiin ! Me je zbudila budilka. Pomela sem si oci in se odpravila v kopalnico. Ko sem si uredila frizuro , zobe , se nalicila in oblekla , sem stekla v kuhinjo , kjer je ze disalo po palacinkah , ki jih je mami pripravila za zajtrk. Pojedla sem 2 namazani z Nuttelo nato pa sem odhitela na bus. Komaj sem cakala , da vidim mojo novo srednjo solo. Na busu sem spoznala dekle po imenu Cindy , bila je zelo prijazna in postali sva frendici. Najbolj me je veselilo to , da bova v solo hodili skupaj. Ko smo prispeli pred solo , sem z odprtimi ocmi obstala pred vratmi : sola je bila tako lepa , ampak koliko cudovitih fantov je tukaj , jih se moje oci videle niso ! Bila sem navdusena nad vsem skupaj. Ravnateljica je zaklicala : pozor , prvi letniki , pridite k meni ! : in vsi so stekli k njej

Pr tej zgodbici bo nadaljevanje , bol bo douga
24. marec 2012
u84659
u84659
next ! in CooŁ tema
24. marec 2012
u84691
u84691
next
24. marec 2012
next
25. marec 2012
u82417
u82417
neext ! kera legendarna temcaaa!!
25. marec 2012
pιĸacнυ.°° in ηєω уσяк girl*7 hvala ♥

HIGH SCHOOL - nadaljevanje.
Podala nam je informacije o šoli in nam malce razkazala šolo.Bila je kar velika , mislim prostorov je bilo ogromno , tako da si težko zapomnim vsakega posebaj. Pouk je potekal normalno , z Cindy sva se pa zmenili, da se za vikend odpravima taborit . Naslednji dan (petek) mi je budilka hitro zazvonila. Kakor hitro sem mogla , sem se vstala in odpravila v kopalnico . Tam sem počesala svoje lase , se naličila in oblekla. Še nekaj sem prigriznila in že sem bila pripravljena z v šolo.

Pouk se je zeelooo vlekel , saj ju3 grema z Cindy taborit in obe že komaj čakava. Ko se je pouk končno končal , sem odhitela domov Cindy pa z mano. Prinesla je svoje stvari , jaz pa sem začela pakirati. Odpravii sva se . S seboj sva vzeli šotor in ostale potrebne reči. Ko sva šotor postavili , sva se najprej malce slikali .

25. marec 2012
i hope u Łike it
25. marec 2012
u84046
u84046
Next!
25. marec 2012
u84046
u84046
cool tema!
25. marec 2012
u83651
u83651
next
26. marec 2012
next
26. marec 2012
u83651
u83651
next
27. marec 2012
next
27. marec 2012
u83651
u83651
next
27. marec 2012
next
28. marec 2012
jajajajaja
28. marec 2012
cool ;D
28. marec 2012
neext !!
28. marec 2012
u83651
u83651
next
29. marec 2012
Po slikanju sva se odpravili na sladoled , ki je bil okusen. Se lepse pa je bilo , saj sem tam srecala nekega fanta , bil je pravi lepotec. Problem je bil samo en > tudi Cindy ga je zelo gledala , zato sem pomislila , da je gotovo zatreskana vanj. Cez nekaj casa , ko je rekla --ta bi bil pravi zate-- pa me je to pomirilo. Toraj mi ga privosci ! Sem pomislila in lizala okusni sladoled dalje. Bil je res okusen , tisti fant pa je bil tako cute , da sem vcasih pozabila lizati sladoled in mi je ze tekel ker se je raztapljal. Koncno sem zbrala pogum in prisedla k njemu..

29. marec 2012
u83651
u83651
next
29. marec 2012
u84046
u84046
Next
29. marec 2012
u83651
u83651
next