Forum
u16997
u16997
NARDILA BOM ENO ZGODBICO....komentirite, uživite in fajn se mejte!
01. maj 2010
u16997
u16997
eh...spet je zaštekalo pa mi ni zgodbice dodalo...pa daj no...EH!!!
čakte bom še enx napisala....
01. maj 2010
u16997
u16997
Kot ponavadi sem se zbudila v deževno jutro. Vstala sem in si umila zobe. Ni se mi ljubilo delati zajtrka, zato sem si vzela le jabolko in ga na hitro pojedla. Oče in mama sta že odšla v službo, brat pa je v svoji sobi spal. Mojemu bratu je ime Matej in star je 9 let. Ponavadi je malce tećen a je vseeno čisto O.K. Potiho sem odprla vrata njegove sobe in preverila če še spi.
Ko sem se prepričala, da še spi, sem potiho zaprla vrata in odšla v svojo sobo. Hitro sem se usedla za računalnik in v GooGle napisala FaceBook. Vpisala sem se in videla, da me je nekdo dodal za prijateljico. Odprla sem okence in zagledala sliko, tistega ki me je dodal. Sama pri sebi sem presenečeno rekla:''pa saj to ne more biti res! Ali se mi mogoče meša?'' Dodal me je....
MOGOČE NADALJUJEM ŠE DANES!
01. maj 2010
ja še danes čim hitrej !
01. maj 2010
u966
u966
Nadaljuj!
01. maj 2010
u16997
u16997
ok...bom zdej i itaQ niam nič drugega za delat.....

Dodal me je fant iz naše šole ki mi je že všeč že celo večnost. Ime mu je Roki, star je 15 let in je najpopularnejši fant na naši šoli. Škoda je le to, da se nikoli ni zmenil zame, ni me niti pogledal. Sama pri sebi sem si rekla:''Kaj če me bo v šoli kaj vprašal? Kaj če sem mu všeč? Moja ljubezen je končno ugotovila da tudi jaz obstajam! UF...že komaj čakam na začetek šole , da bom ga spet videla.'' Brez pomišljanja sem kliknila sprejmi in se nasmehnila. Šla sem na njegov profil in pod slike, imel je nekaj res HOT slik. Slika, na kateri je bil z rolko, mi je bila tako sweet, da sem cel čas strmela v njo. Bila sem tako zavzeta, da sem pozabila kaj se dogaja okoli mene. Kar naenkrat je pri vratih zazvonilo. ''Le kdo bi lahko bil?'' sem se vprašala. Šla sem k vratom in pred vrati je stal.....
01. maj 2010
u16997
u16997
NADALJUJEM MOGOČE DONS* (sn pozabla zraven napisat!)
01. maj 2010
u16997
u16997
hočte da nadalujem al ne??
01. maj 2010
ja!!!!
01. maj 2010
ndljuj!!!!!
01. maj 2010
u16997
u16997
ok.......

Šla sem k vratom in pred vrati je stal poštar. Prinesel mi je nekaj reklam od Špara,Kika in Obija. Zahvalila sem se mu in vso pošto odnesla v dnevno sobo kjer sem vso še enkrat podrobneje pregledala. V reklami od Kika sem videla eno zelo lepo majico ki sem jo hotela takoj imeti. ''Mamo bom prepričala da mi jo kupi!'' sem si rekla. Medtem se je zbudil tudi Matej. Vprašal me je kaj počnem in šel v kopalnico. Ko si je umil zobe je prišel ven in me vprašal kaj bo za zajtrk. Odgovorila sem mu:'' vzami si kaj (medtem zazvoni telefon)......počakaj takoj pridem.''Odšla sem do telefona in se javila bila je moja najboljša prijateljica z odlično novico. Rekla mi je......
01. maj 2010
Nadaljuj PROOSIM !
01. maj 2010
u16997
u16997
ok bom...men je tota zgodbica tut full ušeč....

Rekla mi je:'' Hej..Amadeja! Veš kaj se je zgodilo?
''Ne nevem'': sem odgovorila.
''Roki me je spraševal po tebi in tvojem naslovu na facebooku! By the way dala sem mu ga upam da nisi jezna'':je rekla.
Presenečeno sem rekla:''To si bila ti??Joj, hvala Tina. Seveda da nisem jezna. Misliš, da sem mu všeč?''
Tina je odgovorila: ''Ne vem nič mi ni rekel. Oh, da bi bila jaz na tvojem mestu bi ga takoj vprašala če sem mu všeč!!
''Si ziher? Naj ga vprašam? Kaj če se mi bo posmehoval?: sem kar naprej spraševala.
Odgovorila mi je: ''Nevem, sama se boš morala odločiti! Ups, oprosti hitro moram iti, mama že kriči naj grem pospravit sobo...uf imam veliko dela....Čauu, lubica!! Se vidiva v šoli!''
''O.K. se vidiva! Dijo!''
Ko sem odložila slušalko sem se še enkrat vprašala:''Ali ga naj vprašam?''
01. maj 2010
CoooooooooooooooL !
01. maj 2010
u16997
u16997
vem da je ja...HH!
01. maj 2010
u966
u966
nadaljuj prosim... je zelo napeto
01. maj 2010
ja PROSIIMMMMMM!!!!!!!!!!!! ZELO MI JEVŠEČTVOJA ZGODBICA!!!
01. maj 2010
dj nadaljuj full je dobra
01. maj 2010
u16997
u16997
ok....I'M BACK!
01. maj 2010
u16997
u16997
Po tem pogovoru z Tino mi je bilo jasno, da mi ne preostane drugega kot da ga vprašam kaj si misli o meni. Z težavo sem se vsedla za mizo in v GooGle napisala FaceBook. Šeenkrat sem se vpisala in šla na njegov profil. Za boljše počutje sem pogledala še njegove slike in začela z pisanjem. Medtem ko sem mu pisala sporočilo so se mi prsti tresli kot za stavo. V pismu sem ga vprašala kaj si misli o meni in zakaj me je na Facebooku dodal. Ko sem pritisnila gumb pošlji sem si jezno rekla.''mi je to bilo treba?''
Še do treh popoldne sem čepela za računalnikom in čakala na njegov odgovor. Medtem me je Matej že dvakrat prišel vprašat kaj počnem pa sem ga samo v poslala v njegovo sobo. Ob treh sta se starša vrnila iz službe in me vprašala kako dolgo sem že za računalnikom. Morala sem se zlagati in sem ji odgovorila:''pol ure.''
Spomnila sem se, da sem želela imeti tisto kjuut majčko iz kika, a raje nisem nič omenila mami saj je bila zelo utrujena. Matej me je vprašal če bi se z njim igrala monopoly a se mi ni ljubilo pa sem mu rekla naj gre vprašat očeta, jaz sem pa lahko v miru šla na Facebook. In kaj sem zagledala. Roki mi je poslal sporočilo. Takoj sem ga odprla in prebralakaj je v njem pisalo. Zapisano je bilo takole:

SE NADALJUJE.....
01. maj 2010
u19530
u19530
pa dej hitr ker sem nestrpna!!!
01. maj 2010
u16997
u16997
OK...bom, ki mi je itaq bedaa....

Izgledalo je takole:

Hej!
Hm....kaj si mislim o tebi?
Raje bi ti to povedal v živo saj bi te zelo rad videl. Če se strinjaš se jutri po pouku dobiva v parku pri vodometu. FSM!

Roki

Ko sem to prebrala sem mislila da me bo kap. ''Z Rokijem se bom dobila v parku. Pri vodometu. Tam je tako romantično. Najbolje bo da si v torbo dam še barvico za oči in maskaro, da se malce uredim zanj'', sem si mislila. Po krajšem premisleku sem se odločila da mu napišem odgovor na njegovo sporočilo. Napisala sem: ''O.K. se dobiva v parku'' Takoj zatem ko sem kliknila pošlji me je poklicala mama na večerjo. Jedli smo pečene hrenovke in zelenjavo. Bilo je okusno. Po večerji sem se šla na hitro stuširat in si pripravila kaj bom oblekla v šolo in zvezke sem samo vrgla v torbo.
Nato sem šla v kuhinjo in pripravila pokovko saj smo se zmenili da si bomo skupaj ogledali film Paranormal Activity. Matej se je kar sam odločil da bo šel spat ker mu je bilo preveč grozljivo. Ob koncu filma sem si hitro umila zobe in odšla v posteljo. Komaj po dveh urah sem lahko zaspala saj sem komaj čakala, da vidim Rokija.

SE NADALJUJE...
01. maj 2010
u16997
u16997
AMADEJA:

01. maj 2010
u16997
u16997
TINA:

01. maj 2010
u16997
u16997