Forum
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.Del

Drrriiinn,driinn,driiin...je zgodaj zjutraj začela hrumeti moja budilka. Hitro sem vstala in se oblekla v moje najlepše krilce in majčko ter obula all starke in bila sem na red za v šolo manjkal je le še Rob moj bivši fant, ki sem ga oboževala, a si je najdel drugo in od takrat naprej sem samska ampak, o tem kasneje. No pozabila sem se vam predstaviti sem Briget Tomilson in sem stara 16let imam najboljšo prijateljico Eleno, ki je zelo prijazna. Imam tudi starejšega brata Keva v katerega je Elena že dolgo zaljubljena od ušes. Elena in jaz sva najboljši prijateljici že od prvega razreda osnovne šole tako, da sva najboljši prijateljici že celih 9 in pol let ali skoraj 10.---> Next?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Me:

Elena:

17. april 2012
u41640
u41640
next
17. april 2012
next
17. april 2012
next
18. april 2012
2.Del

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No pa začnimo z zgodbico!

Zguba kje si, si danes lepo spančkala,luzerka otroška... Uf ne že spet ona sem si mislila.
Bila je Lusy moja najhujša sovražnica, ki me je vedno z svojo druščino zbadala in me žalila včasih sem si jo predstavljala z mojo peščico v glavi, a sem se po parih trenutkih zavedla, da se to ne bo nikdar zgodilo, vedno bom luzerka, ki prihaja v šolo z rolko in se ob sobotah sprehaja po mestu z psičko namesto z fantom. Elena mi je vedno govorila, da to ni resnica, ampak vedela se, da to govori zato, ker sem njena Bff no preidimo k stvari. Prišla sem v šolo in zbadanje Lusy ni bila edina stvar, ki me je tam doletela videla se nekaj, kar sem mislila, da ne bom nikoli....Next?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lusy:

26. maj 2012
u87361
u87361
next!
27. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg