Forum
u3916
u3916
ojla spomnla sm se eno zgodbico in sm jo napisala mogoče bom imela kkšne napake uživite =)

Ime: Nina(men ni ime nina in ne pišem o seb)
Starost:16

Bil je pondelk, zbudila sm se in se oblekla. Poklicu me je moj fant Žiga dvignla sm " oj punči se dubva pred šolo, ok?" " ok " " super, rt te mam" jaz sm mu tut to rekla. Mogla sm še pojest zajtrk. " Nina,dej posprem še tvojga bratca Lukata do šole" je rekla mama. vzdihnila sem in izdihnila " ka ga bom jest spremla kr ti ga dej sej lohk gre sam" Sm jezn rekla. " Žiga nebo bil stabo" Je rekla " Mama kua govoriš??? on je moj in samo moj nebo nč razšla znjim" Mama mi je uzela mobitel. Nč nism rekla, itaq bo spet sam težila uzela sm torbo in odšla v šolo. Čakala sm na avtobusni postaji in končno je pršu bus. Bus je bil povn piflarjev usi so zmano hotl govort, jest sm se šla najraj usedet nazaj. bus je končno prispel JUHU!!! Končno sm šla vn s busa. Bli so eni učenci k so se mi smejal. What the fuc*
" Hahaha bla si na busu piflarjev hahaha" so rekel. Šele zdele vidm, da na busu piše BUS PAMETNIH. A kaj čm. Šla sm pred šolo tako kot sm se dogovorila in videla sm...

A nadaljujem???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. maj 2010
u3916
u3916
zgleda da ponavlam za love girl bom dala da je stara 17 let tale moja nina u zgodbi =)
17. maj 2010
u3916
u3916
Starost: 17
17. maj 2010
u3916
u3916
a nadaljujem??? povej the plz sam, da vem če z novo temo začnem =)
17. maj 2010
u3916
u3916
bom kr nadeljevala

enga tipa, ki je šel prot men. Mel je črno masko. Tekla sm stran. Tekla sm in tekla. Pred mano je bil gozd. (mal grozljiv gozd) Nisem imela izbere šla sm v gozd.
spelzala sm na najvičji drevo. nism nč dol gledala(bojim se višine) neki me je udral v rit. Padla sm na tla. Zbudila sm se v bolnici. Kako pa to? mami je bla pred mano." kaj je blo?" " nekdo ti je dal nož v rit." je rekla mama. Uuu v rit. " nindže so te napadle so" Uuuu Nindže še bol kul, a ji nism vrjela. Rit sm mela še ok in lohk sm šla iz bolnce.
Nasledn dan sm spet šla u šolo. Spet je bil tist tip. Dons me je ujel. Šla sva v avto. Inekcijo mi je dal v roko. Prišla sva nekam in dal me je v ječo ( vsaj zgledal je kot ječa) Prišel je...
18. maj 2010
cool
18. maj 2010
u3916
u3916

Taka je =) skor taka
18. maj 2010
u3916
u3916
Neki mi je zaštekal k sm poslala pa zgleda, da nism poslala bom zdele šenx

Žigata. Uprašu me je kje sm bla. Rekla sm, da pr teti. Poljubu me je. Pršu je Kevi in uprašu me je, če bi šla z njim na večerjo. " Moja punca je odje**" Ravnatlca je pršla in kregala. S Kevijem sm zdej skup jupi! Itaq je se takoj preseliv. Beda! Bil je moj B-day 18 let Wiiii! Vozniško sm dubla wiiii! Nekega dne sm se vozla in vidla sm unga tipa. izvleku me je s avta. " moje presenečenje za tvoj rojstni dan haha" je reku. " Prostitutka boš, če ne boš umrla ti in tvoji prjatli " Nism vedla kaj nej izberem. " Lahko pa si v ječi in te tepemo..." Izbrala sem ječo. Tepel so me in tepel so me. Nekega dne sm vidla...

Nadaljuje
19. maj 2010
u3916
u3916
comment?
19. maj 2010
NEXT
26. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg