Forum
u37480
u37480
Heii.
Jst sm Piia in bom tuki napisala eno izmišleno zgodbo.Jo bom že mau napisala pa boste povedal kaj mislte.Najbrž bo mix vrst(grozliv,lubezenska,..).!No tuki je začetek:

Žiujo.Sem Nicole.Trenutno živim v Hollywoodu.Sem priznana mlada igralka.Stara pa sem 15let.Ravno se pripravljam za snemanje mojega najnovejšega filma.Bo grozlivka.Imam tudi fanta.Je najbolj zaželjen med dekleti v Hollywoodu.In že sem se odpravila na snemanje.Hodila sem in med tem me je nekaj streslo.Bila je moja najboljša prijateljica Emily.Tudi ona je bila stara 15 let , ampak ona je bila bolj pevka kot igralka."Emily.!Veš kako si me ustrašila.!"Sem ji jezno rekla."Ah, kaj si pa mislila.!Da bo prišel negdo in te ugrabil.?"Se je šalila Emily."Mhm..JA.!!!"Sem zavpila."Joj,oprosti no.!"Se je branila Emily.Tako sva prišli do snemanja."Zdej grem."Je rekla Emily."Okei,bay.!" "Bay,"je še rekla Emily in odšla.Na snemanju so me že čakali stilisti in režiser.Čakal me je tudi moj fant Jake.Prišel je do mene in me poljubilZardela sem in si mislila,da sem najbolj zaželjena punca na Zemlji.Use je bilo perfektno, dokler....

NexT.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. februar 2011
u37366
u37366
next.!;3
Mwa.
22. februar 2011
u37480
u37480
Jüj.Ti si pa tut.!Mwa
Še en next pa nextam.
22. februar 2011
u37366
u37366
Hahah.!!!!;]
se grem še na Jasno prjawt.Hec.Si je gesu spremenila že nevem külk časa nazaj.!x3
22. februar 2011
u37480
u37480
Muahahahah...
Kera neumna.Če boš take pisala bom neXtala... NIKOL.;*
22. februar 2011
u37366
u37366
Ehehe.!Že kličm Klaro.!x]
22. februar 2011
u37480
u37480
Aaa.Nee.Zdej boš use poklicala.!;Đ
22. februar 2011
u34975
u34975
NEXT.!hahah.
@bunnyka: srečo maš,da sm bla zbujena.!drgač bi te ubila.-.- veš kok je blo smešn k kr naenkrat začne selena gomez pet: I'm missing you so much,Can't help it, I'm in love .!:Đ
22. februar 2011
u37366
u37366
Njohoho.! o.O
Sori no.!xD
@Pia: 2 nexta. Dej nexti... ;O
22. februar 2011
u37480
u37480
Okej.že pišm x)
22. februar 2011
u37480
u37480
dokler...*brb.brb* Zazvonila je budilka in spet sem jo utišala.Ah.Bile so samo sanje.Nisem zvezda,samo neka punca ,ki bo zamudila šolo.!"Amanda,ŠOLA.!"je zavpila mama iz kuhinje. "Že grem.!"Sem se zadrla in se začela oblačit.Nism še povedala kdo sem zares.Ime mi je Amanda.Hodim v o.š.!Naša šola ni čist navadna, saj začneš vanjo hodt ko si str 1o.Ma 9. clasov.Jst hodm v 7.class.Mam dve BFF eni je ime Rachel , druga pa Lizzie.Use hodmo v isti clas.Ko sem prišla v kuhinjo me je tam že čakal zajtrk.Očija ni blo ,ker je že šel v službo.Mama in jaz sva imele tipičen pogovor.:
M-mama J-jaz
M:In kako gre.?
J: Super.
M: vredu.
J: Mami..veš kolk te mam rada...
M: Kaj bi rada.?
J: Se spomnš učeri k sm rekla za tisto zabavo..A grem lahko.?
M: Ja.Seveda.
J: Wuhu.!
M:Ampak..
J:O ne. ;(
M:Če dobiš pr matematiki najman 4+
J:OH.!
M:No zdej pa pejt u šolo.Da nauš zamudila.
J:Okej. adijo.
In sem odšla.Hodila sem manj kot 5 min. in že sem prišla do hiše Rachel.Čakala sem jo pred vrati.. In končno je prišla.Bila je urejena in čudovita.Uprašala sem jo zakaj je tko urejena, in odgovorila je , da je danes avdicija za dramsko igro.Ona naj bi postala glavna vloga.Tako je še razlagala po poti in prišli sva do šole.Lizzie naju je že čakala.Tudi ona je začudeno pogledala Rachel , ko jo je videla tako urejeno.In odšle smo k uri.Prvo uro smo imele francoščino.V razredu je Rachel že čakal Mark.To je bil njen oboževalec.Ona se zanj ni zmenila, saj ji ni bil ravno všeč.Lizzie pa se je Mark zdel "lušten".Tako je ura francoščine minila.Bil je odmor.Med njim je šla Lizzie v jedilnico po čaj, saj ji je ućiteljica francoščine tako naročila.(Lizzie je bila zelo prehlajena).Rachel pa se je odšla pripravljat za avdicijo.Tako sem ostala sama(ne ravno sama,saj je bil hodnik poln). Tako mi je začel zvoniti telefon.Imela sem ga v nahrbtniku.Iskala sem ga in medtem je nasproti prišel Nick.Bil je v 9.clasu.Vanj sem zatreskana že od kar sem ga videla.On ni gledal pred sebe, jaz pa sem iskala telefon.Bližal se je in bližal in kar naenkrat....
22. februar 2011
u37366
u37366
Kolk ćasa je pa to trajal.?
22. februar 2011
u37480
u37480
ja sori.!Če mi je pa umes napisal da baje nism prjawlena.!;(
IN pol sm mogla use še enkrat.!!!!
22. februar 2011
u37366
u37366
Ja ßogaßoga.!xP
Abuciibucii.;P
22. februar 2011
u37366
u37366
Next.!
22. februar 2011
u37480
u37480
Zdj pa 3 nexte;
22. februar 2011
u37399
u37399
next!
22. februar 2011
next.
22. februar 2011
next!!
22. februar 2011
u37480
u37480
...sva se zaletela."Auč.!"Sem zavpila."Ej ti a si zmešana.?Pazi kje hodš.!"Se je jezil.Ampak potem me je pogledou v oči.Kar naenkrat je začel momljati in zardel je skoraj še bolj kot jaz.Potem pa se je začel delat kod, da se ni nič zgodilo.Kmalu po tem je nazaj prišla Lizzie. Rekla je, da naj bi v jedilnici srečala šolsko medicinsko sestro in,da ji je rekla , da naj le pije čaj in bo potem vse v redu.Skupaj sva počasi odšli po hodniku do učilnice kemije. Na poti sva srečali Marka.Spraševal je po Rachel in povedali sva mu ,da se pripravlja na avdicijo."Hotu sem ji zaželet srečo.Če jo vidta ji to povejta.!""OK!" sva odgovorile.Ko je odšel je Lizzie začela govort kok je on sexy."A ga nej povabm na ples.?Kako pa ga nej...A ga kr uprašam.?" "Pa dej nwm no.Reč Rachel ,da nej mu reče , da gre ona z njim na ples.In pol bosta onadva tm in Rachel bo ful dolgočasna in bo kr šla in on bo ostal sam z tabo.!"Sem hitr neki začela. "Pa Amanda ti si genij.!Tko bom nrdila.!Hvala.!"Se je veselila Lizzie.Ampak Lizzie ni pomislna na eno stvar.Rachel.Ona tega gotov ne bo hotla narest.In tko je tut blo.Rachel je prišla iz vaje in Lizzie ji je povedala načrt.Rachel se je branila,da to ni primern za njen ogled.Ampak Lizzie jo je prepričala.Kako?Tako , da ji bo dva tedna delala domačo nalogo iz matematke.Tko smo šle v učilnco.Tam je Mark že čakal Rachel , da jo pros če bi bla partnerja pri poskusu. Rachel je najprej že hotla rečt ne, ampak Lizzie jo je grdo pogledala in Rachel je končn rekla ja.Medve z Lizzie pa sva se usedle v čist tazadno vrsto in se začele pogovarjat. Lizzie sem povedala za Nicka, in ona je rekla , da je to znak usode...MEni se je to zdel mal preveč zato sem raj hitr začela prepisvt domačo nalogo od Lizzie.Pogovarjale sva se še o fantih in podobnem.In blo je konc ure.Rachel je iz učilnce šla jezna na Lizzie.Mark pa je bil zlo vesel, sej ga je Rachel umes uprašala če gre z njo na ples.Lizzie je tekla do Rachel saj jo je zanimalo , če ga je že uprašala.Jaz pa sem mogla pospravt, sej me je učitel vidu kako sem delala domačo.Umes je čis' po naklučju v učilnco prišel Nick.Spotaknu se je ob mojo torbo in padu.Ko me je zagledu je na začetku žespet neki preklinju po pa sva začela govort.
N~nick A~amanda(jaz)
N: A spet ti...
A: Jaa... sori.nism zanalšč.
N: Ah..men se pa neb blo treba tok razburjat.
A: Sej nisi ti kriw.
N: No zdj zgledava k dva največja štora.
A: Aha.. Sj jst sm res najbrž največji štor. xP
N: Hahah.. mugoče pa res.
A: -.-'
N: ne sej ne! Hecam se.No torej.Veš ples se bliža.
A: Ja,ja...
N: Veš,... Jaz pa nš razred ga organizira.!
A: Ah...
N: Bi rada kero pesm.?
A: Ni treba.Mudi se mi..Bye
N: Bye...

Umes je bil normalen pouk, in ob 13.oo smo mel konc.Jst,Lizzie in Rachel smo ostale do 14.oo. sej je mela Rachel takrt avdicijo.Umes smo se pogovarjale in povedala sem jima use kar se je zgodil z Nickom.Rachel je rekla: "Uff...še parkrat se ti to zgodi,pa se bo čis vate zalubu.!" "Mislš.?" Sem uprašala. "Zihr"je še dodala Lizzie.Tko smo šle na kosilo in potem se je Rachel začela pripravljat za avdicijo....
neXt.?* (;
22. februar 2011
u37480
u37480
Tm pr pogovoru k Nick upraša:
Bi rada kero pesm.? --------->mišleno je kokr: Kero pesm bi Amanda rada , da bi se predvajala na plesu.!

Upam da razumete :Đ
22. februar 2011
u37366
u37366
nextej;
nextej, takoj plisss.! K rabm zgodbico za lahko nočko.!Da bom lahk zaspala ;P
Cmok.!Pa fül güd je napisan.Usaj men.!
22. februar 2011
u37399
u37399
next
23. februar 2011
u37480
u37480
bom mejbi nextala že dons al pa jutr!!!
23. februar 2011
u37480
u37480
bom kr zdele.! xP
23. februar 2011
u37480
u37480
...Med pripravami je ugotovila,da se je med kosilom popackala po obleki.Ni imela drugega. Zato je meni rekla naj ji posodim obleko."Ampak saj nimam nobene druge kakor te k jo mam zdele oblečeno.!"Sem ji zahrulila,ker sem vedela,da je Rachel mislila ,da ji bom dala to kar imam na sebi."A ni tako , da maš dons umetnostno drsanje.?"Je Rachel začela."Mhm... ja,ampak obleka je flurescenta.!"Sem ji odgovorila."V redu bo.!Mi jo posodš.?"Je uprašala Rachel."O.K.Ampak vrnt mi jo morš do vaje drsanja.Prow.?" "Ja.!Super.!"Je še rekla Rachel in se šla preoblečt.Nazaj je prišla v flurescentno modri drsalni obleki.Izgledala je malček smešno."Kaj misliš?"Je uprašala Rachel vsa zadovoljna. "Ja...no super je.!"Sem se zlagala.Saj take obleke niso ravno za dramski krožek ampak umetnostno drsanje.Lizzie je prišla pogledat kako napredujeva z obleko in ko je zagledala Rachel se je začela smejati.Rachel pa jo upraša:"Kaj.?" "Nič,nič."se je branila Lizzie.Tako se je Rachel pripravljala in odšle smo na avdicijo.Z Lizzie sva se usedle v zadnjo vrsto gledališke dvorane v naši šoli.Nastopali so drugi in končno je prišla na vrsto Rachel.Preden je prišla na oder si je hotela v lase natresti še nekaj bleščic.A Tom ,ki je skrbel za zavese in druge tehnične zadeve v gledališki dvorani jo je porinil na oder da ne bi zamudila.Med tem so je vse bleščice padle iz rok in popadale na učiteljico dramskega krožka , ki je tudi vodila avdicijo.Rachel je zaneslo na oder,in ker ni vedela kaj bi je začela brati taxt za svojo vlogo.Na koncu se je še opravičevala a učiteljica dramskega krožka je rekla: "Bravo.!To je to kar iščemo.Kakšen nastop.Kakšen prihod.Najbolje je bilo,da si nadaljevala z tvojo vlogo čeprav se bom zdaj jaz svetila še tri dni.Dobila si vlogo.!" "Hvala.!"Se je zahvaljevala Rachel.Tudi medve z Lizzie sva bili veseli za njo.Ko smo že hotele iti po sladoled in malo proslavit je Rachel rekla,da mora še nekaj storiti.In sicer želela se je zahvaliti Tomu,saj brez njega nikoli ne bi dobila vloge.Ko se mu je odšla zahvalit je med zahvalo ugotovila,da je Tom pravzaprav zelo prisrčen...
23. februar 2011
u37366
u37366
Next.!
23. februar 2011
u37480
u37480
...Tako sta Rachel in Tom začela flirtati.!Po pogovoru sta se zmenila za zmenek.!Rachel je z navdušenjem pridrvela k nama z Lizzie."Uganeta kam grem jutri zvečer.?"Je vprašala Rachel.Lizzie odgovori: "Na mojo RD-zabavo.!" Rachel upraša: "KAJ.!? Ne.Ne grem.!" Lizzie je žalostno vprašala: "Ampak kako.?Še učeri si mi rekla,da bova skupi prpravle grozlivke pa hrano za moj party.!" "Umm..Ja veš Tom me je povabil na zmenek.!" "No vesela sem zate. Ampak,ne prikaži se mi več.!Sovražim te.!Že tri mesece načrtujeva ta party ti pa greš raje na zmenek!?" Je zavpila Lizzie in odšla. "Amanda s kom držiš.?" Sta me obe hkrati vprašali.Jooj.Zakaj me zmeraj vprašata za stran. -.- Vedno želita ,da držim z eno.Le kako!? Zato sem odgovorila: "Amm...ja no.To je tvoja zabava.In to je njen zmenek, zato se odločita sami.!" Ja.Prav sem naredila.Naj se sami pobotata.!;Đ "OH Amanda.!Dokler se ne odločiš te ne želim več videti.!Ker ne bom se družila z nekom,ki ima prijatelja,ki mi je uničil zabavo.!"Se je zadrla Lizzie."Ja,Amanda.Odloči se.!Tud jaz se nočm družt z nekom,ki se druž z eno,ki mi uničuje mojo možnost za zmenek.!" Sta zavpili in odšli vsaka po svoje.Jaz sem spet obtičala v veliki luknji sovražstva mojih najbolših prijateljic.Tako sem pobrala obleko za drsanje,ki jo je Rachel odvrgla od jeze. In odšla na drsanje.Mislila,da dan ne more biti hujši,a sem se motila...
NeXt? ^-^ :*
26. februar 2011
u34972
u34972
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
26. februar 2011
u37480
u37480
HuaLa.!
Še dva nexta pa nextam.al pa mn.K mi je ful dc pa lahk nextam kokr čte.!
26. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg