Forum
napisala bom zgodbico izmišljeno vse je izmišljeno in imena osebe kraji države vsee!....
-
-
Zgodba se začne tam daleč v nekem majhnem mestecu Harwick. Mestece je bilo zelo znano po kriminalu,zločincih ki naj bi se tam skrivali ter tudi o skrivnostem življenju domačinov.
Vsak je bil namreč drugačen in nihče nikoli ni bil vesel. Naša zgodbo nese pot tja na rob majhnega mesteca kjer je živela tudi naša Taya.
23. junij 2010
Taya je bila deklica stara 8 let,bila je zmeraj žalostna.To seveda ni zanimalo nikogar,ker je bilo to v tem mestecu že v navadi.Ostali otroci so bili enako.Kot da se je bog zarotil proti njim.
23. junij 2010
za zdaj mi je cool (upam da bo še tako v nadeljevanju).
aja imam p en predlog : tako kot je v drugih zgodbicah bi lahko daala slike od oseb ki igrajo notri.
23. junij 2010
V soboto zjutraj,kot ponavadi je šla Taya prati perilo k bližnjem potoku Sawaya kamor se je včasih odpravila tudi kopat.Tokrat je šla prati perilo,saj je bila njena mačeha(njena prava ljubeča mati ji je umrla zaradi kuge) zelo jezna če se ni vrnila pred kosilom,torej ob 12.
23. junij 2010
hvala emo love
23. junij 2010
ah, ni zakaj cytty

P.S: lahk me kličeš sm emo al pa EL nerebiš uporabljat celega nicka.
23. junij 2010
kull
23. junij 2010
samo....meni to ni všeč ker ne nejdem prave slike...pa rajš nebi jz mela tega kr se mi zdi da pol prevečsmešn izpade..razn če njdem kej pametnega..prou'.
23. junij 2010
naprej pisi zgodbo
23. junij 2010
naprejjjjj
23. junij 2010
Vzela je torej koš s perilom in se odpravila k reki.Tam je srečala nekaj svojih prijateljev in prijateljic in začeli so se igrat.Namesto da bi Taya šla prati perilo se je torej šla raje igrati.Ura je bila okoli pol dvanajst in mačeha jo je doma jezno čakala in jezila nad Tayinim očetom "Pa kje je spet ta smrklja!..povem ti da bo dobila kazen!Zaprl jo boš v klet,če ne jo bom premikastila da ji bo žal da živi!!"
Tayina mačeha je bila zlobnejša celo od hudiča.
23. junij 2010
Taya se je brezskrbno igrala ko je zazvonil zvonec v cerkvi,češ da je ura 12. Taya se je prestrašila.Pozabila je na perilo.Prijateljem je rekla da mora domov in je pohitela.Doma jo je že s palico čakala mačeha.Taya se je ustrašila,spustila koš s perilom na tla in stekla kolikor je mogla. Šla je k babici na drugo stran mesta.Povedala je prijazni babici use,babica pa je rekla da se mora vrniti da jih ne bo skupila še več.Torej Tayi ni preostalo kaj drugega kot da je odšla domov.Mačeha je vedela da se bo takoj vrnila tako da je še vedno stala na pragu.
23. junij 2010
Udarjala je s palico po svoji roki in rekla zelo zelo zlobno"kje se potikaš ti ..ti ..ti predrznica!Kako si upaš ugovarjati MENI!Samo pridi sem.Veš ..očeta ni doma da bi te branil in zaprl u klet.Tako te bom pretepla da ne boš mogla stati!Pridi sm smrklja!!!
23. junij 2010
Taya se je zelo bala.Ni si upala pridi k mačehi,zato je mačeha jezno stopila pred njo jo trdno in močno prijela za roko ter jo povlekla v hišo.Taya je imela 2 manjši sestrici in 1 starejšo ki se je že odselila.Mlajši sestrici sta bile v svoji sobici ker sta spale.Mačeha je Tayo povlekla v klet.Potisnila jo je v kot,vzela je palico in dvignila roko"Zdaj je konec s tabo"
23. junij 2010
naprej jutr...hh
23. junij 2010
ne resno.....
23. junij 2010
u21619
u21619
ne zares!
nadaljuj!!
prosiiiiim...
24. junij 2010
prosim nadaljuj
24. junij 2010
nadaljujem
24. junij 2010
Tepla jo je po telesu,rokah,nogah,glavi,skratka vsepovsod.Taya je že krvavela iz vsake rane,bilo jih je namreč zelo veliko.Mačeha jo je neusmiljeno udarjala s palico,tako da je na koncu Taya samo obležala na tleh in se ni več premaknila.Mačeha je mislila da je umrla,ampak Taya je bila živa,vendar že skoraj mrtva zaradi mačehe.Mačeha se je prestrašilaKaj naj zdaj storim!....Predaleč sem šla.....o ne!..."Bila je u skrbeh,amapka saj si je to tudi zaslužila.
24. junij 2010
Taya je še vedno ležala in bila cela krvava in pretepena.Mačeha jo je pustila kar tam,češ naj kar zgnije.Čez nekaj časa se je vrnil Tayin oče,on je bil prijazen,nikoli ni tepel otrok,Taya ni vedela zakaj se je potem oženil s takšno baburo zlobno, vendar tak je svet.Oče je vstopil v kuhinjo in ko je zagledal celo krvavo Tayo je takoj pohitel k njej in jo nekako zbudil.Taya je bila malo vesela njgovega prihoda.Oče jo je vprašal kdo ji je to naredil....Taya ni hotela povedati mačehe kerb i jih potem dobila še več..vsaj enkrat je bilo tako.Vendar tokrat je resnično imela dovolj.Rekla je"Oče...to mi je storila mačeha...nisem oprala preila..pa me je kar premikastila s svojo palico...prosim oče reci ji naj gre...zmeraj kadar tebe ni dom me pretepa in me trpinči..očka prosiiim teeeee!"Ko je oče to slišal je takoj z vrta poklical mačeho,vzel pa je tudi brisačo in obrisal ubogo in majhno Tayo.
24. junij 2010
coment?
24. junij 2010
nadaljuj ker je ZAKON zgodba!
24. junij 2010
hvala...zdj mam pa večerjo....pol pa oblubm da bom velik napisala..
24. junij 2010
upam da res
24. junij 2010
ok
24. junij 2010
Tista brisača je bila samo za v smeti.Taya še vedno ni bila vsa obrisana in kri je je še vedno tekla.Mačeha je sedela za mizi in se držala za glavo.Oče je dejal"Ja treba bo v bolnišnico...tebe Marliney(mačeha) pa nočem nikoli več videti..Odpelji svoje hčerke in mi zgini pred očmi...čim prej če ne grem na policijo."...Mačeha je poklicala svoje hčerkice,namreč vse so bile njene in jim naročila naj spravijo svoje stvari(bile so zelo samostojne) ker gredo stran.Čez 15 minut mačehe in sester ni bilo na spregled.
-
-
-
Zdaj vidite za kaj se gre.
24. junij 2010
Oče je Tayo odnesel v bolnico kjer so se je ustrašili a so ji takoj začeli obvezovati in zdraviti rane.Zdravnik se je čduil kako je to možno,naštel jih je več kot 150 različno velikih ran...groza!Po 1 mesecu je bila Taya malo bolje vendar ni mogla spoditi iz svojih misli tisti dan ko jo je mačeha pretepla čeprau se je to dogajalo zelo pogosto.Oče in Taya sta odšla domou in tam srečno živela do konca svojih dni.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
Jooooookeee.....še veliko se bo dogajalo.
24. junij 2010
komentt_?
24. junij 2010
pol pa dojst for today
24. junij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg