Forum
Ste za to da napišem zgodbico?
Well I am. ;D
Bla bi about LOVE. ♥ (:
ko bo usaj pet glasou za ja napišem prvi del. ;DD

nej napišem al ne?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. oktober 2010
u18082
u18082
NexT...
PŁizz
03. oktober 2010
Osebe:

Bianca-glauna osebca-15 let-bolj zaprta vase, a vseeno včasih pogumna, zabavna in duhovita. (:

Matic-ljubezen Biancinega življenja-15 let-pogumen, zabaven, popularen, bolj emo kot ne in sk8er. ;3

Sara in Nina-sestri, ki sovražita Bianco-15 let-vzvišeni, važni, mislita da sta kaj več, budali.

mislim da je to vse. ;D
03. oktober 2010
no napiš... pls...
03. oktober 2010
napiš malička. ;DD
03. oktober 2010
next
03. oktober 2010
okeej..pet vas je že. ;DD
tko da zdej napišem. (:
03. oktober 2010
u28341
u28341
next
03. oktober 2010
Sedela sem tam v sobi, čisto sama na tleh. Gledala sem njegovo sliko. Stisnila sem jo k sebi in se vprašala:''Matic? Zakaj me ne opaziš? Mja.'' Zaprla sem oči. Pri srcu me je bolelo zato sem sliko umaknila in jo pogledala. Na sliki je bil on. Ves zareč v soncu. Z lepimi zlato oranžnimi lasmi in sinje modrimi očmi. Smehljal se je. Zavzdihnila sem. To sliko sem posnela prejšnje leto v kampu. Tam sva bila skupaj saj sva bila edina z naše šole, ki sva obiskala ta kamp. To je bil najlepši teden mojega življenja. A po tem tednu se je spet delal kot da me ne pozna. Super! Od tedaj sem potrta in zaprta vase. Niti ne opazi me več. Prav v tistem poletnem kampu sem se zaljubila in nkoli ga nisem nehala ljubiti. Še koledarček dni sem izdelala. Tako, da: vanj sem zaljubljena točno 432 dni. Malo več kot leto dni. Če sem naredila koledarček pa res moram biti zelo zaljubljena. Da res je. Sem. Preveč zaljubljena! Ampak tako je življenje. Vsaj moje. Že celo življenje mi ni postlano z rožicami. Preživela sem že preveč vzponov in padcev. Nikoli nisem odnehala in nikoli ne bom. Vsaj upam da ne.
03. oktober 2010
malo je vem ja. xD
pa dougo je trajal ker sem še big brother gledala zraven. xD
03. oktober 2010
next
03. oktober 2010
u18082
u18082
Next.^
04. oktober 2010
Neext. :Đ
Laajk.^^
04. oktober 2010
ok bom zdeii nextala. ;D
*pišem* :Đ
04. oktober 2010
V tistem trenutku je zazvonil telefon. Nejevoljno sem odložila sliko, si obrisala solze in smrknila. Dvignila sem telefon in ugotovila, da je mama. ''ja?'', sem bežno vprašala. ''ljubica prideš pred hišo? Nekdo te je prišel obiskat.'', je rekla. Čeprav je nisem videla bi lahko stavila da se je na široko smehljala. ''aam. Kdo pa je?'', sem bila še zmeraj nejevoljna. ''boš videla. Pa podvizaj se.'', se je zarežala. Ni mi bilo preveč do hitenja zato sem odložila telefon in se po polžje odpravila v sobo. ''le kdo bi lahko bil?'', sem se vprašala. Oblekla sem prve hlače ki sem jih našla v omari in le jopico. Saj si je ne bi oblekla če je ne bi zagledala obešene na stolu. Bila sem nared. Iz las sem še naredila figo in že sem bila pred vrati. Počasi sem obrnila ključ in zavzdihnila. Ko sem odprla vrata pa sem onemela. Požrla sem slino in spačila obraz. Pred vrati sta stali Sara in Nina. WTF!?
04. oktober 2010
u18082
u18082
NexT...^^
PŁizz .. !
05. oktober 2010
Nextü :3
08. oktober 2010
Zavila sem z očmi in vprašala:''kaj pa vedve tu iščeta.?'' -__- Sara se je zasmejala in pokazala svoje poševne zobe. Spačila sem se. ''aam. Prišle sva ti pokazat kaj smo počeli v šoli saj si manjkala dva dni.'' ''mhm.'', sem zamomljala. ''kar vstopita punci.'', se je od zadaj zadrla mama. Zavzdihnila sem in jima priprla vrata. Po poti do svoje sobe sem zavijala z očmi in si mislila:''zakaj ravno ti dve kravi?'' Ko sta vstopili je Nina zavihala nos. ''kaj je?'', sem bla že jezna.'' ''am, nič.'', se je zrežala in se kislo nasmehnila. ''te kaj moti? Tam so vrata.'', sem zinila. ''no, poslušaj. Tudi nama ni prav, da sva tukaj a je pač učitelj določil, da ti morava prinesti zapiske iz kemije, biologije in slovenščine.'' Zavila sem z očmi. ''zakaj pa ravno vaju?'', sem zavzdihnila. Nina je z komolcem ruknila Saro, ona pa je le zardela. ''dovolj. Izginita!!'' Obrnili sta se in že ju ni bilo več. ''mah stavim, da sta nekaj naredili proti meni. Sovražim ju!!'', sem se zadrla. V tistem trenutku je vstopila mama a sem ji le pred nodom zaprla vrata. Z nikomer nočem govoriti! -__-
08. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg