Forum
12.8.2013
ne sprašuj me zakaj pišem vate. Em mi je predlagala, da naj zapišem kaj vse se je zgodilo to poletje in, da bom potem nekako "odrešena" bremena ki ga nosim... njene besede ne moje...

dobro! Če sem že začela bom tudi končala...
Vse se je začelo, ko sva prvi dan z Em prišli na morje. Končno mi je uspelo prepričati starše, da jo lahko vzamemo zraven ... obe sva bili navdušeni, saj je bilo to prvič, da sva šli skupaj na morje. Upala sem, da bo to moje najboljše poletje, ase je vse obrnilo, ko sem že prvi dan spoznala Josha.
Z Em sva šli na plažo, ki je bila oddaljena samo nekaj kilometrov. Starša sta rekla, da imata preveč za razpakirati in nista šla zraven. Šli sva na pomol, kjer se je sončilo nekaj fantov. Em je začela z osvajanjem, jaz pa sem se namestila in začela brati roman.
"Živjo!" sem naenkrat zaslišala in pogledala gor.
Nad mano je stal fant, ki je imel oblečene rdeče kopalne hlače. Na nosu je imel očala in nisem vedela ali me gleda ali ne.
"Želiš?" sem odgovorila razdraženo, saj me je zmotil pri branju knjige.
"Nič, samo lušna si in prišel sem te pozdravit in se pozanimat, če imaš zvečer čas." je rekel in se samozavestno nasmehnil.
"Mogoče, " sem rekla. "Greš plavat?" je vprašal in odpravila sva se v vodo.
Malce čudno se mi je zdelo, ker je imel še vedno gor očala.
"Ne daš očal dol?" sem vprašala.
Ustavil se je in me pogledal v oči. "Ne," je rekel in začela me je boleti glava.
Kar naenkrat je izginil in razočarano sem odšla iz vode.
Na brisači sem našla listek: SE VIDVA ZVEČR!
Pospravila sem stvari in odšla v apartma...

A naj pišem naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. januar 2014
neeeext
10. januar 2014
alo nadaljevanja pišem na drugem: https://www.igre123.com/forum/tema/dnevnik-mojega-poletjaa/66468/1
kr mi tuki če sm poslala link mi ni hotlo odpret, tak da tam poglej
10. januar 2014
oks
10. januar 2014
u152860
u152860
next
08. februar 2014
Next
02. april 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike