Forum
u77293
u77293
23 letna Eve McGarner je hči pokojnega vdovca in priznanega umetnika Donalda McGarnerja. Čeprav bi nekateri mislili da je Eve po očetu podedovala žilico za umetnost, je popolnoma brez nje in dela kot novinarka pri reviji STARS. Po očetovem pogrebu večino svojih dolgočasnih dni preživi pred TV-jem in z svojo novo najboljšo prijateljico-banjico čokoladnega sladoleda, ki je običajno ob koncu dneva prazna. Vse se spremeni, ko na Gabrielini zabavi vsa zapita najde neko ogrlico, o kateri bi lahko le sanjala. Ko jo obdrži ogrlica Evejin mali svet obrne na glavo. Tako čez dan sramežljiva in potrta Eve Garner čez noč postane disco kraljica in lomilka moških src Lori McLove. Čeprav Eve ve kaj se dogaja je s svojo temnolaso nočno različico popolnoma zadovoljna. Ko se nekega dne po še eni divji zabavi zbudi v neznani hiši in nima pojma kaj se je dogajalo prejšnjo noč se tako odloči, da bo stvari prišla do dna. Oborožena z spominki in videom iz prejšnje noči se odpravi na potovanje za pozabljenimi dogodki, bivšimi ljubimci in počasi stopa po pozabljenih korakih prejšnje noči. Nevede tako Eve odkriva še neznan del sebe in počasi spoznava, da je raje sramežljiva Eve kot pa divja Lori, saj nobeno življenje konec koncev le ni tako rožnato...

Kakšen se ti zdi uvod?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. januar 2013
u77293
u77293
Še slike. Čim bodo prihajale v zgodbo nove osebe boste dobili njihove slike.

EVE

wide-wallpapers.net/wp-content/uploads/walls/thumbs/Megan-Fox-Blonde-600x450.jpg
LORI

http://beautiful-pics.org/wp-content/uploads/2010/11/Megan_Fox_6.jpg
OČE
t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShjfwxbKHFVObOECwdV5VXqGkOKQBQhZ5X5K9i6jRSt8jTenMFyA7Oze6sZw
16. januar 2013
u77293
u77293
sreda 12.56 dan pogreba

Ko sem bila majhna sem Mamo spraševala, zakaj so ljudje na pogrebih oblečeni v črno. Očka mi je vedno govoril, daj je prej umrla, kot mi je uspela odgovoriti. Isto vprašanje sem postavljala očku. Tudi on mi nikoli ni odgovoril. Torej na to vprašanje nikoli nisem dobila odgovora. Rahlo sem stresla z glavo in se zazrla v tla, ko so očeta spuščali v grob. Nisem želela videti kaj se dogaja. Nisem si želela ugotoviti. Bala sem se, da bom videla prizor, ki si ga bom zapomnila za vse življenje. V času ko sem razmišljala je minilo 15 min. Dolgih 15 minut, ki so mi spozele iz rok... Zakaj si sedaj to mislim? Žalujem za 15 min. ko pa bi mogla za očetom... Oprosti oči. Pozabila sem na misli in poslušala govore. Kmalu je bilo pogreba konec in iz žalosti sem se za naslendja dva tedna zaprla v svojo sobo. In s sladoledno banjico žalovala za očetom... in morda sem zraven popila malo viskija. Samo eno steklenico... SAMO?? Naslednjih nekaj minut sem jodlala in poslala nek sms policiji. Glasil se je nekako tako (kako se je glasil sem sicer izvedela en dan pozneje, na policijski postaji (tam sem bila zaradi SMS-ja in zaradi razbitega stekla(vandalizem)))

.................................................
.Dragi polcajčk! ne s zajebavt z man k.
.je tu resn klic n pomoč!!! Rabn še eN.
.wiski k se mi bo čne zmešlo! Saj se m.
.Je žeeeeee. Pa hitr ga prnes!!!!!!!!!!.
AJA in rabm še mal musk e !!!!!!1!!!!!!:
................................................
Na žalost so me izsledili s pomočjo elektronskega čipa. In sedaj sedim TU na policijski postaji natanko 2 dni po očkovem pogrebu. In ne žalujem več samo za njim-tenveč tudi za sabo ker bom v tej p********* celici gotovo umrla
NEDELJA 13.09 celica na policijski postaji

Še sem živa-dali so mi hrano in vodo pa še vedno mi nihče ni plačal varščine. Kljub temu, da je hrata tu zastonj pogrešam mojo sladoledno banjico... Oo Nekdo gre! Tam je Gloria in ravo kar je plačala varščino...
16. januar 2013
u77293
u77293
nadaljujem po treh nextih.
16. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg