Forum
če hočte bom spet napisala eno zgodbico. ;3
sam ne bom tko velik več pisala ker zdj je šola pa še druge zgodbice mam pa sj vete kak to je. xD
no učer sm gledala eno grozlivko in pol še eno in mam nekej idej. če hočte jih loh delim z vami in napišm zgodbo če pa nočte pol pa nč ane. xD
uglaunem: coment & beri & have fun. ;3
če ti pa ni ušeč pa: mrš & ne komentiri. (;
I think that's all. :* ;$

a boš brau? ;OO

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. oktober 2010
pa če mate kake pripombe jih zadržte za sebe. ;DD
najstniške probleme pa bom tut nadaljevala ja. ;$
02. oktober 2010
u28952
u28952
nexti če boš pisala skor usak dan
02. oktober 2010
usak dan zihr ne sj se morm učit. -__-
sj ne rabiš brat če nem za tebe ''dovol hitro nextala.'' -.-
02. oktober 2010
u28952
u28952
brala bom in ne boš mi preprečla
02. oktober 2010
ne mislim ti nič preprečt js ti sam povem de ČE NEBOM ZA TEBE DOVOL HITRO NEXTALA PAČ MRŠ drugo ti nism nič rekla. -.-
in ne mislm se ravnat po ljudeh če pač mi rečjo kdaj pa kak nej nextam. (;

ok zdej bom napisala. ;DD
02. oktober 2010
u28952
u28952
no dej hir k ni nnbene pametne zgodbe grr
02. oktober 2010
osebe:

za 1x sem še sam ''jst'' pač glauna oseba:

Jay-glauna oseba-15 let
Sedela sem tam čisto sama. V svoji majhni temni sobici. Mami in oče sta se spet prepirala. Legla sem saj mi je dovolj tega kričanja in jokanja. Pokrila sem se čez glavo in zaprla oči. Nekaj je zaropotalo. Poskočila sem in stekla skozi vrata. Na tleh pred stopnicami je ležala mama nad njo pa je stal oče. ''kaj si naredil?!!'', sem kričala in jokala že na začetku stopnic. Ko sem stekla do njega sem opazila da v roki drži pištolo. ''očee!!!'', sem še enkrat zacvilila in počepnila k mami. Bila je vsa krvava. Naenkrat sem začutila da je pištolo nameril name. Zamižala sem in mu rekla:''no ustreli me.'' Pogledala sem ga. Odkimal je in stisnil čeljusti. V tistem trenutku je pištolo obrnil, jo nameril nase in se ustrelil v glavo. V tistem trenutku mi je postalo slabo, v lavi me je zabolelo in padla sem.

vem ja zdej je še bedno sam upam de bo pol bolše. xDD
next?
02. oktober 2010
evo sm že. (:
02. oktober 2010
u28952
u28952
okejn naprej
02. oktober 2010
u28952
u28952
dej no hitr
02. oktober 2010
a še bo gdo drug brau. ;OO xD
02. oktober 2010
u28952
u28952
ja boo
02. oktober 2010
neeext.O bogaa
02. oktober 2010
next
02. oktober 2010
a no pa bo useen več bralcou. ;DD

ok bom nextala. ;D
02. oktober 2010
bom pogledla kasneje jp. (;
02. oktober 2010
*pišem*
02. oktober 2010

Zbudila sem se ob neki ženski oblečeni v belo halijo. Smehljala se je. Malce sem stresla z glavo saj nisem bila prepričana kaj se je zgodilo. ''je vse v redu deklica?'' Blažno sem pokimala. ''kaj pa je z mamo in očetom?'' Namrščila sem je in rekla:''deklica oprosti ampak. Mrtva sta.'' Ob teh besedah sem onemela. Spomnila sem se pištole in kako je mama ležala pod stopnicami. Ženska me je pobožala po glavi in rekla, da bo vse v redu. Poskočila sem z postelje in stekla k vratom. ''ven me spustite. Hočem veen!! Takoooj!'', sem kričala. V tistem trenmutku je do mene pritekla tista ženska in me prijela za roke. ''nikamor ne moreš. Prosim pridi nazaj. Nismo sigurni če te lahko spustimo.'' Zakričala sem. V sobo so prihiteli trije moški in mi na roke nataknili nekakšen jopič. ''saj nisem nora. Nočem!! Pustite me!'' Bilo mi je jasno da so mi natikali jopič za tiste ki so blazni. A jaz nisem. Vem, da nisem! Upirala sem se. V tistem trenutku me je moški z temnimi lasmi prijel za hrbet in mi pomagal da sem legla. Pogledal je ostale kolege in jim pomignil, češ da naj gredo ven Vsi so odšli. Ko so se vrata zaprla je pogledal mene in pričel:''za nekaj časa boš v bolnišnici saj nisi čisto zdrava. Bila si v komi za tri ure. To je preveč kot preveč za tako punco kot si ti. Imaš res visoki tlak in bojimo se da dobiš živčni zlom.'' V tistem trenutku sem zakričala. ''vidiš? O tem ti govorim! Pomiri se punca. Nekaj časa boš tukaj nato pa lahko greš domov prav? Vemo, da nisi nora ali kaj koli drugega. Zato ti hočemo pomagati. Boš videla da nam bo uspelo in čez kakšen teden boš že doma.'' Pomirila sem se. Pokimala sem in zavzdihnila. ''ampak..kdo bo pa pazil name? Saj nimam več staršev.'' Pomežiknil mi je. Namrščila sem se. Ni mi bilo preveč jasno kaj bi naj to pomenilo a se vseeno nisem preveč ubadala s tem. V tistem trenutku je vstal, se nasmehnil in odšel.
02. oktober 2010
next
to bo fajn
02. oktober 2010
u24232
u24232
neeeeeext
02. oktober 2010
Nextiii
02. oktober 2010
Neext. xD
03. oktober 2010