Forum
Tukaj boste prosim pisali zgodbice... ta stran ne bo imela meja ne bo je konec ena naj jo prevzame in piše gor zgodbico dokler ne konča in v njej naj bo veliko dolgih nextov. začela bo tista ki se bo prva javila in ko konča z vso zgodbico se bo javila naslednja sodelujete lahko vse in BERTE zgodbice razen če ti nisi pisatelj/ica če si boš itak pisala
Tista ki se bo prva javila za pisanje zgodbice naj izpolni prijavnico:

ime:

sliko sebe:
to pa je vse. <3 prosim sodelujte
07. oktober 2012
u70306
u70306
Alexis

slika:

10. oktober 2012
No good hehe super malo še oglašuj in jo bodo brali...

Res hvala
10. oktober 2012
u70306
u70306
A lahaka počas začne m pisat???
10. oktober 2012
Ej mal oglašuj ja no zdej napiš uvod pol pa mal oglašuj če lahk...
10. oktober 2012
u70306
u70306
Zgodba bo različne vrste za tiste ki imate radi grozljivke in za tiste ki imate radi romantiko.

Glavni igraci so:

April:

Samuel:

Ostale igralce pa boste kmalu videli!
10. oktober 2012
Super si začela!
10. oktober 2012
Zdajle da to temo malo oživimo medve bomo ogalševale ok in potem boš začela pisat...
Aja pa če boš rabila kakšne nasvete sem tukaj jaz računaj name ok ❆☯Alεאιѕ W๏lŦ☯❆ ?
08. december 2012
u70306
u70306
ok
08. december 2012
Super klikni me na klepetu in se bomo med oglaševanjem pogovarjale...
08. december 2012
Se bomo jutr drugu zmenile...
08. december 2012
u111868
u111868
next
08. december 2012
next
08. december 2012
next
09. december 2012
Še 2!! Hvala vam vsem...
09. december 2012
Next
09. december 2012
u111868
u111868
ej js se pravlam da bom pisala za ❆☯Alεאιѕ W๏lŦ☯❆ pol bom še izpolnla prijavnico
09. december 2012
u111868
u111868
ime: lana
slika sebe:

pal je še kuža zravn
09. december 2012
Okej sm da ona konča z zgodbo in potem boš ti še eno novo napisala med tempa beri tole prosim
09. december 2012
Po tebi jo bom mogoče še jaz do takrat pa se noben več ne more prijavlat ker nevem kako dolgo bo in ko končaš še ti se bom odločila da jo bom tut jaz pisala
09. december 2012
u111868
u111868
jaaa ok

a pa lah iz neke kopiram??? mislm sej tisto zgodbico tut jas pišm sam tko k nwm o čemu drugmu bi pisala
09. december 2012
Boš se pol po tisti odločila nič še ne hiti okej?? ker moraš počakat še na eno ki se še začela ni
09. december 2012
u70306
u70306
kwa pa čeb jest že začela pisat?
09. december 2012
next
10. december 2012
Da kar začni prosim...
10. december 2012
u70306
u70306
Torej, pomojem boste mislili da tukaj nastopata samo April in Samuel, ampak ste se pošteno zmotili. Moje ime je Agelina in sem stara 17 let. Živim pa v majhnem mestecu v katerem je šola, kavarna, pošta, trgovine, igrišče, disko klub, jahalni klub, klub plavacev, klub motoristov in še bi lahko naštevala. Pridimo k bistvu...
Zjutraj sem se zbudila vsa razdražena, komaj sem dihala, padla sem iz postelje in kašljala ter se dušila končno sem prilezla v kuhinjo in našla zdravilo. Padla sem na tla in se naslonila na kuhinjsko polico. Če še nisem omenila živim v tej hiši sama z bratom, mama in oče sta mi umrla v službi saj so v stavbo udrli neki lopovi ali kriminalci.
Brat je pritekel po stopnicah in odpel do mene ter me spraševal če sem vredu. Naj pa pojasnim vzroke napadov od kar sta mi umrla starša sem se začela vesti bolj čudaško, dobila sem celo raka katerega so odstranili, sedaj se me loteva še neka huda alergija.
Odšla sem po stopnicah nazaj gor se oblekla in vzela torbo in telefon ter odšla dol. Prijela sem zdravila in jih utaknila v torbo. Obula sem si bulerje in oblekla bundo ter odšla ven. Hodila sem proti šoli in med tem gledala na okoli. Že dolgo opažam da naš sosed nekaj počne. Nevem pa kaj ampak videti je da je nekaj zelo sumljivo.
Po poti sta do mene prišla Samuel in April. Skupaj smo odšli do hiše kjer se je pred mescem dni preselil nek fant z družino ime mu je Rick.
Rick:

tole sem pa jaz:

Prišli smo do njega ter skupaj odšli v šolo. V šoli nas imajo vsi za neke piflarčke ki se družijo skupaj, ampak nismo smo pa skupnost agentov, no vsaj za to se imamo saj imamo veliko opreme ki jo potrebujemo za raziskovanje, no laboratori najdeš pri Ricku, orožje, zaščitne obleke pri Samuelu, telefonsko povezavo in elektroniko pri April, pri meni doma pa najdemo opremo za zasledovanje, nočno videnje, prisluškovanje, skrivanje in seveda črne obleke na katerih piše A.Z.M.
Kar pomeni Agenti Združbe Mulcev. Vem obupno ime ampak drugega se nismo spovnili. Združba obratuje že mesec in rešili smo že 2 primera. No saj se v okolici ne dogaja nič zanimivega. Ampak sedaj je tisti sumljivi sosed zelo zanimiv. Nek večir naj naj bi za seboj vlekel vrečo iz katere je tekla kri. Grozno mogoče je celo morilec, kdo ve.
V šoli smo ves čas skupaj, najboljše pa je da se z Rickom zelo dobro razumeva, na začetku sva se oba držala proč sedaj pa sva ves čas drug drugemu za petami, res da je to eno od pravil A.Z.M ampak ta pravila ne veljajo ko nismo v "službi" če prav jih kar pridno upoštevamo tudi med prostim časom, dopusti in tako naprej. Najboljše je bilo ko smo rešili problem izginulega psa čistokrvne pasem lastnik je ponujal nagrado v višini 20.000 dolarjev in seveda smo se zagrebli na koncu smo si denar razdelili. Vsak je dobil 5.000 ni kaj preveč obetavno ampak smo se poštebno razveselili denarja. Pravijo celo da je pametno da smo skupaj in pomagamo ostalim najti stvari in podobno no do sedaj smo počeli to, želi pa si rešiti pravi umor...

Nextt???

10. december 2012
Nexttt!! Pa ra zgodba zažiga!
10. december 2012
ja res zažiga ampak je res ful coolska nnneeeeeeexxttt
10. december 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!! Fuuuuuuuuul cool!!!!!!!!!☺☻☺☻☺☻☺☻♥♥♥
10. december 2012
next
10. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike