Forum
u21212
u21212
Zdej bom pa jst pisala eno zgodbico z naslovom Ali se mi to res lahko dogaja ???
prosim ne mi preveč težit next,next,naprej itd...
samo kkšn komentar napište
oprostite če bom kakšno stvar za kakšno prejšno zgodbo ponavljala

Vsebina gre pa takole:

Med počitnicami sem jaz-Nastja(v resnici mi ni tk ime) in moja najboljša prijateljica-Teja odšle skupaj na počitnice,odšle sva za 20 dni.Prve 3 dni se ni dogajalo nič takega hodile sva na plažo,bile v sobah,hodile po trgovinah,spoznavale nove fante itd...Ampak 4. dan najinih počitnic je iz pod vrat prišlo pismo.Pisalo je nekako takole :
Nadaljujem ???
19. maj 2010
ja
19. maj 2010
Da , Nadaljuj prosim .
19. maj 2010
u21212
u21212
Nastja!
Verjetno veš,kdo sem spoznala sva se na plaži,ime mi je Primož,mislim,da sva se zelo dobro ujela zate te prosim da danes zvečer prideš k starem drevesu sredi parka,čakal te bom tam!

Bila sem navdušena in skoraj nisem mogla dihati,seveda sem se ga spomnila,to sem takoj šla povedat Teji.Bila je osupla,ni mogla verjeti,kar spraševala je in spraševala kako to in če ve da mi je tudi meni on všeč,odgovorila sem ji da nič neve in mu zaenkrat tudi nočem povedati...Komaj sem čakala da bo ura 18.00 da bom lahko šla tja.Ura je bila 16.00 in jaz sem se začela urejati.Izbrala sem si roza majčko in kavbojke,čez sem si dala vijolčno jakno,ker se je ujemala z mojimi čevlji.Potem sem se lepo počesala,našminkala in nappudrala..Takoj je bila ura že 17.40 samo še torbico sem uzela notri dala senčilo za vsak primer in odšlaa.Na poti tja sem skakala od navdušenja ampak trebuh me je začel zelo boleti,ker me je bilo straah.Zdnjih nekaj korakov sem naredila le s težavo.Ko sem prišla k drevesu sem videla na tleh napisano s paličicami : .....
Nadaljujem ??
19. maj 2010
u19386
u19386
ia.....itaQ
19. maj 2010
u6808
u6808
ja
19. maj 2010
u13868
u13868
ja nadaljuj
19. maj 2010
NADALJUJ!!!
19. maj 2010
u14096
u14096
nadaljuj!!
19. maj 2010
u21212
u21212
pisalo je:
Poglej gor !!

Pogledala sm gor in videla kako primož sedi na veji in ima v roki vrtnico,skočil je dol in mi jo dal v roke,bila sm v zadregi.Bilo me je strah in nisem mogla niti govoriti.Vsedla sva se na travo in rekel mi je da sm zelo lepa..malo sva se pogovarjala in prišla do tega ko sva si povedala iz kje sva..in ugotovila sva da sva čisto iz drugega konca slovenija,nekdo je v sprednjem delu slovenije nekdo pa v zadnjem..Kar utihnila sva,ker sva vedela da je najina zveza nemogoča..Ampak predlagala sem,da mi se lahko vedno med počitnicami dobila n istem kraju.On se je strinjal.Zelo sva uživala a na žalost je prišel trenutek,ko sem mogla domov,poslovila va se in odšla sem.A ko sem prišla domov me je čakalo presenečenje!! Bilo je ......
nadaljujem ??
19. maj 2010
u13868
u13868
next
19. maj 2010
u14096
u14096
nadaljuj
19. maj 2010
ja!
19. maj 2010
u21212
u21212
....V sobi je biLo vse razmetano,moja oblačila so ležala na tleh,moja postelja je bila razmetana,okno razbito,vrata napol polomljena in...in.. najhujše je bilo da Teje nisem nikjer videla..Zgleda da je tudi ona odšla vem..Hm.. le s kom.♥ Prišla je 5,min za mano in videla vso tisto umazanijo in nezer v sobi,vprašala me je zakaj sem to naredila ampak jaz sem mirno odgovorila,da nisem bila jaz!Ko sem prišla v hišo je bilo tako-grozno...Kdo nama bi lahko to naredil??Nevem,ampak vem pa da se morava lotiti pospravljenja.Nobeni se ni dALO ampak sva morali,jaz sem zložila najine obleke,Teja je šla v trgovino po novo steklo za okno in jaz sem pospravila kopalnico..Kmalu je bilo vse lepo kot prej,ampak spraševali sva se kdo bi to lahko naredil..Ampak med razmišljanjem sva zaspali..zjutraj ko sem se zbudila me je čakalo prijetno presenečenje .........

NapreeJ ???
19. maj 2010
u13868
u13868
naprej
19. maj 2010
u21212
u21212
nadaljujem čez kakšno uro..
19. maj 2010
nadaljuuj. )
19. maj 2010
u21212
u21212
...Pred mano je stal Primož z balonom v roki,na njem pa je pisalo Nastja-Boljšega jutra si ne bi mogla želeti..Jaz,on in Teja smo šli ven na sladoled,vse je potekalo super vse dokler nismo šli vsak svojo pot.Jaz sem šla proti travniku,ki je bil bolj na samem,sam sem hotela preživeti nekaj časa sama.Ko sem hodila po travniku se mi je zdelo kot da me nekaj opazuje,ampak kaj?Vedno ko sem se obrnila za mano ni bilo ničesar.Počutila sem se obupno tako me je bilo strah,da sem se tresla,še dobro,da ni bil to večer.Hitro sem se obrnila proti domu.Tam me je že čakala Teja in povedala sem ji da me je nekdo opazoval.Prestrašila se je,in hotela na vsak način ugotoviti kdo za vraga je bil to.Prav tako kot jaz,bila sem zelo zmedena..Zvečer mi je Teja predstavila svojega fanta,imemu je Jure,bil je zelo fajn in primeren zanjo..on je bil iz nekje v bližini teje..Ona je lahko srečna
Ona in Jure sta odšla ven,in ker ju nisem hotela motiti sem ostala doma..In izpod vrat je spet prišlo pismo.Vsa vesela sem ga odprla ker sem mislila,da je od primoža ampak .....
19. maj 2010
Nadaljuj ZDAJ ! Prosim.
19. maj 2010
ful dobra zgodbica
19. maj 2010
Si že mislim kaj bo... Da ji je pisal oni ko ji je sledil
19. maj 2010
u21212
u21212
Mimy@ nemorm zdej..zdej bom tv gledala.
metuljček@Tnx
RBD girl@ja neki tazga bo
19. maj 2010
Napret.D
19. maj 2010
u13868
u13868
naprej
19. maj 2010
u21212
u21212
ju3 nadaljujeem.
19. maj 2010
u21212
u21212
....Ampak bilo je anonimno pisalo je nekako takole:

Nastja,
danes zvečer pridi k klopci v parku,če ne prideš boš doživela nekaj neprijetnega.Če imaš rada svojo družino pridi !!!

Prišel je večer in jst sm odšla k kloppci,bilo me je ZELO strah.Ko sem prišla tja me je tam čakal moški star približno 25.let.Vprašala sem ga zakaj me je poklical in on mi je povedal,da želi biti moj fant oz.da mora biti sam če ne bo uničil mojo družino,Tejo in Primoža.Grozljivo sem ga pogledala in čisto potiho odgovorila Ja,
sam me je bilo zelo strah za moje najbližnje.Amak kako naj to povem Primožu ??

Nadaljujem ??
20. maj 2010
u12163
u12163
jaa!
20. maj 2010
u13868
u13868
nadaljuj
20. maj 2010
u21212
u21212
Odšla sem zelo počasi da bi povedala Teji & Primožu..najprej sem šla k teji in ji vse podrobno povedala.Bila je prestrašena in postala je bleda..Zanimalo jo je kako bom to povedala Primožu.Ampak na žalost tega odgovora tudi jaz nisem poznala.Zeloooo počasi sem se odpravila k njemu.Vprašal me je kaj je,ker sem tako bleda.Jst sm mu rekla:"Ne moreva več biti skupaj !!!" in zbežala.Primož pa je ostal na vratih in malo je manjkalo da ne bi padel na tla.Hitro sem odšla na plažo,kjer sem bila sama in sem izlila vse solze,ki jih pred njim nisem mogla..Nisem verjela,da se mi dogaja taka krivica in nisem vedela kaj sem naredila narobe da je tako!!Naslenjih 15.dni bo živa groza!!sem si rekla..Ni minilo veliko časa,ko je prišel Primož in me vprašal kaj se je zgodila,da nemoreva več biti skupaj..Jaz sem bila samo tiho in mu potiho odgovorila: ...

Nadaljujem?
(kakšna se vam zdi zgodba?)
20. maj 2010
u13868
u13868
ja nadaljuj
20. maj 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg