Forum
u16997
u16997
eeem....spet bom nrdila nowo zgodbico ki pa še newem kakšna bo saj si dogodke sproti zmišljujem tko da...Comment!

1. DEL
Ime mi je Annie in stara sem 15 let.
Bilo je sobotno jutro. Vstala sem in se počesala. Spomnila sem se da imamo dva meseca počitnic. ''ljubim počitnice'', sem vzkliknila in si na hitro umila zobe. Stekla sem po stopnicah navzdol in si pripravila zajtrk. Starša sta še spala. Oblekla sem se in peljala psičko Chito na sprehod. Chita je bila zelo razposajena psička. Imela je rjavo dlako in na glavico belo piko. Bila je nekaj posebnega. Imela sem jo zelo rada. Ko se je polulala sva odšli nazaj domov. Chito sem spustila v hišo sama pa sem šla pogledat če je prišlo kaj pošte. Odprla sem nabiralnik in zagledala kuverto ki je bila roza barve in bila je naslovljena name. ''le od koga bi to lahko bilo?'', sem se vprašala. Šla sem v hišo in si vzela škarje. Odprla sem kuverto in prebrala vsebino. Pismo je bilo od Mary. Bilo je vabilo na nekakšno krasno zabavo v vili la lindi (tam živi Mary saj je zelo bogata). Bilo bi naj naslednjo soboto ob 8.00 zvečer in vse do jutra. Nasmehnila sem se in pismo položila na mizo. ''mogoče pa se tudi jaz pridružim!'', sem veselo rekla in odšla v svojo sobo.

?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. maj 2010
u16997
u16997
comment pa glasujte pa berte....HVAŁA!
16. maj 2010
u17940
u17940
hitr nadsaljuj gas ajde!!!!! plissssssss
16. maj 2010
u16997
u16997
okeii....

2. DEL
Vklopila sem radio in pričela plesati. Ples je moje življenje. Tudi glasbo zelo rada poslušam. Ker sem tako zavzeto plesala in pela nisem slišala, da mi zvoni telefon. Komaj čez nekaj trenutkov sem ugotovila, da zvoni telefon. Bila je Mary. Hitro sem se javila in glasbo malce stišala. Mary me je vprašala:'' prideš na mojo zabavo? Super bo! Povabila sem tudi nekaj super cute fantov! Upam da prideš!'' Ko sem komaj prišla do besede sem ji rekla:'' seveda da pridem!'' ''juhuu!'', se je zadrla v telefon. Vprašala mee je:''kako pa kaj love?'' ''kot vedno!'', sem ji užaljeno odgovorila. ''kaj pa ti? Še zmeraj hodiš z Alexom?'' ''ja! Tudi njega sem povabila! Upam da pride.'', mi je veselo odgovorila. Naenkrat sem pred vrati zaslišala zvonec. Mary sem rekla, da naj malce počaka. Šla sem odpret vrata in pred vrati je stal….
16. maj 2010
u11936
u11936
next
plisss
16. maj 2010
NaDaLjUj
16. maj 2010
nadaljuj....
16. maj 2010
u13868
u13868
nadaljuj
16. maj 2010
u16997
u16997
3. DEL
Šla sem odpret vrata in pred vrati je stal fant, ki je prodaval sadje in zelenjavo. Še nikoli prej ga nisem videla. Bil je prelep. Imel je srednje dolge rjavo blond lase in modre oči. Sijal je. Ker sem ga cel čas opazovala nisem slišala, da me sprašuje če bom kaj kupila. Če bi pred mano stal kateri koli drugi moški bi rekla ne, a njemu se ne morem upreti. Dahnila sem: '' da! Samo po denarnico skočim.'' Nazaj sem prišla v dveh sekundah. Kupila sem jagode. Ko je odšel sem od sreče zavriskala. Mary je bila še vedno na liniji in me je vsa nastrpna spraševala:''kje si? Hej! Kdo je bil? Annie??''Ko sem končno dvignila slušalko me je še enkrat zasipala z različnimi vprašanji.
16. maj 2010
u11936
u11936
hhh zanimivo
next
16. maj 2010
u13868
u13868
nadaljuj
16. maj 2010
u16997
u16997
4. DEL
Govorili sva vse do kosila. Spraševala me je kako igleda, kako mu je ime, kako je njegova telefonska številka. Jaz pa sem odgovarjala le z:''nevem ali ja seveda ali pa ljubek je.'' Mary je bila presrečna saj sem se takorekoč prvič zaljubila na prvi pogled. Niti opazila nisem da se pogovarjava že dve uri in pol. Postala sem panična saj nisem vedela ali je mami že vstala in če je dala Chiti že hrano. Mary sem rekla:''ali veš kako dolgo se pogovarjava? Dve uri in pol. Bo tvoja mama kar izpraznila denarnico a?'' Mary mi je vsa zgrožena rekla:'' ojej! Oprosti moram iti, drugače bo joj! Čau.'' Na hitro sva se poslovili in odložili slušalki. Glasbo sem navila malce glasneje in stekla do mame. Zlagala sem se ji, da sem se komaj pred eno uro vstala. Mama je smehljaje prikimala. Bila je še v pižami, frizuro pa je imela takšno da je ni treba niti omenjati. Hitro sem stekla do Chite in jo pobožala po glavi. Chita je kot moja majhna sestrica.
18. maj 2010
u16997
u16997
Annie:

Mary:

Chita:

Chita ni lih takšna ko v opisu sam je useen ok!
18. maj 2010
u16997
u16997
CoMMeNt? nadaljujem al ne?
18. maj 2010
u13868
u13868
ja nadaljuj
18. maj 2010
u12163
u12163
NADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJNADALJUJ
18. maj 2010
u13810
u13810
N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J
19. maj 2010
DEJ .P
19. maj 2010
u16997
u16997
5. DEL
Spodaj nisem bila niti pet minut in spet je pozvonil telefon. Stekla sem nazaj v svojo sobo, stišala glasbo in se javila. Na drugi strani sta se javili Tracy in Olivia. To sta dvojčici iz naše četrti. Tracy je le pet minut starejša od Olivie. Obe pa sta 3 mesece mlajši od mene. Super se počutiš če si vsaj toliko časa starejši. V en glas sta se zadrli v telefon:'' HEJ, ANNIE!'' ''ja?'', sem mirno odgovorila. ''greš bowlat?'', je vprašala Olivia. Privolila sem in vprašala ob kolkih in kje se dobimo. Odgovorili sta:'' na avtobusni ob treh!'' ''prav!'', sem veselo rekla in se odpravila po stopnicah navzdol k mami. Tudi mama mi je dovolila.
19. maj 2010
nadaljuj
19. maj 2010
u21437
u21437
nadaliuj
19. maj 2010
u16997
u16997
Tracy in Olivia:

(to sta drgač unidve od veronicas)
19. maj 2010
u13868
u13868
ok nadaljuj
19. maj 2010
u13810
u13810
N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J N A D A L J U J N D A L J U J N A D A L J U J
19. maj 2010
u16997
u16997
ok ok...bom zdeii nadaljevala! prau?
19. maj 2010
u12163
u12163
no dej že.. plz=)
19. maj 2010
u16997
u16997
6. DEL
Ko je bila ura pol tri sem se počasi odpravila v kopalnico. Okoli oči sem se namazala z črno barvico in maskaro. Oblekla sem črno ohlapno majico in temno modre skinny kavbojke. Obula sem si pa črno rdeče allstarke. Ko sem se že odpravljala sem se spomnila da bi si lahko nadela tudi rdečo verižico. In to sem tudi storila. Ko sem se pogledala v ogledalo sem si mislila:''pa saj ne izgledam tako slabo!'' In se nasmehnila. Hitro sem vzela nahrbtnik in ključe, se poslovila od mame in od Chite in že me ni bilo več. Zunaj pred hišo sta me že čakali Tracy in Olivia. Bili sta podobno oblečeni, le da je imela Olivia violično majico Tracy pa rumeno. Zdelo se mii je da sta enaki. Nisem ju ločila. Skupaj smo bile kot nekakšen Girl team kot pravijo v šoli tiste ''cool punce''. Odpravile smo se na avtobus in se odpeljale do kegljišča. Po poti smo se hihitale in žgečkale. Imele smo se super!
19. maj 2010
u16997
u16997
CoMMMeNt! pliiis...pa povejte če naj nadaljujem al ne!
19. maj 2010
NaDaLjUj
19. maj 2010
u13868
u13868
ja nadaljuj.pa fuuul cool je
19. maj 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg