Forum
zgodba od lare in naje
26. februar 2013
u120057
u120057
no kaj??
26. februar 2013
midvi z laro ve napisale zgodbo
26. februar 2013
u120057
u120057
no daj komaj čakam
26. februar 2013
ja
26. februar 2013
Jaz sem Lara in z mojo frendico Najo bova napisali zgodbo.Užitke ob branju!!!
...................................................................................................
Bila je tema in moja starša sta se vračala iz zabave.Na cesti je bil sneg in spolzke ceste so ju ovirale.Govorila sta o njunem razmerju.Veš upam,da bova še naprej srečna,,je povedala mama in očeta hladno pogledala.Tudi jaz draga,,je veselo povedal oče.Njune glave so se zbližale in bila sta tik pred poljubom.Naenkrat ju je zaneslo.Mama ni več mogla zadržati avta.V njiju je treščil avto bolj tovornjak.Bolečine se ne da opisati.Njune zadnje besede:Če ne preživim povej Staši,da jo imam rada,,je povedala zaskrbljeno mama.Če jaz ne preživim povej,da je v omari denar za njen nov telefon in da jo imam rad,,je zavpil oče.In kar naenkrat sta izginila.
Zbudila sem se in začela kričati,bila sem v znoju.Pripeljal se je avto in oddahnila sem si.Pozvonilo je.Mislila sem,da sta preveč pijana da bi odklenila.Vzela sem ključe in na vratih sem zagledala policistko.Postala sem vsa bleda.Odprla je usta in rekla....
.........................................................................................................
Next???
Kaj je rekla???
26. februar 2013
next lara zelo dobro napisala
............................................................................................................
dober dan sem rekla dober dan kje sta mami in oči mmogoče še spite ali sta še na zabavi.
ne nista na zabavi je rekla strogo policistka.potem pa še spita njijuna navada haha.oooo jaz pa mislim da ne je rekla kje pa sta sem se začudila.saj tebe iščemo zakaj mene nič nimam vzvezi z mamo in očeto pridi zmano je rekla odpeljala me je v bolnišnico.tam sta ležala oče im mama strah me je bilo stopila sem bliže in njiju pobožalaampak potem je začelo piskati umrla sta.
..........................................................................................................
26. februar 2013
zelo sem bila žalostna in zato sem morala živeti pri teti in stricu malo kasneje je prišel dojenček ime mu je bilo anej.imeli smo se lopo dokler stric jan ni odšelna službeno potovanje anej ni ponoči spal in ko sem ga previjala je v mene se polulal.
..........................................................................................................................
26. februar 2013
u120057
u120057
next
26. februar 2013
kaj
26. februar 2013
Naja dober next!!!
.................................................................................................
No moja teta in stric sta se odločla,da me pošljeta na šolo za izobrazbo,da bi pozabila na vse to.Odločila sva se,da te pošljeva na šolo za izobrazbo,,je rekla teta.A sta ponorela sploh se še nisem sprijaznila pa me pošiljata nekam stran,,sem vzkliknila.Daj no saj pa ni nič hudega,,je mirno rekla teta.Skočila sem pokonci in odhitela v mojo sobo.Začela sem jokati.A sem se odločila oditi.Itak je teta imela preveč dela z Anejem.
Imela sem še samo en teden.Prišla je teta.Izvoli to je od tvojega očeta za nov telefon,, je povedala in se nasmehnila.Poskočila sem in jo objela.Končno se bom lahko znebila te stare škatle,,sem vzkliknila in telefon zabrisala v koš.Odhitela sem v najnovejšo trgovino z mobiteli in kupila Note2.
...........................................................................................
Slikce:
Jaz:

27. februar 2013
Mobi:

Soba:

vem,da je otroška ampak delim si jo z njuno 10 letno hčerko
28. februar 2013
juhu zelo dobro next next next
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10letnici je bilo ime pia zelo me je imela rada no še zdaj me ima.
pia:

teta je dala piji denar za mobilnik ni hotela odkriti katerega si bo kupila
mobilnik od pije:

ko sta mami in oči umrla še nismio dobili izjav zato me je čim več skrbelo.
piji sem povedala to mojo žalostno zgodbo piji je šlo na jok zato ponoči nisve mogle spati.naslednje jutro sve jedle pašteto in čaj.pija je popoldan dobila vročino rekla sem ji...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------kaj sem ji rekla
02. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg