Forum
Sem Rebecca. Moja najboljša prijateljica je Sarah in imam fanta po imenu Davor. Tudi konja imam to sta; Max in Issabell. Sarah pa ima Melliso. V ranču je so še Holden, Nika, Jenny in Gabriela. Gabriela ima kobilo Kylaro, Holden ima žrebca Mussa, Nika ima kobilo Dissy, Davor ima žrebca Lorrsa in Jenny ima kobilo Amando. Issabell je breja z Maxom.
REBECCA IN MELLISA

GABRIELA IN KYLARO

HOLDEN IN MUSS

NIKA IN DISSY

DAVOR IN LORRS

JENNY IN AMANDA

REBECCA IN MELLISA

GABRIELA IN KYLARO

HOLDEN IN MUSS

NIKA IN DISSY

31. oktober 2014
JAZ IN MAX

JAZ IN ISSABELL

31. oktober 2014
next
31. oktober 2014
hvaaaaaaala
31. oktober 2014
next
31. oktober 2014
okii začnem
31. oktober 2014
Sedela sem na klopici in gledala tja v dan. Ni se mi dozdevalo da moja kobila issabell koti. Ko je do mene prišel Holden je bil cel zadihan
H-HOLDEN J-JAZ
H:''Tvoja...''
je rekel in izdihoval sapo.
J:''Zini že!''
sem rekla sumičavo brez da bi ga gledala. Nisem odmaknila pogleda na majhno jaso in zraven jahaško stezo, kjer je jahala Sarah.
H: ''No, ne biti preveč živčna Rebecca ampak...''
Ni še dokončal svojega 'zadihanega' stavka sem se umešala
J: ''Pa a boš že zinil ali bom čakala 1 leto!''
sem bila že živčna.
H: ''No, ja no tvoja... ne biti...''
J: ''ZINI ŽE NO NIČ NE BITI BREZ NIČESAR SAMO ZINI STAVEK!''
H: ''Tvoja kobila koti!'' končno je izdavil stavek.
Oči so se mi izbulile in tekla sem v hlev. Tam je ona ležala in kotila. Zraven nje je bil veterinar.
V - VETERINAR
J: ''Bo zdržala?''
v: ''seveda samo malo intevzivne nege potrebuje''
Je rekel. Jaz pa sploh nisem vedela kaj to pomeni. Kaj zdaj ali naj vprašam ali ne?
J: ''Kaj pomeni intvevfivna nega?''
V: ''Misliš intevzivna?''
J: ''Ja, wathever''
V: ''Vsak dan ju boš mogla skrtačiti po grivi telesu, umiti zobe z posebno intevzivno krtačko za konje, umiti njujino zadnjico...''
J: ''Okej wathever bom mogla delat bom sam da oba moja srčka preživita!''
V: ''No takele najstnice...''
J: '' še niste slišali tako odločne. to ste hoteli rečt ane?''
V: ''točno tako''
Veterinar oz. g. Pisk je kmalu odšel. Odšla sem jahati Maxa, za njiju pa je bilo tako ali tako priskrbljeno.

''Hop hop Maxi!'' je bilo slišati moj glas na jasi.

31. oktober 2014
next
01. november 2014
Čez nekaj časa sem Maxa odpeljala na pašnik. Vsi so se rinili in gnečili v veliki gneči. To so bili vsi iz našega ranča no pa še kdo. Od tam sem stala le 5,6 metrov stran. Gledala sem jih z izbuljenimi očmi. ''Počakajte... če... se boste... av to boli! če se boste... tok..... guž..vali... ne bo nič!'' je končno nekdo izdavil stavek. ''Vsi imate evo!'' je rekel. Vsi so se obrnili. In mislila sem, da bodo napadli še mene. ''Živjo'' sem jih pozdravila. Začeli so teči h meni ''Se mi je zdelo!'' sem hitro izgovorila in tekla. Niso hoteli ponehati teči za mano hitro sem zavila na pašnik. Na srečo sem dala tja pasti Maxa. Skočila sem nanj in odjezdila sva v najhitrejšem galopu saj je on najhitrejši konj na ranču.
Čez 1 uro
Končno so mi nehali slediti. Upočasnila sem galop v kas. Nato sva se ustavila. 1 uro sem morala jahati čisto brez sedla in samo z oglavko! Še sreča da je Max navajen, da se držim za njegovo grivo. Pa tudi to, da, ko mu rečem ''Hop hop Maxi'' začne hitro galopirat. Odšla sva v gozd, čez nekaj časa sem ustavila in šla dol. Tam je bila stara jahaška oprema in staro sedlo. Nekaj metrov stran pa je ležala tudi uzda. Odšla sva z Maxsom naprej kjer sva to našla. vsaj še 1 kilometer naprej je bila tam na veliki jasici hiška. Kot nekakšen vikend. V tej hišici je gorela lučka. Previdno sem potrkala. ''Samo malo takoj!'' sem slišala ne pozaben lep moški glas. ''Tok tok tok'' sem slišala njegove čevlje, ki so se bližali vratom...
01. november 2014
jst igram horse and me
01. november 2014
next
01. november 2014
next
01. november 2014
supr jst pa nimam programa -.- ahaha okej next pride
01. november 2014
ne rabiš programa ampak cede
01. november 2014
ajaaaa
01. november 2014
ja
01. november 2014
ki so se bližali vratom... Max se je ustrašil in zagalopiral h gozdu in v gozd. Še sreča da nisem imela obleke. Tekla sem kot so moje noge zdržale. ''Max! TAKOJ SEM MAXI NE BOŠ DOBIL KORENČKA MAX!'' sem kričala za njem zadnjič pa sem se ustavila ob gozdu in zaklicala ''Max!'' Videla sem ga le še zadnjič. Padla sem v jok in se še bolj drla ''MAAAAX TAKOJ SEM TAKOJ!'' slišala sem kopita za mano. Na moja ramena se je postavila bela konjska glava. Pobožala sem jo. ''Priden konj si'' sem rekla nato sem slišala še kopita in prišel je fant na rjavemu konju. ''Konj ti je zbežal ane?'' je vprašal rečeno ''Ja konj zakaj?'' sem rekla. ''No v teh gozdovih je zanjih prenevarno saj je usaj najmanj 50 medvedov!'' je rekel. ''Pa kaj sam ni hotel ubogati pa naj se mu pripeti'' sem zabrusila od jeze. Postala sem čisto drug človek ''Se lahko usedem na tvojega konja?'' sem previdno vprašala. ''Ja ti kar. Jaz sem Kyle pa ti?'' je vprašal '' Rebecca, mimogrede lepo ime imaš'' sem rekla in zagalopirala z tistim belim konjem. Zagalopirala sem nazaj in vpršala ''Kako je ime temu konju?'' ''Wess Hidlent Kirche po vzdevku ga lahko kličeš Wess Hidlent Kicher Mustanges Ofrog!'' je rekel vse na hiterco ''Sorry sam čudna imena'' sem rekla.''Če sem pa pol indijec!'' je rekel in se zasmejal. ''Grem lahko z Wessom Hildledh kdhi domou?'' sem vprašala ''Misliš z Wess Hidlent Kirche ali Wess Hidlent Kicher Musranges...'' je rekel in sem ga že prekinila. ''Ja no wathever!'' sem rekla in zavila z očmi. ''Ja lahko podarim ti gga!'' je rekel ''hvala sem rekla'' in odjezdila. ''Pazi mogoče boš kje videla kosti konjev!'' je še zaklical za meno. Wess je spuščal konjske zvoke. ''Arggghh...!'' je za nama tekel medved. ''Hop hop Maxi!'' sem rekla ko sem bila tega navajena. ''Misliš Hop hop Wess?'' je rekel nekdo. ''Ja wathever, kdo je to sploh rekel?'' sem bila začudena. ''Ups... No ja jaz konj'' je rekel res Wess. ''Ti znaš govort no hop hop M... wess!'' sem rekla skrila sva se v votlino medved pa je še kar tekel naprej. ''Znaš priklicati Maxa mojega konja. Ponudila sem mu roko. ''Počakaj nisem pes ali kaj?'' je rekel. ''Oprosti. ali poznaš kakega psa?'' sem vprašala. ''Mhmja... Pojma nimam.'' je rekel. ''Probal bom poiskati z mojimi no z konjskimi zvoki!'' je rekel in začel ''Ihahahaha brrrrrrh! Ihahahhahaha brrrrrrrh...!'' Slišala sva podkve. ''To ni on to je kralj ki je zelo zloben pojdiva se skriti psst...!'' je zašepetal. ''Kdo je od kod in kje je kdo?'' je rekel ''Oprosti preveč je zabit zaradi tega ima take'' je zašepetal Wess. Približeval se je votlini ''Primi me za grivo'' je hitro zašepetal Wess. Res sem ga. Kralj je gledal v naju in rekel...
01. november 2014
next
01. november 2014
next
04. november 2014
nnnnext
04. november 2014
ne oglašuuuuj!
05. november 2014
Oprosti kitty....
Drgac pa cimprej nexxxxtiiiii♡♡♡♡♡♡
06. november 2014