Forum
Pisala bom eno zgodbica.. Pač v njej bo veliko ljubezni,žalosti,jeze in mogoče kakšna grozljivka?? Newem. Oglavno,napisala bom izmišljeno zgodbo o ljubezni. Imena si bom kar zmišljevala.
14. maj 2010
Bilo je jutro.Hitro sem se odpravila iz postelje in odšla na zajtrk.Potem sem si umila zobe in oblekla v moje najljubše kavbojke in vijolično kratko majco.Obula sem si all starke bele in se odpravila v šolo,saj je bila že toliko ura za avtobus.Namreč,bila sem že od 4.razreda zaljubljena v fanta,ki je eno leto starejši od mene.Hodi v 9.razred,jaz pa v 8.Prvo uro smo imeli matematiko,čista beda,saj smo morali računati pred tablo.Drugo uro smo imeli slovenščino.Morali smo pisati spis.Končno sem dočakala malico in bila zelo vesela,saj vedno,ko je malica ga vidim.Melani,moja b.f.f me vpraša: "Si kaj vesela?".Jaz jo začudeno pogledam in vprašam: "Kako pa to misliš?" Melani pa mi z smehom na obrazu odgovori: "Ja,če si vesela,da ga boš videla."Tudi jaz z smehom na obrazu sem vzkliknila JA! Slišal me je celi razred in planili so v smeh.Bila pa je prava zmešnjava.Moja sošolka je bila v mojega predragega in ga vedno speljavala in se zraven njega tako nastavlala,da sem postala zelo živčna in jezna.Ampak,ko sem pri malici si vzela kruh z pašteto je prišel Aleš do mene in rekel,da ko se bom najedla,če bi ga počakala pred njegovim razredom,saj mi hoče nekaj povedati.Privolila sem!
NADALJUJEM?
14. maj 2010
ja dej!!
14. maj 2010
u26847
u26847
nxt
19. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg