Forum
evo, že kar nekajkrat sm hotela začet pisat zgodbico, pa nekak nisem, ker imam bol malo časa, vendar evo, začela sm jo pisat, upam da jo boste brali pa da vam bo všeč. mogoče nebom vedno takoj nextala, vendar se bom potrudila...

no evo to sem jst(neresnična slika):

no, upam da boste brali, in evo prvi del:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
živijo sem Sara, stara sem 16let in živim v lepi soseski v tejle hiški:

z mojo mamo, očetom, bratcem in sestrico(dvojčkoma), ki sta stara 4. leta.
svojo sobo sem si pa sam uredila, kakor sem želela:

ni ravno bogata soba, vendar mi je všeč, ravno zaradi svoje preprostosti....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
evo, to je prvi del, če želite da nadaljujem, rabim 3 nexte<3
pa upam da vam je do sedaj všeč.

boš bral/a zgodbico??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. januar 2013
Nex !!
23. januar 2013
Next!!!!!
23. januar 2013
next
23. januar 2013
oky super že pišem...
23. januar 2013
Okey !!
23. januar 2013
23. januar 2013
next!!!!!
23. januar 2013
2.del.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
no, hodim na gimnazijo in sem odlična učenka, vendar ne ravno priljubljena... moja najbolša frendica je Katja:

medve sva res neločljivi, vedno sva skupaj, in si čisto vse zaupava, do tiste grozne noči...
no vem da bi rada zvedela, kaj se je zgodilo, samo še nisem pripravljena da ti povem, preveč je grozno...
no, do tiste grozna noči sva bili najbolši prijateljici, ko pa je čez en teden zvedela, da ji nisem zaupala svojega problema, je znorela, in od takrat se ne pogovarjava več... čeprav jo pogrešam, se mi zdi prav da je tako, ker res potrebujem mir, da razmislim o stvareh na katere nisem pripravljena...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

upam da vam je všeč... sedaj rabim 4-nexte...
23. januar 2013
dobro, prvega že imaš:

neeeext!
23. januar 2013
v naslednjih delih pa bom pisala bol podrobno..
23. januar 2013
23. januar 2013
next
23. januar 2013
super....

Aja pa škoda, da se že prej nisi spravla pisat zgodbice....
Res,res dobro pišeš
23. januar 2013
hvala!<3
23. januar 2013
ni zakaj
23. januar 2013
u114382
u114382
next
23. januar 2013
3.del.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
no, 3. dni pred tisto nočjo smo z družino odšli na "počitnice" v prekmurje. prvi dan, ko smo prišli smo spakirali, in odšli na ogled maste, drugi dan pa ko sem se zbudila, smo se odpravili in odšli na bazen, bilo je super.! skaklai smo v vodo, jaz pa sem tudi opazovala sexy fante z sixpacki, in sem videla, ogromno fuul lušnih tipčkov, no oni pa seveda meni niso pogledali, saj nisem ravno nekaj suha, pa tudi lepa ne preveč, samozavestna pa še manj, no po celodnevnem kopanju in opazovanju lepih fantov, sem se odločila da grem sama malo na sprehod, da se malo sprostim in razmislim o preteklem tednu, kaj vse se mi je zgodilo, in kaj bom morala poročat, svojo bestici Katji, saj so bile počitnice in se zeloo dolgo nismo videle(cele 4. dni. ), no dogovorile pa sva se da bomo odšle na party v nek bar, naslednji večer, ko bomo z družino prišli domov, no in tako, sem se sprehajala, in poslušala pesmi na mp3-ju, ko sem se kar na enkrat zaletela.
"oh" sem rekla, in se pobrala s tal in se iz oči v oči zazrla z...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
no, sem kr nadeljevala, čeprav ni bilo 4. nextov, sedaj pa morajo res biti 4-je<3
23. januar 2013
u114382
u114382
nexxt
23. januar 2013
n
nee
neex !
n
nee
neex !
23. januar 2013
next!!!
23. januar 2013
u26376
u26376
next
23. januar 2013
4.DEL
V prečudivite modre okice najlepšega fanta na svetu, v tistem trenutku sem se takoj zaljubila na prvi pogled, čeprav še nekaj minut prej nisem vrjela, v ljubezen na prvi pogled. Spogledala sva se in oba hkrati oči obrnila navzdol in pogledala tla, na katerih je ležal moj telefon, ki sedaj sploh ni biv več podoben tistemu, kar je prej bil. Lepotec, je telefon takoj popral s tal oz. kar je od njega ostalo, in jecljaje rekel: » oh, oprosti, kaj sem naredu, ej dej greva na kavo, če maš cajt da se ti oddolžim, pa dej se bova zmenila, da ti kupm nouga, joj, lej kašn je-.-, sory res, sej maš cajt ne??« jst pa sem vsa pretresena in zaljubljena sanjavo rekla » ja, ja, mam čas, ja…« in sva se po poti čez park odpravila v najbližjo kavarno, v kateri sva naročila sok. In se začela pogovarjati, ne da bi se predstavila drug drugemu, smešno kaj ne… kako trapasta sem.! No, po 20 minutnem pogovoru, pa sem se spomnila, da bi mogla bit že v apartmaju, telefona pa nisem imela, oziroma imela sem kar je od njega ostalo in hitro ustala in rekla: » oprosti, maram it, najbrš me tastari že iščejo, adijo« on pa je ves začuden rekel, med tem ko sem že odhajala: » kaj pa telefon?? Upam da se še kaj vidiva lepotica, upam le da ne na tak način kot danes…« in se je usedel nazaj jaz pa sem pohitela v apartma, in med potjo razmišljala samo o njem.<3
Fant:
[img]http://data.whicdn.com/images/47438012/displaypicture_large.[/img]
Telefon:

upam da vam je všeč<3 prosim komentirajte, pa utdi če mate kakšno kritiko jo povejte!!:*
rabim 4-nexte<3
23. januar 2013
u114382
u114382
next
23. januar 2013
next
23. januar 2013
next kuuul zgodbica hiro nadaljuj !!
23. januar 2013
u26376
u26376
http://www.igre123.com/forum/tema/this-is-our-story%28bff-forever%29/48897/3 plis poglejte bralci nama primakujejo plisko :/

23. januar 2013
no, bom kar nadaljevala.
5.DEL
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko sem končno prišla v apartma, me je mama takoj zaskrbljeno vprašala, kje sem bila, šele takrat pa sem se spomnila na svoj razbiti telefon v svoji torbici. Mami sem povedala, da sem se zaletela v drevo in sem mogla nekaj časa posedeti na klopci, ker se mi je vrtelo a da je sedaj že vse dobro, vendar njej se ni zdelo tako, saj, večerje skoraj pojedla nisem, zaradi nore bolezni, ki se ji reče zaljublenileringitis. No tako sem zelo malo pojedla, in se odpravila v posteljo, tam sem še na hitro napisala dnevnik za pretekli dan, se vlegla in skoraj v hipu zaspala, z mislimi nanj.
Nasledni dan pa ko sem se zbudila v mrzlo jutro, sem odšla v kuhinjo kjer sem pojedla zajtrk:

Potem pa smo magi it pakirat, saj smo se tisti dan odpravljali domov. No ko sem spakirala vse potrebno, sem spet šla po isti poti kot prejšnji dan na sprehod, in spet na čisto istem mestu doživela srečanje, ki je bilo popolnoma enako prejšnjemu, le da pri tem ni bilo nič poškodovano, samo mogoče moja čast… no spret sva se drug drugemu opravičila, in opet me je povabil na sokec. No tako sva odšla, vendar ne v kavarno, temveč kar k njemu domov…
če vam je všeč komenterite<333
23. januar 2013
Jaa ful je dobroo !! Daj nadaljuj hitro !!
NEXT !
23. januar 2013
no, novi del je že napisan, samo rabim še nekaj nextov, tako da malo oglašuj <3 tadeja <3
pa fuuul hvala<33
23. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg