Forum
zgodbice ,ki so lohk izmišljene al pa tud ne
piševe jst in majč

a boste bral????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. december 2010
začnem ko bo kaj koments
10. december 2010
u7275
u7275
next pliss
10. december 2010
jst = teix
nai frenda maja = kety
in še prjatel= tim
12. december 2010
z family se prselmo v šoli spoznam frendo kety in prjatla tima ki je pravi srček
z timom se ful razumema in se zaljubim v njega. to povem kety ki je presrečna ....
po fbju ...

tim= t
jst= j

j:heii
t: heeii
t: am..
j: kaj?
t: bi šla dans z mano v kino in na večerjo?
j: amm ..lohk
t: super dobiva se pred kinom
j: ok ..
t: diio
j: dioo

ko pridem do kina vidim tima ki je najlepši med fanti .. ko me zagleda me objame in me poljubi !! na usta ( omg) v kinnnu me še 2xpoljubi in jst seveda uživam film je kar romantičen .. pri večerji je blo tud romantično .. dokler me ni klicala mama in rekla naj pridem domov poslovila sva se ... ob 11.00 me kliče tim in vpr. če lohk pride spat k meni ko njegovih ni doma ..jst vsa srečna ne da bi vprašla mamo privolim .. čez pet min je tim že pred vrati jst mu grem odprem in že sva v moji sobi in se odpravljava spat.. ko me kliče katy in se pogovarjave dolgo v noč saj se je tudi ona zaljubila .......

next????
koment please !!!!
12. december 2010
kety mi je po mobiju rekla , da je zalublena v fanta jacka omg !!! same love storie!!
zjutraj se odpravim v šolo a še prej mama postane besna ker je fan u moji postli spret se spreve.....

next??
13. december 2010
MOJA PRAVA LJUBEZENSKA ZGODBA
Z družino smo se preselili in morala sem v novo šolo. Prestopila sem prag ,postalo me je strah. Ko sem gledala na okoli sem videla ,da je na tej šoli polno dijakov. Hitro sem se uredila in šla na okoli. Spoznala sem prijateljico po imenu Maja . postali sve najboljši prijateljici vse skrivnosti sve ena drugi povedale. Prva dni je bilo v šoli vse super , dokler me ni fant po imenu Alex povabil v kino seveda sem privolila. Bil je najlepši fant na šoli , jaz sem pa bila nepopisno srečna. Ko sem izvedela ,da tudi Maja gre z Timom v kino je postal moj svet bolj vesel in srečen. Zvečer ob 8.00 smo se dobili pred kinom šli smo gledat film z naslovom MOJA LJUBEZENSKA ZGODBA. Kupili smo karte in se posedli. Sedela sem zraven Alexa, ki je čudovito dišal!! Po filmu smo šli domov. Sanjala sem, da sva z Alexom par!! To se je zgodilo naslednjega jutra po facebooku. Najprej me je vprašal če imam fanta, rekla se, da ga nimam, potem pa je prišel najlepši del, zgledal je tako : am.. bi bila moje dekle ? seveda sem rekla. Tako sva postala par. Nekega večera me je Alex klical če lahko pridem na zabavo, vprašala sem mamo, ki mi je kot vedno dovolila. Odšla sem, tam je bilo polno mojih sošolcev tudi Maja z Timom. Maja mi je povedala,da jo je Tim vprašal, če bi bila njegova punca .Na veliko sem jo spraševala kaj je odgovorila , vrgla se mi je okoli vratu in se zajokala, na ves glas je zakričala , da je rekla ne. Odtekla je ven , seveda sem šla za njo. Zunaj sem zagledala Alexa z Kristino. Najhujšo kradljivko fantov na šoli. Nisem veliko mislila na njega saj je moja prijateljica jokala . Hitro sem jo objela a ona je le še bolj zajokala. Vsa besna sem šla do Alexa in ga vprašala kaj naj to zdaj pomeni , da je prišel z Kristino , odgovoril je, da ga je povabila .Tako sem bila jezna,da sem odšla domov, celo noč sem jokala . Maja po moje tudi. Drug dan je bila sobota ,še sreča saj Alexa sploh nisem videti hotela, kaj šele govoriti z njim. Klical me je po mobitelu in me prosil naj mu odpustim in ,da z mano ne moren biti fant. Ko je to rekel me je skoraj kap, hitro sem prekinila. S Kristino sta bila 2 tedna in pol par, potem me je spet poklical: na veliko se mi je opravičeval in me spraševal, če mu lahko oprostim ker me je zapustil in ,da nima pojma kaj mu je bilo,da me je zapustil. Vprašal me je če bi bila njegova punca, rekla sem,da bom če res ne bo več z Kristino . prisegel je, da ne bo in, da ljubi samo mene. Bila sem srečna ,a kaj pa Maja kaj je z njo in Timom. Hitro sem v roke vzela telefon in jo poklicala dvignila je , jaz pa začnem : sta z timom par?, kaj se je zgodilo?... pove mi,da jo je Tim še enkrat vprašal in je zdaj rekla,da bo z njegova punca. Vsak dan smo se dobivali, hodili v kine…Ko je točno zadnji dan pred počitnicami moral Alex iti z družino smučat, pa zakaj točno zdaj, ko sva imela že načrte, kam vse bova šla. A se je vse dobro končalo saj me je Alex vprašal če grem z njimi smučat . Ko pridem iz šole hitro grem v sobo in pripravim vse stvari ki ji potrebujem. Ko sem pripravljena se spomnim, da nisem vprašala mame ali lahko grem. Spet moram noter, hitro se sezujem stečem v dnevno sobo in že kličem … mama je v dvomih a mi je dovolila. Pokličem še Majo in se poslovim . Skočim v avto in gremo. Ko prispemo je tam vse belo, iz prtljažnika vzamemo smuči in gremo z gondolo na hrib. Po poti se obuvamo in pripravljamo, saj je zunaj zelo mrzlo. Malo me je bilo strah saj je bilo zelo visoko. Alex me je držal za roko , bil je zelo topel in imel je tako nežen pogled . Cel čas sem ga gledala in pozabila, da smo na smučišču. Naenkrat mi zazvoni telefon, kliče kot vedno mama .Pove mi,da moram takoj domov in ,da naj nikar ne ovinkarim in jo prosim naj ostanem tam. Alexu povem , da moram domov, Alex je hotel in hotel z mano in je šel po poti domov sva se zabavala pela se pogovarjala in se še bolj in bolj poglabljala v ljubezenske zgodbe. Ko sem prispela domov mi je mama povedala , da jo je skrbelo zame. Jas pa sem si mislila, da se je doma kaj zgodilo. Uležem se in poskusim zaspati , a mi zazvoni telefon kliče Maja. Pove mi da je vesela , da sem se vrnila in vpraša me če pridem k njej saj ima party. Hitro stečem dol vprašam mamo , če lahko grem. Reče, da lahko samo naj bom do 3 doma, ker je jutri šola. Hitro se oblečem, naličim in uredim. Čez čas sem že zunaj in počasi grem proti Majini hiši, ki sploh ni daleč stran od mene. Ko pridem je tam že polno mojih sošolcev in tudi moj fant Alex, ko pridem me Maja najprej močno objame, potem me pa Alex odvleče pod drevo na dvorišču. Tam se pogovarjava o naju in tudi kakšen poljub je bil tu in tam. Maji sem morala pomagati pripravljati raznovrstne pijače in hrane. Ko je ura odbila 3 sem hitro odšla domov. Ko sem prišla domov je mama že spala. Ne da bi jo zbudila grem v sobo se uležem in zaspim. Zjutraj budilka zvoni kot nora prijela sem jo in jo zalučala skozi okno , soseda se je začela dreti kot nora, tudi mama je pritekla v mojo sobo in vprašala kaj se je zgodilo. Rekla sem ji ,da sem vrgla uro skozi okno. Mama je postala besna in zelo jezna , če pa tako zelo cvili in brni ji rečem. Hitro si oblečem hlače in majico , sedem na kolo in se odpeljem v šolo . Pri šoli se mi okrog vratu vrže Maja , vpraša me kako se mi je zdelo na zabavi , rečem , da je bilo vredu. V šoli imamo prvo uro matematiko, ne morem pomagati, če pa obstaja ,ko vsaj nebi. Šola je hitro minila saj smo si cele ure metali listke in se smejali. Ko pridem domov mame še ni jas sem pa pozabila ključe doma , nimam izbire pa grem k Alexu. Alex ima zelo veliko hišo skoraj hotel saj so zelo bogati njegov oče je namreč zelo poznan predsednik. Ko me Alex zagleda me objeme in poljubi… poljubljava se tudi v hiši. Dokler pri Alexu na vratih ne pozvoni bil je Tim Majin fant, pokličem Majo naj pride k Alexu , ker je tu tudi Tim. Maja pride Tima močno objeme .Čez čas me pokliče mama in reče,da lahko pridem domov in , da ima ona ključ pri sebi. Poslovim se od Maje, Tima in nazadnje še Alex, ki ga poljubim. Ko pridem domov mi mama odklene in gre kuhat kosilo. Jas pa grem na računalnik, Maja , Tim in Alex so gor. Hitro si začnem pisati z Alexom. Pove mi,da je dobil nagrado in, da lahko sabo povabi 3 osebe, jas sem prva mi reče , kam pa gremo , ga vprašam .v NEW YORK mi pove , ko to vidim skoraj omedlim, sabo povabi še Tima in Majo,ki že lahko gresta, grem k mami in ji najprej pomagam pri opravilih potem jo pa vprašam, če lahko grem z Alexom v NEW YORK?? Mama mi pove,da ni sigurna, ker je to daleč . Čez nekje pol ure me je poklicala in mi rekla,da lahko grem, če se bom obnašala lepo in zrelo. Rečem ji,da bom pridna kot angelček. Pokličem Alexa in mu povem,da lahko grem. Alex mi sporoči , da se naj pripravim saj zjutraj ob 6.00 odletimo. Že sem pripravljena. Zjutraj ob 6.00 kot smo bili dogovorjeni že čakam na dvorišču. Pred hišo se ustavi limuzina, ki je od Alexa. Usedem se. Vidim,da so že vsi tu in,da gremo točno na letališče, mama me že za pol ure kliče in mi zaželi srečno. Ker nočem,da bi mi stalno zvonil telefon,ga lepo izklopim in uživam na poti v NEW YORK.
20. december 2010
neki sm se izmislla ozgori...
20. december 2010
u7275
u7275
next!!!
21. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg