Forum
u23904
u23904
hja vstati bo treba si mislim oblečem se in pogledam na fotografijo na kateri sem z mojima najbolšima prijateljica.pograšala jih bom si mislil. potem pa pogledam na uro in si rečem da bo treba iti. no moje ime je caroline. živim z mamo očetom in svojo nadležno mlajšo sestro. pred kratkim smo se preselili v to mesto. tomesto pa se mi zdi tako čudno kot bi bilo v njem nekaj nečloveškega nevsakdanjega. no in že počasi stopam prosti šoli. uh bila je velika zgradba in takoj ko sem vstopila sem vedela da vedo da sem nova. k sreči se je pouk začel kmalu. do mene je stopil neka punca predstavila se mi je in reklada ji je ime kelly. prikimala sem in se nasmehnila. izakazalo se je da bo kelly moja sošolka. no prišla sem do razred vsaj to sem zmogla sem si mislila. vstopila sem v razred učitelj je hotel da se predstavim in povem nekaj o sebi. kako nadležno sem si mislila in tak je bil moj prvi butast dan na novi šoli. spoznala sem veliko otrok. med njimi je bil tudi fant ki mu je bilo ime matt. bil mi je všeč in dobro sva se razumela.

6 LET KASNEJE.
6 let je minilo od takrat ko smo se preselili sem. no ampak zdaj je vse drugače. vse se je obrnilo pred pol leta ko e je zgodila grozna nesreča v kateri sta umrla moj starša.od zdaj živim s svojo teto. tudi z mattom sva se rašla. v bistvu sem jas pustila njega. najraje bi še spala a sem morala ustati saj bo kelly pomene pršla ćez pol ura. vstala sem se in se počasi oblekla. in že je zazvonilo pri vratih stekla sem dol. odprla vrata in tam je bila kel. rekla je da se nama mdi. in že sva odšli vozlil sva se proti šoli in se pogovarjali no ona je govorila jas sem samo poslušala pa še to ne vse.

nedeljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. september 2010
u18082
u18082
PŁisss
NeXtTiii
!!!!!!!!
22. september 2010
u23904
u23904

matt

js

kelly

ostale pa sproti
22. september 2010
u23904
u23904
men je dc bom nextala

ko pa pridem v šolo že vdim mojo sestro. imam je dovolj tokrat bo pa izvedela svoje. namreč je na drogah. in še v slbi družbi je . šla je na wc jas pa za njo. v oči si je kapljala kaplice da se nebi videlo da je pov vplivom. pogledala sem jo in seveda kako pa. dovolj sem je imela in povedala sem ji vse o tem kako to ni zdravo kako se uničuje. potem pa me je samo vprašala če sem končala in že je šla ven. bila sem tako jezna. ko pa sem prišla ven pa sem se skoraj zaletela v nekega fanta. ko sem pogledala gor sem videla popoln obraz nasmehnila sem se in stopila naprej.
next?
22. september 2010
u19580
u19580
next.pa dej slikco ud unga fnta k si se zaletela u nega
22. september 2010
u23904
u23904
še nekaj časa sem se smejala potem pa sem šla naprej. bila sem vesela ker sva imela vse ura skupaj. pri uri zgodovine pa sem dobila sms od kelly kjer je pisalo da ves čas strmi vame. še bolj srečna sem postala ko sem odhajala iz šole sem videla sestro ki je spet jemala droge. že sem mislila stopiti do nje in ji reči da naj neha pa sem se odločila da grem rajši domov. no ne ravno domov. šla sem na pokopališče pred grobom mojih staršev sem se pomirlia. kar naenkrat pa se okoli mene začne pojavlati...
next?
23. september 2010
next, carsko!
23. september 2010
u28099
u28099
sori se mi neda brt ker preveč pišeš
(hec)
23. september 2010
u23904
u23904
naenkrat se je okoli mene začela pojavlati megla vse več je je bilo hitro sem vzela svoje stvari in stekla v gozd. spotaknila sem se in padla. kako je bolelo!!!!! potem pa se pred mano pojavi fant ki sem ga srečala že zjutraj. vpraša me če sem se poškodovala. dvignila sem hlačnico in ojej tam je bil zelo veliko krvi. in takrat se je obrnil stran. rekel mi je samo naj poskrbim zato nato pa se je obrnil in odšel. bilo je tako zelo čudno. šla sem naravnost domov. do večera sem delala nalogo potem pa je pozvonilo pri vratih. odprla sem in tam je bil on dal mi je zvezek ki mi je padel zahvalila sem se mu in ga povabila noter najprej je malo okleval potem pa le vstopil. moja sestra pa je ravno takrat odšla ven že sem mislila skočiti zanjo a sem se spet spomnila da sama sebe uničuje in ne mene.
next?
25. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg