Forum
Heeeej.
Napisala bom zgodbico, ki se gre o deklici, stari 15 let.Tej deklici je ime Kimberly, kličejo jo vsi Kim.Kim je revna, nima dobenega prijatelja/prijateljice, oče je pijanec,mati pa ji je umrla ko je Kim imela 7.let zaradi prometne nesreče.Na srečo ima sestro,ki je stara 18 in ji stoji ob strani, a glih včeraj je odšla na potovanje z njenim fantom, tako, da je Kim sedaj sama.Samo psa Cofy.a še ima in računalnik!

Napišem zgodbico?
Da/Ne!
13. junij 2011
Okej, napisala bom že 1.del zaradi tega, ker mi je dolg čas!

"Vstani že,šmrklja,budim te že 1.uro!" kriči oče.Hitro se skobacam iz postelje in se grem v kopalnico urediti, za šolo. Vzamem torbo in hitro zbežim po stopnicah do očeta. Oče me klofutne in začne kričat name. "Smrklja,spravi se v šolo!" . Zajokam in se usedem na tla. Tedaj pa se poberem in začnem tudi jaz kričati nanga. "Spet smrdiš po alkoholu, spet si celo noč preživel v gostilnah!" . Nastane tišina,oče se vsede na kavč in začne razmišljati. Jaz pa hitro zbežim do avtobusne postaje in britko jokam. "Spet me bodo v šoli čudno gledati, samo zaradi modric!" si mislim sama proti sebi in obrišem solze.Tedaj pride avtobus!

Komentarji?
13. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg