Forum
u40293
u40293
no spet še ena moja zgodbica.......

Js sm Catherine, ampak me usi kličejo Kati. Stara sm 14 in imam ful prjatlou in the best fanta Tima. živim u veliki hiši zravn svoje bff Emme. Mam enga zakon brata Mika pa mlajšo sestro Teyo za bruhat.

"Haloooooooo!!!" sm se zadrla, takoj ko sem prišla domov. "Ne deri se Kati!" sta v en glas zavpila mami in oči. Vedela sm, da bo nekaj narobe. Iz Teyine sobe sem slišala jok. "Mami, je kaj narobe?" sem previdno vprašala. " Oh, pozabila sem...! Oči je dobil novo službo v Franciji. Tja se bomo preselili. Pohiti spakiraj kovčke. Grremo že čez eno uro.." O ne! Stekla sm v sobo in jokala. Kako bom preživela brez Tima, Emme in useh ostalih prijateljeu. Vzela sem mobitel in poklicala Emmo.
Številka trenutno ni dosegljiva, prosim pokličite kasneje......
jooooj. Mogoče se bo pa Tim javil...
T- Tim J- jST

t- Heii srčk
j- heii
t- a si jokala?
j- jaaa....
t- dons sm sam. prideš k men?
j- ne morm... selimo se u Francijo.... gremo že čez eno uro...
spet sem bruhnila u jok....

"Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatii! Pohiti zamudili bomo letalo!"
j-te pokličem pol piki.... mwa mwa
in sm prekinila.
Čez eno uro smo že stali na letališču. Ravno, ko je naše letalo pristalo, je začelo snežiti. Iz zvočnika sem zaslišala glas: "vsi leti, zaradi snega prestavljeni na naslednjo sredo"
Od veselja sem skoraj zavpila... Vsi živčni smo se odpeljali domov. Mami je rekla celo, da mi do srede ne bo več treba v šolo. Ali nekaj takega. Nisem je preveč pozorno poslušala,ker se mi je mudilo k Timu.

tok tok tok
vrata so se odprla. Tim me je pogledal: "Nisi v Franciji?"
Hitro sem mu opisala vse dogodke. Rekel je, da lahko prespim pri njemu, če želim. Take priložnosti res nebi zavrnila. Takoj sem mu planila v objem. Objeta sva padla na posteljo, kjer sva se takoj začela poljubljati. Zazvonil mi je telefon. Mami je v joku začela govoriti. Od groze sem prebledela.
-----------------------------------------------------------------------------------------
nextam ko bosta 2 nexta...
14. avgust 2011
neext o.o'
14. avgust 2011
Next !
14. avgust 2011
u40293
u40293
m- mami
j- jz

m- Nekaj ti moram povedat. smrk smrk... Zgodila se je huda prometna nesreča. Veliko jih je poškodovanih. Med njimi pa sta tudi Mike in Emma. smrk smrk...
j- neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Spet sem jokala ko dež...Prekinila sem zvezo, se poslovila od Tima in stekla domov. Z očijom sva se odpeljala v bolnico. Mami in Teya pa sta bili že tam. Mike je ležal na postelji. Videti je bil grozno. Spet sem zajokala. V sobo je stopil čeden, mlad zdravnik, in rekel:"Ne skrbi,s tvojim bratom bo vse uredu. Ozdravel bo najkasneje po 3 mesecih. Bojim pa se, da tega ne morem reči za Emmo Thompson Brown." o ne... nanjo sem pa čisto pozabila. Le v kateri sobi je?"Je v ssobi 143" je prijazno rekel zdravnik,kot bi mi bral misli. Potiho sem odprla vrata v sobo. Emma je zgledala še stokrat bolj boga od Mika. Priključena je bila na mnogo cevk in aparatev. zdravnik, ki mi je očitno sledil je rekel:" V komi je.Možnosti, da se zbudi je zelo malo."Zvrtelo se mi je."Nočem pasti v nezavest"sem si prigovarjala, a mi ni kaj dosti pomagalo.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
nism mela idej....
nextam ko bosta 2 nexta
15. avgust 2011
next.(:
15. avgust 2011
next!! nujno
15. avgust 2011
u19573
u19573
next!!!!!!!!!!!
nujn plzzzz
15. avgust 2011
u40293
u40293
okey.......

bom nextala......
15. avgust 2011
u40293
u40293
Zbudila sem se doma. Pogledala sem na uro 13.24. Vstala sem, si namazala trepalnice in odšla na zajtrk, kjer sem se spomnila dogodkov preteklega dne. Pojedla sem kosmiče z mlekom in odšla nazaj v posteljo. Bilo mi je slabo. Vstala sem in prižgala računalnik. Na fbju sta me čakali2 sporočili.
bili sta od Tima:
Srček moj!
žuo mi je za use kar se ti je grdga zgodil. Stau ti bom ob strani in če rabš pomoč me kr poklič..... Edina moja pikica, lubica, sonček pogrešam te vsako sekundico.
love u ...mwa
drugo:
Hey!
Sorry.... Vse kr sm ti govoru je ena velika laž. Že dolgo nazaj sm spoznal drugo. Zaljubil sm se u njo in hodva že dva tedna. Sej mam tut tebe rad.... ampak bolj kot prjatlco...

Tim
A mi je mogel to povedat zdej, ko je v bolnici moj brat, in umira moja bff. Nisem več mogla zadrževati solz. Moja blazina je bila premočena. Nehala sem jokati in šla na obisk k Emmi in Miku. Čez dvajset minut sem že stala pred bolnico. Mike je bil že veliko bolje in naj bi čez tri dni že prišel domov, Emma pa je bila še vedno v komi. Zdravniki so rekli, da so možnosti, da bo preživela že večje, a bo v bolnici vsaj še pol leta.

Oči je zavrnil ponudbo za službo v Franciji,mami pa je rekla, da moram spet začeti hoditi v šolo. In sm šla. Naslednji dan sem zjutraj vstala in odšla v šolo. Vsi so me gledali in me opravljali. Med razredno uro je potrkalo na vrata in vstopil je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajlepši fant na svetu. IZ sanjarjenja me je prebudila učiteljica:"To je vaš novi sošolec Justin."
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
nextam ko bojo vsaj3 nexti....
15. avgust 2011
u19573
u19573
next!!!!!!!
plzzz
15. avgust 2011
neeeeeeeext :3
16. avgust 2011
next
16. avgust 2011
u40293
u40293
"Dokler Emme ne bo, boš sedel na njenem mestu" je rekla gospa McGreen in s prstom pokazala prazen sedež poleg mene. Zardela sem. Ob njem nisem mogla slediti pouku, tako da so me učitelji kar naprej opozarjali. Na koncu zadnje ure, pa mi je ga. McGreen naročila, naj mu razkažem šolo. Z veseljem sem prikimala in rekla Justinu:"Hay, jaz sem Emma. Pridi, da ti pokažem šolo..." zavedala sem se, da se bolj bednega stavka nebi mogla izmisliti. Hitro sva prehodila šolo. "Adijo, se vidiva ju3!" sem zaklicala in hotela oditi. "počakaj" je rekel:"greš z mano na sladoled?" Malo kasneje sva že sedela v kavarni, jedla sladoled in pila koktejl. Zelo sem uživala, a sem kmalu mogla domov in na obisk v bolnico. Poljubil me je na lice in mi pomahal."Uaaaaaau, to je bilo pa hitro!"sem si mislila in veselo odšla proti domu. Spet sem obiskala Mika in Emmo, potem pa šla na facebook. Gor je bil tudi Justin. Klikniu me je:
J-justin
K-kati (jz)

J-heeii
k- hay
j-kako si?
k-okey.ti?
j-gre
K-sam da

.
.
.
.
.
mau sva se še pogovarjala o vsakdanjih zadevah, ko je vprašal...
j-a maš fanta?
k-ne... ti punco?
j-nee, še čakam na pravo...
k-morm it...
j-miss u bay
k-pa pa...

Ugasnila sem računalnik,se ulegla na posteljo in listala po reviji.Po dolegm času semm srešna zaspala.
V šoli je bilo spet kot ponavadi- Dolgčas....Spet nisem poslušala, saj je bila moja simpatija manj kot meter proč od mene. Minila sta že dva tedna in med nama z Justinom še vedno ni bilo nič.Na tima sem že skoraj pozabila. Vsak dan sem hodila na obisk k Emmi (mike je prišel že domov),a bila je taka kot prvi dan-še vedno v komi. Nek topel večer, sem se vračala iz trgovine, me je poklicala mami. spet je imela žalostne novice.Emmi se je zdravje še bolj poslabšalo. Zdravnik pa je rekel, da če je ne bodo mogli zbuditi danes, je ne bodo mogli nikoli več. Tekla sem proti bolnici bila odločena da je čas za spremembo.
-----------------------------------------------------------------------------------
mau je bedno....
nextam ko bojo 3 nexti
16. avgust 2011
Res. Ful najboljša. ;DD
16. avgust 2011
u40293
u40293
tnx
16. avgust 2011
full dobra!! NEXT!
16. avgust 2011
omg.! ful hudo pišš majkemi. nextt čimprei ;DD.
16. avgust 2011
u19573
u19573
next!!!
plzz
16. avgust 2011
NEXT.!
17. avgust 2011
nexttttttt
25. avgust 2011
Neeeetx !! Takooj ! =DD
25. avgust 2011
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
26. avgust 2011
u40293
u40293
omg tnx za useee nexte...
V bolnici so skozi veliko okno, v sobo gledali že Emmina mami,oči,sestra,moja mami,njen fant in jaz. V sobi pa se je okoli velike kovinske postelje gnetlo 5 zdravnikov, ki so poskušali pozdraviti Emmo. Po dolgih urah čakanja, je iz sobe prišla mlada sestra in povedala, da je preživela. Vesela sem kmalu odšla domov. Odprla sem svojo ogromno omaro z oblekami in v veliko vrečo zmetala use obleke. IZ velike vreče na dnu omare, pa sem vzela obleke, ki mi jih je dala sestrična, ki je emo. Nikoli mi niso ble ušeč, a Justin se veliko druži z mojo sovražnico,največjo važočko na šoli Vanesso, ki je tudi emo. Svoje dolge blond lase sem si pobarvala na črno in naredila dva živo rozna pramena. Ko sem se pogledala v ogledalo sem zgledala obupno,a za fante se je treba potrudit. Da ne omenjam mami, kako me je pogledala, ko sem ji pokazala svojo umetnino. GROOOOZA!!!
Naslednji dan je bila spet šola. Vstala sem eno uro prej kot ponavadi in se uredila. Komaj sem čakala, da me vidi Justin. V razred sem prišla zgodaj in Vanessa se mi je začela na ves glas smejati. Kmalu se mi je smejal cel razred. Stekla sem iz učilnice in se zaletela v nekega fante. Zaradi solz, sploh nisem videla kdo je bil, zato sm zakričala:"Pazi mal kje hodš!" "Sorry.... res nism hotu"je reku "O ne"sem pomislila, ko sem prepoznala glas. Justin. "ooo, nova barva las.."je rekel in me prijel za roko "zakaj jokaš?" me je uprašal. Na hitro sem mu opisala dogodke iz razreda, nato pa zbežala na wc. dan je potekal obupno. Vsi (razen Justina
29. avgust 2011
u55097
u55097
next
29. avgust 2011
u40293
u40293
so se mi smejal. Stekla sm domou in jokala... po eni uri sem šla na fb. JUstin je bil gor....
J-justin
k-kati

j-heii
k-hay
j-kk?
k-groza..
j-tvoji lasje so čist okey... če to mislš...
k-tnx
j-a greš z mano u kino?
k-itaq
j-see you bay
k- bay bay

Od sreče sem skakala po sobi. Poiskala sem lepo oblekco in odšla. Film je minil hitro in res sem uživala, čeprav ga pol sploh nisem videla, saj sem komaj dojela, da me moj sanjski fant pelje u kino...... Po filmu sva peš odšla proti domu, ko se je ustavil:"Kati... neki ti morm povedat..."
-------------------------------------->
nextam???
29. avgust 2011
u55097
u55097
next
30. avgust 2011
neext !!
01. september 2011
u40293
u40293
še kkšno pou urce počakam... pol pa NEXTAAAM...
20. september 2011
u40293
u40293
Neeeextammm..... se mi lih da pisat....

».... veš ..... ušeč si mi že odkar sm te prvič vidu....in to taka k si....«
Poljubila sva se.... potem me je prijel za roko in skupej sva odšla proti domu.....
Prišel je k meni... Bila sem sama.... JUHUUUU!!! Vsedla sva se na kavč in se spet začela poljubljati...Z roko mi je počasi segel pod majico in njegova roka je drsela po mojem telesu. Pri meni je bil še nekaj ur, nato pa odšel..
.

.e
.z
.
. d
.v
.a
.
.d
.n
.i
Emma je ozdravela in spet začela hoditi v šolo. Vsi so vedeli da z Jusom hodiva. Do so bili moja najlepši dnevi žiuljenja... a se je kmalu se spremenil. Na poti domov sva z Emmo srečali Vanesso in Tima, ki sta skupi hodila, se držala za rokce in se mi smejala....
Tim: Opa...koga vidm....
Vanessa: Greva pikc.... pejva stran od tehle budal...
Tim: Ja, miška...

»Fuuuuj!!!« sva v en glas rekli z Emmo in se zasmejali... »Ful mi je čudn, da sta skupi... Oba me sovrašta... kaj če kej naklepata..? Sej veš, da je Vanessi še vedno ušeč Justin...« sm rekla. »Joj, ne bodi taka..Vedno misliš le na naj slabše...« je rekla emma.

A kmalu se je izkazalo, da sem imela prav ----
Nextam???
-------------------------------------------------------------------------------
ful je bedn ampak nimam ideje......
20. september 2011
Next !
21. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg