Forum
u25039
u25039
Lara je stara 13let.

Nekega dne, ko je Lara prišla iz šole je dobila pismo. Bilo je od njenega dedka.

"Draga Lara.!

Zapuščam te. Nočem, da izveš za moje težave in stvari ki mi delajo probleme. Saj veš. Mami se vrača."

Larin dedek je bil edini, ki jo je imel zares rad v družini. Imela je mamo, ki jo je tepla in sovražila. Lara je usopnila. Le koga bo sedaj imela.? Nihče ne ve. Hitro pokliče Nino njeno najbolšo prijatelico.:

N~nina L~ Lara

N: O žiwjo.!
L: Nina, razumela me boš.¨!
N: Kaj je...
L: Oh, povem ti osebno. Takoj pridem. Adijo.!
N: Adijo.!

Lara je stekla k Nini in ji vse povedala. Nino je to zelo ganilo, zato je spustila solzico. "Res se mi smiliš. Boga si, Lara.!" je rekla Nina. Ko je Laro poklicala mama, si n upala domov....

A nadljujem.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. julij 2010
u24224
u24224
ne
19. julij 2010
jaaaa
19. julij 2010
u18082
u18082
jaaa
19. julij 2010
u17581
u17581
nextaj!!
19. julij 2010
u25039
u25039
Lara je molče stala ob semaforju, ko je zakledala svojo mamo. "O, ljubica, pogrešala sem te.!" ji je rekla. "Ampak, nikoli nisi bila prijazna do mene, mami." Larina mami zavzdihne in reče.: "Lara, ali neveš, da je tista ženska, ki se izdaja za tvojo mamo, le moja dvojčicaa...Pobegniva.! In..jaz sem tvoja mami.(;" Lara je komaj zadrževala, ko so ji pritekle solze sreče. Objela je svojo mami in z veseljem pritrdila en velik "JA". Tako je Lara odšla domov in svoji teti povedala.:" Vem, kdo si.! Ne izdajaj se več za mojo mami.! ODHAJAM.! IN ŠE TO.! VEM DA SI TI UBILA OČETA.!" Linda(Larina TeTa, izdajala se je za mami) je bila besna. Pograbila je Laro in jo pretepla z muhačom. Lara se je drla in Linda jo je le spustila. Hitro je stekla v sobo po najljubše reči in skozi okno ušla do njene mami. "Mama, kam bova odšlE.?" jo je prašala. "V studio, dom no ki gga imam več ko 100km stran. Na meji je. Sreča, še v Sloveniji."
Lara je komaj goltala slino in rekla.:"Ampak, kaj pa Nina.?" "ne bo je." Larin žalosten pogled je govoril, da je nekaj narobe. Ampak useeno je odšla z mami. Ko sta čez nekaj ur prispeli, sredi noči se je Lari domislila pametna ideja.....
19. julij 2010
u25039
u25039

Lara
19. julij 2010
u25039
u25039

Larina mami
19. julij 2010
u25039
u25039

Linda
19. julij 2010
u20188
u20188
kul zgodbica dobr pišeš!
next !! lajkam-- drgač
19. julij 2010
u25039
u25039
huala
19. julij 2010
u25039
u25039
ah. Takoj je odpadla, saj..Pozabite.! VSI.! Lara je rajši odprla svoj dnevnik in zapisala.:

13.5.

Dragi dnevnik.! Mama, moja taprava. Ime ji je MCkey. No, prepisala me je v drugo šolo, preselila sm se in izvedela preveč novih stvari, ki me zelo bolijo. Rada bi, da je vse kot ponavadi, le da živim z svojo mami in očijem. "

Lara zasliši zvok.:"LARA.!" Oh..Njena mami je. in. Spat. Zjutraj se zbudi ob 7:30. Ravno pravi čas za v šolo. Hitro se obleče. Veste, Lara ima zelo dober stil. No, njena mami še spi, zato jo pač mora zbuditi.."MAMI.!" zavpije. Mami se takoj zbudi in gresta v novo šolo. Lara ima veliko tremo, a vse se izkaže dobro.. Tako kot tudi. Ena izmed sošolk jo zelo dobro šteje. Kmalu pa izve, da je to najpupolarnejša punca na šoli. Ime ji je Sanda...
19. julij 2010
nadaljuuuj,
19. julij 2010
u25039
u25039
SANDRA... "Sandra, pravišš..."reče Lara. "No, ime mi je Alexandra, a sm zate kar Sandra ali Alex. Povei..Daš cifro.?" "No, nimam mobitela.." Sandra čudno pogleda in reče.:"UAT.!" "Ja, živela ssm pri drugi mami in bila definitivno drugačna..Spremeni me." reče Lara. Opazi, da mame ni. Ampak vseeno. Do Sandre čuti posebne prijatelske čute. Pa še lepi so.! Pouk mine hitro in po pouku gre k Sandri. Imajo razkošno hišo in vse to. Prvič v življenju pa vidi računalnik, TV in mp3. "Vse to moram dobiti." si reče Lara... "NO, LARA MOJA PA ZAČNIVVA Z PREOBRAZBO.!" iN RES. Vse se začne. In na koncu, ko pride Lara domov je njena mami zelooo slabe volje....
20. julij 2010
next
20. julij 2010
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
30. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg