1. jaa
2. jaa
3. ja itak... D <33

Nexttt nexttt nextt
29. avgust 2014
u23133
u23133
Ja
Ja
Ja
Next!!!!
29. avgust 2014
se 2 nexta
30. avgust 2014
Next
30. avgust 2014
Next
30. avgust 2014
Zjutraj sem vstala. Na vratih mi je pa pozvonilo. Odšla sem odpret in bil je Aleks. Objela sem ga in poljubila. Vrnil mi je in skupaj sva odšla po nakupih. Jaz sem si kupila obleke. Med sprehajanjem med oblekami pa sem na oddelku za fante videla NIKA!!! Na srečo me ni pogledal in hitro sem plačala ter aleksa odpeljala v iz trgovine. Iz žepa mi je pa padel listek naslova hiše. In nik ga je najdel. Aleksu sem rekla naj gre v svojo hišo pa da ga pol pokličm. Ubogal je. Ding dong. Odprla sem. Bil je Nik.
Pogovor:
J:jaz N:nik
J: hej. Kaj pa TI delaš tu?
N: iskal sem te, da ti povem skrivnost
J: katero skrivnost? (Radovedna)
N: ljubim te ( ljubezensko)
Poljubil me je in jaz sem se mu samo odmaknila ter se zaprla v hišo. Super še ena ljubezenska priložnost. Kako to, da je nisem ozkoristila?
30. avgust 2014
u23133
u23133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
30. avgust 2014
Nexxxxxxxxxxxxxt!
30. avgust 2014
nexxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttt <333 next next me prow zanima s kom bo nakoncu pristala skupaj D
31. avgust 2014
u23133
u23133
mene tud
31. avgust 2014
u23133
u23133
plis dej že next!
03. september 2014
nexxtttttttttttt kolko casa mormo cakat hahah D
03. september 2014
Okej nextam.
Spet sem jokala. Jokala in jokala. Drinda drinda dram. Moj mobi se je oglasil. Nik mi je poslal SMS. Odpisla sem mu.
Najin pogovor: j: jaz n: nik
N: kaj je bilo narobe z mano?
J: ah nič
N: daj no nekaj mora biti
J: no pa ni
N: no povej ze
J: nisi mi usec itak pa mas Aiso.
N: prav bom nadaljeval z Aiso. In use skrbi zate veš.
J: pa kaj itak mam Aleksa ha
N: grem na letalo cav
J: cav
Bedak en. Aleks je moj fant in pika.
Nato je prišel Aleks. Naročila sva pizzo. Zelo sva se zabavala. Potem se je pa ze stemnilo. Z Aleksom sva se odločila, da bova spala pri meni. Vblekla sva se v pižamo. No Aleks je bil v gatah. Vsedla sva se na posteljo. Aleks me je kuševal. Nato pa me prijel za prsi. Delal je kroge z mojimi prsi jaz pa sem mu to hotela prepreciti. Bil je premocan zato sem mu pustila. Potem pa je roko dal v moje gate. Klofnila sem ga in on mi je rekel.
Pogovor: j:jaz a:aleks
A: hej to boli kaj ti je
J: si hotel sexsati?
A: no ja
J: žal sva še premlada za to. A ok?
A: ok
Nato sva lepo zaspala. Zjutraj sem si naredila kosmice. Aleks je sel ze domov. Nato pa je prisel poštar. Bil je še mlad in lep. A nisem bila vanga. Rekel mi je: o lepotička! Pošta zate. Vzela sem pošto ter zaloputnila vrata. Pogledala sem pošto. Računi, računi in spet računi. Nato pa pismo od...
06. september 2014
Od koga je pismo?
Bo pisal Nik?
Ali ste za da zgodba malo spregovori o sexu?
Nexxxttt
06. september 2014
Aja onadva sta stara 15
07. september 2014
Od družine
Ne
Ne vem rajši ne
Nnnnnnnneeeeeeeexxxxxxttttttttt
07. september 2014

poštar
07. september 2014

to je hotel aleks
07. september 2014
u23133
u23133
next
od mame
ne
če hočeš
next!
08. september 2014
oglašujte plis
11. september 2014
slikka mi ni všeč ampak next
11. september 2014
Pismo je od nika
Ja
Rajsi ne oz kakor hoces tvoja zamiseu use je uredu samo d je zanimivo

Next next next next next next nextttttt
14. september 2014
Next
Nato pismo od Ariane Grande!!! Čeprav jo sovražim sem vesela njenega pisma. Napisala je:
Draga Karin!
Kot vidiš ti pišem. Ugotovila sem, da si prišla živet v Hollywood in ugotovila sem tudi da zelo lepo poješ. Če želiš si lahko moja sopevka v naslednji pesmi. Odpiši mi.
Lp. Ariana Grande
Odpisala sem ji da lahko. Potem je prišel Aleks.
Sori za tok kratek next a nimam časa sori
17. september 2014
u23133
u23133
next, prosim umiram!
21. september 2014
u23133
u23133
veš kak dolg že ni blo nexta!? daj že next!!! prosim!!!
12. oktober 2014
u23133
u23133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. oktober 2014
u23133
u23133
z mano je isto kot z zmatranim konjem ko je žejn pa že cel mesec ni pil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. oktober 2014
Ok dobiš next
13. oktober 2014
Poljub, poljub, poljub. Je lahko kaj boljšega? Odšla sem na snemanje v studio ariane grande. Videla sem še nicki minaj. Nicki mi je zarepala da nadomeščam jessie j ker je zbolela. Jaz sem imela največ besedila. Mučno. No dobro je bilo da sem od ariane in nicki dobila avtogram. In končno snemanje. Vsi so me pohvalili in jaz sem bila zelo ponosna nase.
13. oktober 2014
Pela je bang bang
13. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg