Forum
u3916
u3916
Ime: Tadeja (14 let)
BFF: Manca (14 let) Katja (14let)

Danes je bil poseben dan. Uganite zakaj. Bil je moj rojstni dan! Komaj čakam, da bo žur. Starša sta šla že zjutri na morje za 2 tedna. Sama bom! Pripravljala sem muziko. Šla sem še v slačičarno in si kupila najdražjo in največjo torto. Imela sem kartico. Komaj sem jo nesla domov. Šla sem še na računalnik na facebook. Vse najboljše je pisal v vsakem sporočilo. Manca je napisala: Vse najboljše! Z Katjo ti prineseva najboljše darilo. Uživi! Me je zanimal kaj bo bilo. Lansko leto je res najboljše darilo prinesla. Katja je zmeraj rekla, da je ona tudi plačala za darilo od Mance. Od Katje starši so bolj revni niso tako bogati. Povabila sem še Anžeta on je moj prijatelj. Majo, Saro, Kristino, Petra, Denisa, Mašo in še velik več sam nevem kere že. Zabava se je začela, prišli so, prižgala sem radio in začel smo plesat. Končno sta prišli Manca in Katja, OMG kaj sta mi prinesli, prinesli sta...
Nadaljujem??

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. maj 2010
u3916
u3916
comment
25. maj 2010
u3916
u3916
bom dons zvečer al pa jutr nadaljevala
fsm
25. maj 2010
u21619
u21619
nadaljuj!
25. maj 2010
ja dej...
25. maj 2010
u3916
u3916
Fanta. Najbolj luštnega, popularnega fant a v šoli. Sem kar pozabila dihati. Z Manco in Katjo sem mogla nujno govoriti. " Kaj je z vama? Domen me nima rad!" " Saj zato pa pejt zdele flirtat z njim." Jaz sem bolj sramežljiva. A vseeno sem se šla pogovoriti z njim.
J=Jaz O= On
J: Hey Domen
O: oh Tadeja, tvoja zabava je dobra
J: Hvala...in kako drugač?
O: Nič ne dogaja. Iščem punco.
J: Aha boš čips?
O: Ne hvala.
Zdaj je bil velik premor. Gledala sva se v oči. Imel je modre oči. Lepa oči. Bližal se je meni jaz pa njemu. in naredil je....
26. maj 2010
u3916
u3916
Lepe*
26. maj 2010
u3916
u3916
comment?
26. maj 2010
u3916
u3916
mah sej nimam nč za delat grem kr pisal naprej

in hotel me je poljubit na lica. Glavo sem sklonila dol.
"Oprosti." Sem rekla in stekla stran. Nisem smela tega delat. Obljubila sem, da ne bo kakšna ljubezen poljubljaneje itd. Zaklenila sem se v sobo. Še zmeraj sem razmišljala ali me ima še zmeraj rad. Nekdo je trkal. Nisem poslušala. " Tadeja odpri! Jaz Manca sem!" Takoj sem odprela.
J: Jaz M: Manca
J: Zelo grozno je!
M: Kaj pa je bilo?
J: Hotel me je poljubiti a nisem se smela poljubljati sej veš obljubila sem
M: Pa kaj potem! Pokvarla si vse! Lahko bi bil tvoj najboljši rojstni dan! Joj!
J: Oprosti. Saj me sigurno ne mara.
M: Ok. Jaz grem svojmu fanto.
Umirila sem se. Vseeno mi je škoda. Odprla sem računalnik. Na facebook-u sem imela eno sporočilo. Odprla sem ga in pisal je:
Tadeja jutri pridi pred šolo, če ne te čaka nekaj kar nebi nikoli hotela in nobenemu ne povej kar sem si napisal. Ni kazal kdo je poslal. Na ta dan me je bilo tako strah.
26. maj 2010
u3916
u3916
zvečer se nadaljuje mogoče
26. maj 2010
u3916
u3916
se že zdele nadaljuje...pa povejte mnenje o zgodbi

Slišala sem krik, hudobno smehljanje in kričanje. Nekdo me je premikal. Zbudila sem se. " Katja kaj je bilo?" " Zaspala si." Slišala sem, da je nekaj padlo. Takoj sem šla dol. In prava katastrofa. Fantje so se pretepal. Krožnike, kozarce vse je bilo razbito. Zdaj je pa najhuje. Vzel so nože. Se zabijal. Manca je klicala policijo. Z Katjo sva šle gor. Vse je postalo tiho. Počasi sem šla dol in fante videla mrtve krvavo je bilo vse. Nekateri se niso pretepal in so preživeli. Prišla je policijain reševalci. Mene, Manco in Katjo so nas vzeli. Mene je policaj začel vprašati
J= Jaz P=Policaj
P: Kako je zgledal pretep?
J: Nisem kaj veliko videla, a vzeli so nože in so druge zabodli.
P: Aha. Kdo je začel pretep?
J: Nevem.
P: Ali vam je kdo grozil?
Nisem hotela povedati o sporočilu, ker vem, da bom v težavah.
J: Am...Nič...
P: Ok. Hvala
J: Nema problema
Tako jaz govoril nema problema. Videla sem Manco, da je ona poškodovana. Prišla sem do nje
J: Kdo je pa tebe napadu?
M: En čudak. Sploh ni bil iz naše šole pa kar starejši je bil.
Spomnila sem se na osebo, ki mi je poslala sporočilo. Ali je ta oseba poškodovala Manco.
J: No, Upam, da boš hitro imela vse ok. Čao
Videla sem Domna, on ni bil poškodovan.
J: Oj, sori za prej. Veš sem...
O: Nič ni hudega. Nisi bila pripravljena. Totalno razumem.
Nasmejala sem se in on me je poljubil. Zdaj imam fanta. Juhu! Naslednji dan se po pouku šla Domnu. A, ko me nekdo zgrabi...

Se nadaljuje
26. maj 2010
naprej!
16. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg