Forum
u28413
u28413
JA JS PAČ BOM NAPISALA ZGODBICO ,SAJ ŠE SAMA NEVEM ČE JE FAJN

A JO NAPIŠEM???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. oktober 2010
u28413
u28413
no jas bo začela
živijo ime mi je isabela kličejo me isa imam prijateljico lindo in sovražnico kristino.sem stara 14 let.sem zaljunljena v alexa.zlo je lušn in ga vidim vsak dan ker sva sošolca....
kak je za začetek????
a dobr???
18. oktober 2010
u28413
u28413
*zaljubljena*
18. oktober 2010
napiš naprej sam..a ni to že nadaljevanka?
18. oktober 2010
u28413
u28413
ja je nadeljevanka
saj ne bo isto kot pri nadeljevanki ker si nisem zapomnila kaj se je dogajalo v isi tkm
18. oktober 2010
u28413
u28413
no imam sestro marino in brata markita mojemo očeto je ime antonio mami pa camila
no z lindo sva se zmenili da se dobiva na podstrešju.dobiva se ob 15.00 uri na podstrešjo,midve se dobiva na podstrešjo ko zaslišiva ropot in pride alex jas sem čisto zaredela linda pa se je samo nasmejala in alex vpraša kaj delava linda mu reče midve delava....hm nič alex:aja tej pa adijo in alex je šel jas pa sem bila vsa rdeča kot kuhan rak.
potem se odpraviva domov in me linda pokliče
---------------------
L:LINDA
J-JAS
................
L:kaj delaš
J:nič razmišlam o alexo ti?
L:jas pa razmišlam o reyo
J:aja,ali prideš jutri k meni?
L:ja
J:veš je še pozno moram spat ,lahko noč
L:lahko noč

in sem šla spat.......
nadaljujem???
18. oktober 2010
u28413
u28413
bil je nasljedni dan kot vedno me je linda pričakala na hodniko da bi šli skupaj v šolo .napoti v šolo sva srečali mickiya in alexa jas se čisto zardela.prišli sva v šolo,in se je pričel pouk.
kot vedno me je šla cristina zatožit učiteljici rigrovosi rekla ji je da sem v glasbeni učilnici na steno napisala ALEX+ISABELLA"jas sem si rekla "to je čista laž"učiteljica rigrovesa mi je naložila kazen "kot vedno" morala sem počistiti učilnico za likovno.tej cristini bom še pokazala kaj lahko naredi isa sem si rekla sama pri sebi.
ko sem počistila sem odhitela domov,oče me je vprašal kje sem bila tako dolgo?rekla sem da sem morala počistiti učilnico za likovno.
oče je rekel ka sem spet ušpičila , jas pa sem rekla da nisem nič naredila da me je tista drakula(cristina)zatožila.
bližala se je noč in sem poklicala lindo
--------------------------
L-LINDA
J-JAS
.............................
J:KAJ DELAŠ LINDA'?
L:NIČ MALO SEM NA RAČUNALNIKO
J:ZAKAJ NISI PRIŠLA K MENI?
L:KER TE NI BILO DOMA.KJE PA SI BILA TAKO DOLGO V ŠOLI?
JRAKULA(CRISTINA) ME JE ZATOŽILA UČITELJICI RIGROVESI DA SEM V GLASBENI UČUČNICI NA STENO NAPISALA ALEX+ISABELLA ,ZATO SEM IMELA KAZEN DA SEM MORALA POČISTITI LIKOVNO UČILNICO.
L; TA CRISTINA SI PA UPA VSE
J:RES JE , ALI JUTRI PRIDEŠ K MENI?
L:OK , NO ZDAJ MORAM ITI SPAT , LAHKO NOČ ISA
J:LAHKO NOČ LINDA
in sem šla spat.....
nadaljujem???
20. oktober 2010
u28413
u28413
tam ko je smešek je D ker je napisano drakula.
20. oktober 2010
u28413
u28413
no nadaljujem .
bila je sobota jas sem poleževala v postelji ker me je bolela glava.mami je šla v lekarno,po tablete za glavo js sem eno pogoltnila in es eno uro je že bilo bolje.
ko sem bila vredo sem šla po lindo ampak linde ni bilo doma.potem sem šla na streho.kjer je bil alex,rekel je da se morava pogovoriti ,ampak jas nisem vedela zakaj?
rekel mi je da bo pustil cristino ampak jas mu nisem vrjela ,in sem šla v picerijo poagat staršam.in "spet" je prišel alex in sem tako zardela kot paradižnik in za njim je prišla linda.in je prišla linda k meni in je rekla e gledam alexa in sem rekla "ja".
bia je noč jas sem bila na računalnikoin alex tudi in sem napisala hay
-----------------------------
a.alex
j.jas
pogovor na msnjo
---------------------------
j:hay
a:heiij
j:kaj delaš sanski sem mu rekla
a:kako ti je ime??
j:"sanjska"
aanjska a ti resno govoriš
J:ja
a:morm it mogoče bom jutri gor.Lahko noč "sanjska"
J:nočko moj sanjski možki
---------------------------------------------
in sem šla v posteljo in celo noč razmišlalja o alexu
nadaljujem???
21. oktober 2010
ne pisat sam po telenoveli piš mal po svoje bo bolš
21. oktober 2010
ja se strinjam breza
22. oktober 2010
u20185
u20185
saj ni isto to kr pri telenoveli
22. oktober 2010
u27035
u27035
tamix_THE_love
eej ime camila pa antonio too jee iz telenovele ime ahahhaha kako nakljočje
22. oktober 2010
u27035
u27035
neeeeeeeeeeeexttt
22. oktober 2010
next
26. oktober 2010
u28413
u28413
bil je naslednji dan ko sem šla po stopnicah sem padla in mama me je peljala k zdravniko.imela sem zljomljeno nogo ,in se ležati doma namesto alexa zapeljevati po pouko je prišla linda k meni in je vprašala zakaj nisem prišla v šolo in jas sem odgovorila da se padla po stopnicah in sem si zlomila nogo....
26. oktober 2010
u28413
u28413
*zlomljeno
im sem morala ležati doma**
26. oktober 2010
u28413
u28413
no nadeljevala bom
doma sem morala ležati in počivati in na obiske mi je prihajala linda čez kak mesec je že bilo bolje.mami in oči sta mi povedala da se bomo preselili jas sem bila zelo žalostna ker nebom vidla več linde in moje simpatije bila sem taki jezna ker ga bo cristina lahko osvajala.šla sem na računalnik in lindi napisala sporočilo da se bomo preselili linda mi ni verjela,zato sem ji povedala v šoli in cristina je to slišala in bineto in tineto dvojčkama naj vsem povesta in je cela šola vedela da se bomo preselili.bila sem tako jezna da sem cristino spotaknila ko je šla mimo mene in je šla kar zatožit ravnateljici.in dobila sem kazen da bom izključena iz šole in jas sem reklaˇ:"mi se bomo tak preselili da me vi lahko kar izključite"ravnateljica je bila šokirana da se bomo preselili in vprašala kam?''rekla se da še ne vem kam , nista mi še povedela.
5 mesecev pozneje
in smo prispeli pri naši novi hiši bila je zelo velika tako koot en grad .prvo smo šli pogledat markitovo sobo zelo velika je in po stenah so nogometaši soba mu je zelo všeč.potem smo šli pogledat marinino sobo njena soba je zelo velika in je tako urejena tako kot je njej všeč.in nazadnje smo šli pogledat mojo zelo mi je všeč ,starša sta šla pogledat spalnico ko smo še šli pogledat druge prostor je ura bila 20.oo šla sem spat in jutri me je čakal nov dan in nova šola.........
NADALJUJEM????????????
08. november 2010
u28413
u28413
****prostore***
slikcce bom dala gor
08. november 2010
u20185
u20185
N-E-X-T
08. november 2010
u28413
u28413
ob 07.00 sem vstala in si šla umit zobe.potem sem se šla oblečt mini krilo odspoda nogavice do kolen,majico na kratke rokave in naredila sem si 2 čopka.ko je bila ura 07.15 sem šla zajtrkovat in ko sem se najedla sem pohitel na avtobus.na avtobuso so me vsi gledali.ko sem prispela v šolo je bila ura 15 do osmih in sem šla hitro v razred da sem si pripravila stvari za nemščino jas sem zelo sovražila nemščino!.in ko je ob osih svonilo se je začela ura v razred je vstopil zelo grd učitelj
slika:http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.taranakicareers.co.nz/careers/images/20050712183554/teacher_secondarymanwhiteboard.jpg&imgrefurl=http://www.igre123.com/forum/tema/novi-ucitelj-scary-story/8045/&usg=__tYvskxZDWQ4psKu_Xw_Y0o1AlYE=&h=299&w=400&sz=28&hl=sl&start=0&sig2=XDYTecc-IPd3sDqops_Zzw&zoom=1&tbnid=A4ycDisrH5OqOM:&tbnh=138&tbnw=207&ei=KHNqTbraO52d4AbdrMzhCQ&prev=/images%3Fq%3Du%25C4%258Ditelj%26um%3D1%26hl%3Dsl%26sa%3DN%26rlz%3D1R2ADSA_slSI369%26biw%3D1276%26bih%3D728%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=140&vpy=236&dur=422&hovh=194&hovw=260&tx=82&ty=84&oei=KHNqTbraO52d4AbdrMzhCQ&page=1&ndsp=25&ved=1t:429,r:6,s:0
27. februar 2011
u28413
u28413
jas sploh nisem razumela kaj piše v učbeniku.in potem je učitelj rekel"ali bo kdo prebral kaj piše tam v rumenem kvadratku"vsi so dvignili roke samo jaz ne in reče"isabella ali boš ti prebrala,no dej probaj"in sem prebrala potem...........
27. februar 2011
u28413
u28413
in jas nisem hotela prebrati in učitelj je rekel če ne bom prebrala me bo poslal k ravnatelju in me je res
ravnatelj me je spraševal zakaj nisem sedolevala pr nem.?ij jas sem rekla "nism znala prebrat in pač nism prebrala"ravantelj je rekel da me bo učil moj sošolec jure on zelo oblada nemščino ker ima babico v nemčiji.
in sva se dobila.....................next????
20. maj 2011
u92391
u92391
pa dajj si butasta z tti isi tkm ko je mama povn kufr resnooo
25. september 2012
Bv da pises ce je to oddaja
25. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg