Forum
1. Del

Predstavitev!

Živjo moje ime je Anna obiskujem 8razred osnovne šole in sem stara 14let. Obožujem glasbo. 5let že igram kitaro in 3leta obiskujem mladinski pevski zbor. Imam tudi starejšega brata Kevina, ki je star 16let in je eden najbolj priljubljenih fantov na šoli.

I mam tudi Bff Zeny, ki že ima fanta in se zame skoraj več ne zmeni. Med tem kot jaz nisem še imela kakšne resne zveze jih je ona imela že miljon tako rečeno. No recimo ona se zabava z fanti jaz pa z glasbo in slikanjem.

Next? :$
18. maj 2012
jap, nexti
18. maj 2012
Še en next! Prosim
18. maj 2012
u87361
u87361
next!
18. maj 2012
No bom kar nextala!

2.Del

Driiinn,driiinn se je oglašala budilka malo je manjkalo, da je nisem zalučala v zid,a sem se hitro spomnila: Danes je prvi dan šole! Hitro sem se umila, oblekla, pojedla zajtrk in odhitela na avtobusno postajo kjer me je Zeny nestrpno čakala. Kje si se obirala? Me je vprašala. Ah Zeny saj veš kot ponavadi zaspala sem, sem ji odgovorila vsa zaspana. In ko sem jo želela vprašati če se je zgodilo kaj novega je prišel šolski avtobus.

In že spet 12ka sem si rekla, na našo postajo vedno pride avotobus številka 12 na njem so neki fantje, ki me ves čas zmerjajo zato ta avtobus sovražim sicer pa se zadnje čase ne zmenim za druge.

Next?
18. maj 2012
next!
19. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg