Forum
u20999
u20999
Tuki bom začela eno novo zgodbico xP

A vm ie cooŁ ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. junij 2010
u20999
u20999
"Kaaaaaaaaaaaa? Tim te je povabil v kino?" Taja je od šoka skoraj pojedla slušalko.
"Ej, sploh nisem mogla verjeti. Kar na lepem, sredi matematike. Taja...Kaj naj naredim?"
"Pridem k tebi malecka. Se vidiva, čao!" je rekla v telefon in odložila.
Nekaj časa sem živčno hodila po sobi gor in dol. Še nikoli nisem šla s fantom v kino. Večina od sošolk se sicer hvali, da vsak petek hodijo na zmenke, a Taja pravi, da si samo izmišljujejo.
Ona ima fanta že dva meseca. Dve leti je starejša od mene in pri 15 to ni prav nič posebnega.

Čez nekaj trenutkov je že planila v mojo sobo. "Ohhh, Alja! Tako sem vesela zate! Tim je super fant. Vedela sem, da se nekaj plete med vama," se je smejala. Bila je visoka, čudovita punca. Tima je imela zelo rada. Prazaprav so ga imeli radi prav vsi. Bil je največji frajer v razredu, treniral je bordanje in imel super starejšega brata. Vse sošolke so bile nore nanj. In jaz grem z njim v kino!? To je noro!
16. junij 2010
u20999
u20999
CoMenT.........
16. junij 2010
u22448
u22448
Next... Kulskoo ie..Še moiee pugleii plis...
16. junij 2010
u16515
u16515
coool.
16. junij 2010
u20999
u20999
\"Ajde, zdaj pa greva na delo,\" je rekla. \"Skoči pod tuš, jaz pa bom pogledala kaj bi lahko oblekla.\" \"Taja, ti si najboljša soseda nasvetu!\" sem zaklicala na poti v kopalnico. Ko sem se čez pol ure vsa mehka in dišeča vrnila v svojo sobo, je Taja pravkar izbirala majico zame. \"Kaj meniš o tvojih popisanih kavbojkah, črnemu topu in rdeči jaknici?\" Ko sem se čez nekaj trenutkov pogledala v ogledalo, je Taja zavdihnila: \"Še jaz bi šla s tabo na zmenek babyka. Lase mi je rahlo razmršila in pustila, da so prosto padali po ramenih. Nato mi je nanesla nekaj senčila za veke, mi trepalnice poudarila z maskaro in ustnice namazala z bleščilom v nežni roza barvi. \"Tako, pripravljena si,\" je veselo rela Taja, \"in zelo si lepa. Upam, da veš.\" Nato se je zazrla vame in dodala: \"Obnašaj se naravno, Bodi to, kar si, bodi sproščena in - UŽIVAJ 1oo% Vem, da ti bo uspelo.\" Poljubila me je na čelo in odšla.
16. junij 2010
neXXt. Baby
16. junij 2010
u20999
u20999
heh ŁaaaawYaaa Tinnx. Bom bolj potem.
17. junij 2010
u16515
u16515
nadaljuuj!
17. junij 2010
u20999
u20999
Riiiiiiiiiiiiiiiiiiiing! Stekla sem k vratom. Uau, kako je bil lep! Vzela sem torbico in že čez nekaj minut sva hodila proti kinu. Bil je čudovit majski večer. " Dobil sem dve karti zastonj in brat nima časa in...............No, upam, da razumeš." Joj, kako sladko me je pogledal. In prav zares mu je bilo nerodno! Timu! V kinu sploh nisem vedela kaj gledam. Ves čas sem mislila nanj. Ko sem se ozrla proti njemu so mi v trebuhu zaplesali metulji. Ko se je nehote dotaknil moje roke, sem kar zadrhtela od vznemirjenja. In kadar mi je kaj zašepetal na uho..........Božansko! Na platnu je rjavo lasec pravkar poljubil neko blondinko. Zaželela sem si........Začutila sem, kako se je Tim dotaknil moje roke. Nato se mi je nežno približal. Pobožal me je po laseh in mi z obraza umaknil pramen las. Gledal me je globoko v oči. Čutila sem njegovo sapo, videla sem vsako malenkost na njegovem obrazu. Najine ustnice so bile le še za milimeter narazen........nežno je nagnil glavo in me poljubil.

Se nadaljuje..............
17. junij 2010
u18082
u18082
coool naprej pliss
17. junij 2010
u20999
u20999
Dolgo, sladko, poželjivo......Zaprla sem oči. Nežno se je igral z mojimi ustnicami. Objela sem ga in začutila omamen vonj njegovega parfuma. Zakopal je glavo v moje lase in me pobožal. "Alja, bi bila moja punca?" me je vprašal. Čeprav je bila tema bi lahko prisegla, da je zardel. "Seveda," sem vsa srečna odvrnila. Oblil me je z novim valom dotikov in poljubov. Bilo je kot v sanjah. Popolno! Naslednje jutro se se zbudila blazno dobre volje. Tim! Hitro sem se oblekla in odpravila v šolo. Kakšen bo Tim danes? Se bo obnašal kot, da se ni nič zgodilo? Mu bo nerodno? Me bo ignoriral? Čakal me je pred razredom. Poljubil me je in objel. Ko sva vstopila v razred, sva se držala za roke. Sošolke so me ubijale s pogledi. Nasmehnila sem se in poljubila Tima. "Ljubim te, Alja!" mi je zašepetal na uho.
18. junij 2010
u18082
u18082
next
30. junij 2010
u21437
u21437
nexT
01. julij 2010
u20999
u20999
"Hej, alja! V petek imam rojstni dan, stari gredo na morje, prava čaga bo. A prideš?" me je vprašala sošolka Pia. Bila je glavna v razredu. Najlepša, najboljša, najbolj cool. Pravzaprav mi je šla rahlo na jetra. In zakaj me zdaj vabi na rojstni dan? "No prav, pa pridem!" sem odvrnila. Prek obraza se ji je razlegel zmagoslavni nasmešek. "A Tima boš povabila?" sem jo vprašala. "Neeeeee, to bo party za punce," se je zasmejala.
Ko sem v petek prišla k Pii, je bila zabava že na vrhuncu. Gostje so pili in se mečkali po kotih. Predvsem pa je bilo veliko fantov.

NeeXtttt..............?
03. julij 2010
u21619
u21619
NeeXtttt....................!!!
03. julij 2010
dej nadaljuj
03. julij 2010
u20999
u20999
"Ej, Pia.......Rekla si,da je ta zabava samo za punce, In da zato nisi povabila Tima. Kaj se greš?!" sem vzkipela. "Pa saj ne morem verjeti!" je vkliknila. "Kako si lahko tako naivna Tima nisem povabila zato, ker je rekel, da nima časa! Druge obveznosti ima!" "Kaj to pomeni, druge obveznosti?! Zagotovo bi mi povedal!" sem se razkurila. "Oh, ti si takšen otroooooooooook, Alja!", je rekla Pia, ki je opazila moj začudeni obraz. "Take cukrčke imamo najrajši!" je zamomljal eden izmed fantov, ko si je odpiral novo steklenico piva.

Nadaljujem....?
03. julij 2010
ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. julij 2010
u20140
u20140
NEXT
P
PL
PLI
PLIS
PLI