Forum
hej! pišem zgodbo v delih. prosim odgovorite na vprašanja.

Najboljši prijateljici!
1. Del

Hej! Sem Sara in moja najboljša prijateljica je Hana. V šoli vedno sediva skupaj, vendar zdaj je drugače. Po koncu počitnic sem na prvi dan šole z Hano igrala ristanc. Ob tem pa sva se pogovarjale o počitnicah. Namreč iva daleč stran od druge in se pogovarjava samo po sms. Nato pa mi je Hana rekla > Sara, se veseliš 6. Razreda?<. >itak< sem ji odgovorila. Čeprav to ni bilo res. Res je da pogrešam Hano in da jo bom zdaj vsak dan videla vendar spet novi učitelji in spet dretje, kratki odmori.... Kar naenkrat pa začutim močno bolečino v nogi. Pogledala sem dol in zagledam oso ki mi je zapičila želo v stegno. Začnem kričati, pred očmi se mi stemni in znajdem se v bolnišnici.
vprašanja:
1. zakaj se je Sara znašla v bolnišnici?
2. ali bo vse uredi z njo
3. kako se bo na to odzvala HANA?
splošno:
mnenje?
ocena od 1-10
naj nadaljujem
01. julij 2015
u194673
u194673
Sara se je bolnišnici znašla, ker jo je pičila Osa
Z njo bo vse v redu
Hana bo žalostna

Ocena:9
Nadaljuj
01. julij 2015
Najboljši prijateljici!
2. del
> Mama, zakaj sem v bolnišnici?< sem vprašala mamo. > Hudo si alergična na osji strup, en mesec ne boš mogla v šolo. Večina otrok bi verjetno zavpila juhu! Vendar jaz nisem. Zdaj še cel mesec ne bom videla Hana. In mojega fanta Alexandra prav tako. Oh pozabila sem vam povedati da sva z Alexandrom par že 5. Razreda torej eno leto. Pri nas v naši šoli ni to nenavadno saj je največ parov iz četrtega razreda. Kar na enkrat pa sem zaslišala mamo > Sara obleči se v šolo greš<. Bila sem tako vesela da sem se v minuti oblekla. (ponavadi rabim pol ure) Hana je vedela da sem v bolnišnici in vedela je da ne pridem v šolo. Hotela sem ji že napisati sporočilo ampak sem si premislila. Presenetila jo bom. v šoli zagledam mojo najboljšo prijateljico in mojega fanta ki se........
02. julij 2015
vprašanja:
1. kaj sta delala Hana in Alexander?
mnenje?
ocena: 0-10
naj nadaljujem
02. julij 2015
u194673
u194673
1.Hana in Alexander sta se poljubila
men je zgodbica kr uredu
Ocena: 8
Nadaljuj
02. julij 2015
najboljši prijatelici!
3. del
...... košujeta! > Hana< sem zavpila >Sara? kaj pa ti u šoli!?< mi je odrezavo rekla. >učit sem se pršla< zavila sem z očmi in šla do svojega fanta ga užgala in ga dala na čevelj. nato sem še Hani povedala da nisva več prijateljici kaj še le BFF. nato pa so mi začele teči solze odhitela sem za mamo in ji vse povedala. > boga. vendar imam razvedrilo zate. doma te čaka darilo za rojstni dan< dobila sem majhen nasmeh. sem vam omenila da jim rojstni dan? stara sem 11. ko sem prišla sem zagledala očeta ki stoji pred hlevom. nato pa sta me oče in mama popeljala v hlev kjer sta stala 2 konja Blisk in Strela. >oba sta tvoja. le za enega se odloči da ga boš jahala< odločila sem se za Bliska saj ga lahko takoj zajaham Strelo pa ne morem saj bo dobila mladička.
vprašanja:
1. kaj se bo zgodilo v naslednjem delu?
mnenje
ocena: 0-10
naj nadaljujem?
09. julij 2015
dubla sem idejo za nadaljevaje zato bom kr dala next
10. julij 2015
najboljši prijateljici!
4.del
danes sem že cev dan jahala Bliska. jahala sem po gozdu pa take. bilo je svetovno. nato sem šla izven gozda na pot pripravljeno še posebaj za jahanje. šla sem mim oglasne deske in zagledala nek plakat ki mi je padel v oči. ustavila sem Bliska in pogledala. > omg. omg omg. Big time rush (BTR) bride v mesto!< usedla sem se na Bliska in se odpravila domov. >mam BTR pride igrat< sem zavpila. <res torej greš na koncert?< me je vprašala . >itak< sem ji z nasmehom odgovorila.
mnenje?
naj nadaljujem
10. julij 2015
1.BIG TIME RUSH-ok,2.dobra,zanimiva zgodba,3.NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. avgust 2015
najboljši prijatelici
5.del
jutri je koncert jaz pa še kar nimam vstopnic nikjer jih ni več. posušam radio. > danes nevrjetna nagradna igra za eno vstopnico za koncert BTR. nagradno uprašanje je ..........
no ni ga pokličite in 10 klicatel dobi nagrado< zavrtim številko in zaslišim >čestitke ste 10 klicatel dobili ste vip ustopnico<
1. kaj se zgodi v nadaljevanju?
2. ocena
3 mnenje
naj nadaljujem?
21. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg