Forum
1.Del
UVOD
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Živjo sem Ennie, stara sem 14let in čez nekaj mesecev bom bila 9.razred. Imam najboljšo prijateljico Amy, ki ima sicer sestro dvojčico Roxy. Z Amy sva najboljši prijateljiciže vrsto let. z Roxy pa je pravo nasprotje. Roxy me že od nekdaj sovraži, saj misli da sem bila jaz tista, ki ji je pred leti uničila njene dolge lase, a je v resnici bila to Cece, ki je zdej ena njenih tesnih prijateljic. No naj vam povem kaj se je zgodilo z Roxyjinimi lasmi! Roxy je bila že od nekdaj najbolj priljubljena na šoli zaradi njeih dolgih las, a se je nekega dne pri Kemiji zgodila nesreča in Cece ji je popomotoma zlila nek zvarek na lase. Roxyjini lasje so se začeli cvreti in Roxy je kričala in delala zgago na koncu, ko je imela zelo kratke lase pa je za celo nezgodo obtožila mene. Od takrat naprej sem ena najbolj NE priljubljenih punc na šoli in edino Amy ve kaj se je v resnici
zgodilo.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaz;

Amy:

Roxy PREJ:

09. junij 2012
Next!!
09. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg