Heeey!
Ob koncu lanskega leta ste imeli nekateri željo, da spet začnem pisati zgodbice. Ker pa prejšnja tema ni več aktivna sem se odločila, da jo naredim na novo. Za začetek rabim najmanj 4 nexte in upam, da boste uživali (:
26. julij 2018
Next
26. julij 2018
Next
26. julij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Next!
26. julij 2018
sm še enga rabim pa bom začela (:
26. julij 2018
Next
26. julij 2018
pa začnimo x)
za začetek vam bom predstavila glavne junake te zgodbe...to so Maja, Alex, Lucy in Jaka.
Bilo je nekaj minut pred polnočjo, ko se je ob pokopališkem zidu ustavil taxi. Odprla so se vrata in iz avta se je pognal Jaka. Plačal je voznino in pogledal okoli sebe. Maja je slonela ob drevesu in grizljala pobarvane konice svojih kit. Alex je s kolesom krožil okoli nje.
Maja: Poglej, tudi gospod Jaka je prispel v razkošni limuzini.
Alex: Mi lahko prosim pojasniš, zakaj si nas sredi noči poklical na pokopališče?
Jaka: Zakaj pa smo si uredili štab, če se moramo srečevati takole na pokopališču?
Alex: Skozi okno sem moral splezati, da starši ne bi izvedeli za moj nočni izlet!
Maja: Neverjetno kar konec me bo od začudenja! Repenčiš se kot bi splezal iz desetega nadstropja, pa živiš v pritličju!
Alex: Ohh...no..ja...
Jaka je zamišljeno brcnil kamen v grmovje.
Jaka: Kljub temu me še vedno zanima, zakaj sem tukaj. Kaj pomeni to sporočilo?
Iz torbe je potegnil črtast list papirja na katerem je s črnilom pisalo....
Acid Veins
Acid Veins
Next :')
26. julij 2018
pa upam da vm je usaj mal zanimiva
26. julij 2018
Next
Ali boš zdaj nadeljevala to zgodbo?
26. julij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Ja meni je
26. julij 2018
Tudi meni
26. julij 2018
ja bom nadaljevala
rabim še vsaj 3 nexte+me veseli da vam je
27. julij 2018
Next
27. julij 2018
Next
27. julij 2018
še 1 Next in nadaljujem
28. julij 2018
Next
29. julij 2018
Ker mam ravno še nekaj časa bom nadaljevala zgodbo...
_________________________________________Torej na listu je pisalo: "Ob polnoči na drugi strani pokopališča. Bodi točen."
Maja: Jaz nisem napisala tega.
Alex: Jaz tudi ne. Nekdo naju je obvestil tako kot tebe. Mislila sva, da ti kaj veš o tem! Če tega ni napisal Jaka in midva tudi ne kdo pa je potem?
Trije prijatelji so se prestrašeno ozrli...jim je kdo mogoče nastavil past?

Lucy: Jaz sem vas poklicala!!
Prestrašeno so pogledali navzgor in zagledali Lucy, kako stoji na pokopališkem zidu.
Maja: Kaj pa počneš tam zgoraj? Takoj pridi dol!
Alex: Si boš še kaj naredila!
Jaka: Kaj to pomeni? Te nosi luna?
Lucy: Dovolj mi je! Res mi je dovolj! Zmeraj sem tisto malo dekletce, ki mu kar naprej govorite: "Previdno Lucy" "To je prenevarno Lucy" "Za to si še premajhna Lucy" Za vas sem le navaden otrok!
Maja: To sploh ne drži, ampak te vseeno prosim, da zlezeš dol.
Lucy: Mislite, da sem strahopetna in slabotna, ampak dokazala vam bom nasprotno!
Maja, Alex in Jaka so napeto čakali, da bi videli kaj ima Lucy za bregom.
Jaka: Če se misliš spustiti v negotovo tveganje, ti to resnično odsvetujem.
Alex: Ne govori tako zapleteno!
Lucy: Čisto sama se bom sprehodila po pokopališču! Počakajte me pri glavnih vratih!
Lucy, ki je njeni prijatelji niso mogli več odvrniti od načrta, je z zidu spretno skočila na pokopališče. Z levo nogo je pristala na pesku, z desno pa je pristala na nekaj mehkega...
Next
29. julij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Zanimivo. Upam da naslednjič napišeš več Next
29. julij 2018
Next
30. julij 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg