Forum
Ok...kr sm vidla de je že velik zgodbic in jas še nisn nobene napisala sn se pač udločla de jo bom. xD

če se strinjate kliknte JA če ne pa kliknite NE! ;P

se strinjaš?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. julij 2010
napisala bom že prvi del..

OSEBE:
Terra (glavna osebca)-15 let
Leyn (BFF-izgovori se Lein ;P)-15 let
Stella (sovražnica)-15 let
Jake (Terrina ljubezen)-16 let
Justin (Leyn-in fant)-16 let

Zbudila sem se ob sedmih. Budilka mi je zvonila kot nora. -.- Vstala sem in budilko z jezo izklopila. Zazehala sem in vstala. Pogledala sem na koledar. Sreda-prvi zimski dan. ZIMSKI? Jooooooj. Spet ti škornji in plašči in ble ble ble. Pogledala sem ven. Čeprav je sijalo sonce je bilo komaj devet stopinj. Na srečo snega še ni bilo. Sovražim sneg in dež. Ablee. Iz omare sem potegnila dolge hlače, majico z dolgimi rokavi in volneno jopico. Šla sem v kopalnico kjer sem si umila zobe in nato smuknila v topla oblačila. Nadela sem si še kapo in bila sem nared za v šolo. Mama in oče sta že zdavnaj šla v službo jaz pa sem morala v šolo. -.- Zajtrkovala nisem saj se mi ni ljubilo. Stopila sem ven in vdihnila mrzel zrak. ''uška!'', sem si rekla in šla po cesti navzdol. Po poti sem srečala Charlesa. Fant iz mojega razreda. Nikoli še ni imel punce. Ne čudim se zakaj saj je čuden. Zelo! Skupaj sva šla do šole. Še kar zabaven je če nimaš druge družbe. Ko sva prišla do šole pa sva se ločila. Jaz sem stekla do Leyn on pa je sedel na klop. ''kaj pa ti z Charlesom? Ha?'', me je vprašala. ''mah daj daj. Srečala sva se in pač sva šla skupaj. No big deal.'', sem ji rekla in jo stisnila k sebi. ''moja moja!'', je rekla in me potegnila za roko v šolo.
27. julij 2010
Terra:

Leyn:

Stella:

27. julij 2010
Jake:

Justin:

27. julij 2010
tko..zdej pa loh komentirate pa to.. xD
27. julij 2010
nadaljuj..
Buba mojaa. < 3
27. julij 2010
u15323
u15323
next
27. julij 2010
Sedli sva v garderobo in se pričeli pogovarjati. Bilo nama je tečno saj se ni nič dogajalo. Odločili sva se da greva malce na sprehod. Šli sva do parka in v trgovino. Kupili sva si čips in ga jedli medtem ko sva hodili po potki v parku. Slišala sem krik. Ozrla sem se in prestrašeno prijela Leyn. ''kaj je blo to?'', sem vprašala in se ozirala naokrog. Skomignila je z rameni in me stisnila k sebi. Naenkrat je mimo naju priteklo dekle za njo pa fant. ''ojoj!'', sem si rekla. Šli sva naprej in skušali pozabiti na to kaj se je zdaj pripetilo. ''kaj pa če se ji bo kaj zgodilo?'', sem vprašala in se prijela za glavo.
29. julij 2010
CoMMent pliiis. (;
29. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg