Forum
Žiujo.Kot nekatere bi se tut js rada preizkusla v zgodbici če mi ne bo šlo ne bom nextala če pa bom dobila usaj 1 next pa tok bolš Zgodbica se bo šla o ljubezni,družini,prjatlstvu...

Osebe: Michelle Luna: 18 let-glavna oseba
BFF: Zala:18let-glavna oseba
Simpatija: Mark:20let

Heej! Sm Michelle Luna ampak usi me kličejo Elle. Mami me pokliče Michelle Luna samo takt kadar je zelo jezna.Mam tut sestrco Stello ki je učasih zelo tečna čeprou je stara 13 let. Pustmo to! Mam najboljšo prjatlco Zalo in simpatijo z imenom Mark. Je 2 leti starejši od mene ampak je useen tko lep ;$ . Zjutrej me je sred lepih sanj zbudilaudilka -.-'' V tistem momentu bi jo vrgla ob tla. Mami me je že klicala na zajtrk (pogovor med mano in mami) m-mami j-jst s-stella
M: Michelle,zajtrk je že na mizi.Takoj prid dol.
J: Ja mami sej grem (se počas dvignem iz postle)
S: Elle,pohit al ti pa pojem use palačinke (zravn se smeje)
J: Stella mir mi daj -.-
Ko pridem v kuhinjo se usedem na stol vsa zaspana ampak kmalu me zbudi novica da...

Next?
26. julij 2011
Očitno noben ne bere ampak bom useen nextala

Zvedla sm da bo prišel nazaj očka. Moj očka! Po 2 letih bom spet videla svojga očija. S Stello sve bile zlo vesele zato sve mami zasule z vprašanji: M: mami J: jst S: Stella

J: Mami,kdaj bo pršu? Kdaj,kdaj,kdaj?
S: Ja mami kdaj?
M: Punci,vse ob svojem času Zdaj pa se oblečita za u šolo saj bosta zamudili avtobus!
J&S: Okej,okej.

Sovražim k morm zravn sebe pazt še na STELLO -.-'' Na postaji že vidm Zalo. Objameve se Stella pa je že pr svoji BFF Tari. Mimo mene gre znan vonj...Vonj po Marku. Vsa 'omamljena' od parfuma stojim medtem pa me "budi" Zala. Pogovor med nama z Zalo: Z-Zala J-jst

Z: Elle,Elle,Elle (skorej kriči)
J: Am...ja?
Z: Pa kaj ti je no.K da bi vidla princa Williama!
J: Mogoče pa sm ga.
Z: Bus gre,pejve.
J: Čaki,kje je Stella?
Z: Mal prej je bla tm s Taro.
J: Morm jo najdt,če ne me mami ubije!
Z: Okej,pejve jo poiskat.
J: Tm je Tara. Uprašat jo grem kje je Stella.
Z: Okej.

J-jst T-Tara

J: Hellow Tara ! A si kje vidla Stello?
T: Am...prej je bla z mano pol je šla pa z enim fantom.
J: KAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ? (kričim,da me usi pogledajo)
T: Dej,Michelle ne se dret,ker te usi gledajo...
J: Briga me,piskat morm Stello!
T: Okej,bye
J: Bye

Za drevesom pa vidm...
26. julij 2011
u37271
u37271
nexty.
26. julij 2011
Usaj en k bere!Okej...

Za drevesom vidm Stello in ne boste vrjel. FANTA! Ujela sm jo ravno pri poljubu -.-'' Zakričala sm: STELLA! Stella me je prestrašeno pogledala in takoj pršla. Pogovor med nama: J-jst S-Stella

J: Stella,kako si mogla?!Če za to zve mami ne boš vidla 3 tedne kompa!
S: Ampak,ampak...Sej ji ne boš povedala ane?
J: Ne bom,če boš povedala kdo je to.
S: A on? Am...on je...Tim.
J: Okej,doma mi poveš več. Zdej pa pejve v šolo ker zamujave!
S: Mhm...

V šolo sve pršle glih za odmor. Zamudile sve celo prvo uro. Mami naju bo ubila če zve..Ugotovila sm da na našo šolo hodi tist fant k je biu iz Stello... Pokličem ga: Ej ti tm u modri majci :'D Obrne se glih on in reče: A js?. Misnla sm ji ja ti ja -.-'' Pogovor med nama pa je zgledou tkole T-Tim J-jst

J: Ej ti tm u modri majci
T: A js?
J: (ja ti ja) Ja ti
T: Kaj je&kdo si?
J: Ne ti men kaj je Drgač pa če me še ne poznaš sm Michelle Luna od Stelle sestra! Zanima me kaj si počeu z njo?
T: Nč nism počeu z njo. Pač sm zalublen vanjo. A je to kej tazga?
J: Ne ni,ampak mah nč. Pober se mi izpred oči pa da te ne vidm v bližino moje mlajše sestrce. Hvala za razumevanje,zdej pa zgin!
T: Okej,okej. Dijo!

Medtem pride do mene Zala in reče: Elle,kje si bla? Povem ji samo,da sm iskala Stello. Zvedla sm tut da mam neopravičeno uro. Supr sm si misnla -.-'' Hvala bogu da je konc dneva. Ko odprem omarco vidm listek,itak takoj pogledam na listku pa piše:
Hejla,Elle! Dans prid u lunapark ob 19.00h. Skrivni oboževalec.

Okej,zdej morm pa res domou. Samo še Stello najdem...S Stello prideve domou kjer naju čaka presenečenje saj vidiva...
Next?
26. julij 2011
u37271
u37271
nexty pliis
26. julij 2011
Okej xD Sej,če bi znala bi dala tut slike xD Sicr ni nč posebnga ampak okej ;D

S Stello sve vidle...OČKA! Stekle sve k njemu sej sve ble zlo navezane nanj. Stella je bla zlo vesela saj je mela rajš očka,kot mami ampak pustmo to. Mislm da vem zakaj ma rajš očija k pa mami xD Oči nama je prnesu darilo,men je prnesu nou mobitel *___* Stelli pa je prnesu komp. Obedve sve ble zlo vesele Mami pa je povedala strašno novico na ta srečn dan...Povedala je da se bomo preselile.Pogovor med mami,mano&Stello. S-Stella M-mami J-jst

M: Stellie&Ellie... Preselile se bomo...Samo me 3,brez očija.Ločujeva se...
J: Kaaaaaaaaaj? Mami hecaš se ane? Reč,da se hecaš.
S: NE! Brez očija ne grem nikamor.N.I.K.A.M.O.R! Sovražim te!
J: Stella pomir se no! Kam pa se bomo preselile že skori u joku povem.
M: V Novo mesto...Tam je bolša ponudba za službo in sprejela sm.
J: Na-a.Od Zale ne grem stran.Ne grem mami (govorim v joku)
S: Js pa ne od Tare in...Prjatla pač (vem da je misnla Tima)
M: Dovolj vaju mam. Pojdita v sobo!

Hitro sm poklicala Zalo in ji vse povedala.Na koncu sve obedve jokale! Ulegla sm se na postlo in v joku zaspala...Premišljevala sm o novih prjatlih,fantih,šoli...! Zbudiu pa me je telefon...Uganete zakaj?

Nextam proti večeru ker pride k men frendica,k bo šla bom nextala
26. julij 2011
u55482
u55482
neext.
26. julij 2011
Zbudiu me je telefon saj me je klical tist skrivni oboževalec,ki si je dovolil pustiti listek v moji omarci xD Pogovor med nama: J-jst SO-skrivni oboževalec

J- Halo? (zaspano)
SO- Hej,Elle!
J- Kdo si ti&kdo ti je dovolil da me kličeš Elle?
SO- Sm tvoj skrivni oboževalec,ki si je drznil pustiti listek v tvoji omarci
J- Aja,sori...A to si ti pač tist k se morva dobit dans ob petih popoudne?
SO- Ja to sm js,a prideš?
J- Sam da ustanem,se oblečem&naličim...
SO- Okej,byby Elle
J- Čau

Začela sm razmišlat kdo bi mene prosu da grem z njim vn? Počas sm ustala in šla v kopalnco kjer sm slišala...

Next?
P.S: A kdo ve kako se da slike gor?
26. julij 2011
Nextaj prosim..pa obvešči me, ko boš nextala in zraven dej še link..aja pa prek sporočil..

Za slike pa:

http://www.igre123.com/forum/tema/kako-dodas-sliko-na-forum/13175/
26. julij 2011
http://weheartit.com/entry/12484244 - Zala

http://weheartit.com/entry/12483757 -Michelle Luna

http://www.google.si/imgres?q=elle+fanning&hl=sl&sa=X&tbm=isch&prmd=ivnso&tbnid=RRRo77ymaQ35UM:&imgrefurl=http://ellefanningphotos.blogspot.com/&docid=wGPiiDApM-ogKM&w=721&h=1023&ei=M_suTpitMYX1sga23JUt&zoom=1&iact=rc&dur=486&page=1&tbnh=138&tbnw=96&start=0&ndsp=34&ved=1t:429,r:14,s:0&tx=70&ty=73&biw=1280&bih=713 Stella

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://codysimpsontickets.files.wordpress.com/2011/04/codysimpson_10620.jpg&imgrefurl=http://codysimpsontickets.wordpress.com/category/cody-simpson-tour-dates/&h=750&w=500&sz=46&tbnid=4M5jWQl_ypZBfM:&tbnh=90&tbnw=60&prev=/search%3Fq%3Dcody%2Bsimpson%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=cody+simpson&docid=3TS8hTVSsPDlEM&hl=sl&sa=X&ei=UPsuTom0OY2LhQfy3cUs&ved=0CE0Q9QEwBQ&dur=356 Tim

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://img2.timeinc.net/people/i/2006/celebdatabase/angelinajolie/angelina_jolie1a_300x400.jpg&imgrefurl=http://www.people.com/people/angelina_jolie&h=400&w=300&sz=26&tbnid=9QSpSGQx1QDsfM:&tbnh=92&tbnw=69&prev=/search%3Fq%3Dangelina%2Bjolie%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=angelina+jolie&docid=nV-dzIA5JAKlqM&hl=sl&sa=X&ei=bfsuTsTDBI63hAe-3dUY&ved=0CDcQ9QEwAg&dur=164 Mami Julija
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://img2.timeinc.net/people/i/2007/database/bradpitt/bradpitt300.jpg&imgrefurl=http://www.people.com/people/brad_pitt&h=400&w=300&sz=36&tbnid=XPfCHW3EAkHwbM:&tbnh=91&tbnw=68&prev=/search%3Fq%3Dbrad%2Bpitt%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=brad+pitt&docid=V28ES7DJKYTLaM&hl=sl&sa=X&ei=hfsuTrj7L8i0hAek29FM&ved=0CDUQ9QEwAg&dur=690 Oči Jason
26. julij 2011
Ah noče Bom rajš nextala.

Šla sm v kopalnco kjer sm slišala kreganje med mami in očijem. Bala sm se vstopit notr. Na koncu sm vstopila ko je oči mami udaril po obrazu! Rekla sm nej neha in je končno nehou. Mami sm rekla da grem v lunapark in dovolila mi je. Pogledala sm na uro in skoraj omedlela saj je bila ura 16.30! Hitro sm se oblekla&naličila in končno šla iz te nore hiše. Tekla sm do lunaparka in prišla še pavi čas. Nato pa mi je nekdo zavezal oči. Uganete kdo? Ja,Mark je biu...Moja simpatija ;$ Nism mogla vrjet in spet skoraj omedlela (tokrat zares) V rokah je meu šopek rož,ki mi jih je potem dal. Začela sva se pogovarjat o vsem mogočem,ko so se najine ustnice približale...Mislite da sva se poljubila? Vsaj 1 next pa zveste
26. julij 2011
next
26. julij 2011
Okej...

Ne nisva se poljubila,poljubljala sva se najmanj 10 minut! Nato me je vprašal: Pogovor med nama: M-Mark J-jst

M: Am...Elle...veš...am...bi bla moja punca?
J: V vseh jezikih Mark! Ja,yes,evet (turško),si ...
M: Okej,sem se že bal da boš rekla ne
J: Ne bi zavrnila tazga lepotca xD
M: Greva na sladoled?
J: Lahko...

Bla sm usa srečna ker sm bla skupej iz princem mojih sanj ;$ Ampak nism pa pomisnla na to,da se bomo preselil ;/ Pa ravno zdej -.-'' Med potjo me je klicala mami. M-mami J-jst

M- Elle,kje si?
J- V lunaparku sej sm ti rekla da grem...
M- Takoj prid domou...!
J- Zakaj?!
M- Doma vse izveš.Samo hitr prid!
J- Čez 15 minut,čau
M- Čau
Marku sm use razložila in pelu me je domou... V avtu sva se poljubila nato pa sm stekla v hišo. Mami mi je povedala,da je Stello zbiu avto in da je biu voznik... Next?
26. julij 2011
Ni nextou ampak mi je dougčas pa bom nextala :'D

Voznik je biu moj oči...Mami sicer nism vrjela ampak samo rekla: pojdiva k Stelli! Odhiteli sva v bolnico. Mami je bila panična zato sm js govorila z zdravnico. Z-zdravnica J-jst

J- Iščeva Stello Fanning!
Z- V drugem nadstropju,soba 209.
J- Hvala,adijo.

Z mamo sva odhiteli v 2. nadstropje kjer sva videli Stello. Mami je hotla it notri ampak sm rekla nej počaka zdravnika. Končno je je primajal nek star gospod,ki je zavil ravno v sobo kjer je bila Stella. Po pou urah je prišel vn in mami ga je zasula z vprašanji. Z-zdravnik M-mami
M- Kako je z mojo hčerko?
Z- Gospa,prosim povejte kdo je vaša hčerka saj so notri 4 deklice!
M- Stella Fanning je moja hči.
Z- Je v nezavesti ampak kaže ji dobro saj ima zlomljeno samo roko in par prask na obrazu.
M- Hvala bogu da ni nič hujšega.
Z- Če želite jo greste...
M- Saj je moja hči in seveda da jo bom šla pogledat,hvala in adijo!
Z mamo sva vstopili in videla sm 4 deklice. Poiskala sm Stello,ki je bila pri oknu. Stopila sm tja in jo gledala...Videla sm deklico,ki je bila stara komaj 5 let in ob sebi ni imela nobenega. Smilila se mi je. Pa kaj mi je,tukaj imam svojo sestrico gledam pa drugo? Nora sm. Zazvonu mi je telefon in biu je...
Next?
26. julij 2011
u37271
u37271
ziher mark al pa oči. xD
NEXT.
26. julij 2011
u37271
u37271
Pa še ime od Stelline prijatlce mi je fh00l ušeč !
my lajk name !
26. julij 2011
Maš prou Biu je Mark. Oglasila sm se na telefon. M-mark J-jst
M- Hej miška,a si doma?
J- Ne nism,sestrca je u bolnci pa sm tm iz mami.
M- Aha...se pol vidva pred šolo?
J- Bom še vidla oz. ja lahko neki ti morm povedat (šlo mi je na jok)
M- Okej,čaučau
J- Byebye

Z mami sva končno prišli domou v našo hišo...Izvedela sm še eno novico,ki pa je bila od mami...
Next?
27. julij 2011
next plisss....zakon zgodba!
27. julij 2011
Zvedla sm,da se bomo preselile takoj,ko Stella pride iz bolnice. Stekla sm v sobo in hitro poklicala Zalo. Z-Zala J-jst
J- Hej Zalč!
Z- Ojlaa,kko si kej?
J-Ne glih uredu.
Z- Kaj je blo?
J- K pride Stella iz bolnce se preselimo...V NOVO MESTO!
Z- Ojoj,a prideš do mene okol 16.00h?
J-Ne morm,z Markom se dobim.
Z- A hodta,Elle?
J-Mhm...
Z-Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees! Okej pol pa jutr
J- Ja,okej. Čaučau
Z- Bye

Začela sm se urejat za na igrišče. Uredila sm se in počas šla peš do tja saj je mami mela preveč dela s pakiranjem ;/ Pršla sm do igrišča kjer sm vidla...
Next?
27. julij 2011
neeext! najbolša je.... mi pošleš link prek sporočil?
27. julij 2011
Hvala&bi ti poslala če bi mi delal -.-'' Nadaljujem
Na igrišču oz. klopci sm vidla Marka in mojo sovražnico.Tejo. Sovražim jo iz dna srca. Enkrat mi je v šolsko torbo dala jogurt -.-'' Pustmo to. Vidla sm ju kako sta se poljubljala. Šla sem do njiju in Marka vprašala: M-Mark J-jst T-Teja
J- Mark je to to kar bi mogla videt?
M- Am...ne...am...ni blo...zanalšč...res ne Elle!
J- Mark,konc je.Zame ne obstajaš več!
M- Elle,Elle!
T- Marky,pust jo.Ni vredna no!
(začela sta se poljubljati)
V joku sem odhitela domou,pred hišo pa sm vidla škatle! Veste kaj to pomeni?
Next?
27. julij 2011
u7275
u7275
next
27. julij 2011
To pomeni,da se bomo preselile. Jaz,Stella in mami. V Novo mesto! Brez Zale bom.S strahom sem stopila v hišo kjer je mami rekla: M-mami J-jst S-Stella
M- Ljubica,pojdi v sobo in spakiraj stvari.Odhajamo!
J- Ne mami,ne,prosim! Kje je Stella? V bolnici je še,ne mormo še it.Ni Stelle!
S- (joka) Tuki sm Elle. Nočm iti mami....!
M- Nehajta že! Spakirajta in gremo.
J- Posloviti se moram od Zale.
M- Pokliči jo potem pa gremo.Nočem biti tukaj. In pohitita.
S Stello sva se objeli in odšli v sobo. Poklicala sm še Zalo. Z-Zala J-jst
Z- Elle,kje si?
J- Zalie,v Novo mesto gremo. Zdele!
Z- Ne,ne more bit res.Reč da ne!
J-Želela bi si rečt ne ampak je ja ;//
Z- Pridem do tebe.čawčaw
J- Okej,čaučau
Z Zalo sva se poslovili in potem smo odšle. Po poti sm jokala. Prišle smo še kr hitr. Vidla sm zelo veliko lepo hišo. Je ta naša,mami? Ja ljubica,ta je naša Zbudila sm Stello,ki je bila presenečena. Razpakirala sm in se ulegla na postlo. Končno mam svojo sobo. Biu ježe večer in sm se šla počas stušerat in spat. Strah me je blo jutrišnjega dne saj bom bla čisto nova.Nova na šoli...Next?
27. julij 2011
u7275
u7275
next
27. julij 2011
Zbudila sm se ob pol 8,ker sm imela ob pol 9 pouk. Počas sm ustala se šla uredit in potem me je mami skupaj s Stello peljala v šolo. Bilo je strah tko mene kot Stello. Stello sm pospremila do učilnice nato sm se jaz odvlekla do ravnateljice. Potrkala sm na vrata: R-ravnateljica J-jst
R- Naprej!
J- Pozdravljeni ga. Jones,moje ime je Michelle Luna.
R- Pričakovala sm te Pridi z mano v 3e (3 letnik)
J- Seveda.
Skupaj sva šli do učilnice,kjer je potrkala. Povedala je,da sm nova in blablablabla! Nato sm se še sama predstavila in sedla zravn neke punce z imenom Špela. Učiteljica je bila zelo prijazna in me sprejela. Ura je hitro minila in med odmorom me je Špela vprašala par stvari: Š-Špela J-jst
Š- Hej,moje ime je Špela.
J- Sm zvedla ja Jst sm Michelle za prjatle Elle in mam mlajšo sestrco Stello.
Š-BFF?
J- Am...mam BFF na prejšnji šoli...Zala je...
Š- Punca,zdaj si v Novem mestu in imaš nove prjatle.
J- No prav (objeli sva se)
Ko sem šla domov sem opazila zlo luštkanga fanta ;$ Tokrat sm si rekla da ne bom mela nč z njim. SPloh pa sm nova in ah...S Stello sva odšle domov,kjer sva zvedeli novico...
Next?
27. julij 2011
next...
27. julij 2011
NexT
27. julij 2011
next
27. julij 2011
Zvedle sva da bova starejši sestri.Ja,mami je noseča -.-'' To mi ni blo niti manj ušeč,Stelli pa še manj. Tiho sva odšli v sobo in mislm da sva obedve mal jokale... Popoudne sm šla mal na sprehod do 'parka' tam pa sm vidla tistga luškanga fanta,ki sm ga srečala že v šoli...

Se opravičujem,da je mal krajši del ampak ta tedn ne morm pisat,ker mi računalnik neki zajebeva -.-'' Takoj k bom lahko bom napisala
P.S: Hvala ne nexte
28. julij 2011
u37271
u37271
hah. neext pliis.
umrla boom !
28. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg