Forum
u16515
u16515
nooo spet zgodba. xD

Koledar♥

HeŁooo jaz sem Nina, stara sem 16 let in sem zaljubljena. resno sem! ime mu je Domen. star je 17 let in je v mojem razredu. vem starejši je in ni ponavlal razred, samo prej ima rojsni dan. V šoli me kličejo, da sem piflarka Pa sploh nisem!! O.K. res imam dobre ocene samo piflarka pa nisem. Sploh eni ne vejo kaa pomen pigflarka. Piflarka pomeni, da se učiš in učiš pol pa dubiš 1, 2 al pa 3. noo pusmo zdej to. Pisali smo zgodovino. Najbolši predmet!! Samo nisem se zelo dobro naučila. učiteljica reče 'Odnehajte pisati. Nekaj nujnega vam moram povedati! Ker skoraj polovica razreda ne zna zgodovine bom dala poučne ure z....' vsi rečejo 'Aaaaa!Buuuu!' in učiteljica reče znova 'Z učenkam in učencem ki znajo dobro zgodovino in to so: Nina, Anže, Jan, Janez, Nika, Teja, Urh...' ko so si vsi izbrali učenca oz. prijatelja za učenje sem bila jaz navrsti. Jaz sem hotela vzeti Saro ampak učiteljica reče ' Nina, Prosim hočem, da si v skupini z Domnom.'..
nadaljujem??

Nadaljujem?☼

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. maj 2010
ja
16. maj 2010
ti kr xD
16. maj 2010
u16997
u16997
jp...dej!! Full dobr začetek!!!
16. maj 2010
u13868
u13868
dej nadaljuj
16. maj 2010
u16515
u16515
'Kaaaj!' sem jaz rekla in povedala naprej 'Učiteljica zakaj z njemu?' 'Ker je on hotel biti z tabo!' in naekrat pogledam učiteljico in potem Domna. Domen potem reče 'Kje se bova učila pr men al pr teb??' 'raje pri meni!' sem jeznoo rekla in odšla na kosilo. Pri meni je sedela moja najbolša prijateljica Eva. ona je tudi dobra učenka samo jo ne kličejo piflarka tko, kot mene. Pogovarjale smo se kako si želive imeti počitnice. minile so ure, minute, in sikunde ItaQ, samo čas je bilo za učenje. bilo je ura 5h popoldne in Domen je prišel k meni domov. odprla sem in....
16. maj 2010
u16515
u16515
pol nadaljujem!
16. maj 2010
Nadaljuuuj.
omg kkoo dobr igraam.xD
16. maj 2010
u5600
u5600
nadaljuuj..
16. maj 2010
u16515
u16515
Domen je imel v rokah rože in rekel 'Zate so.' 'Aha...Hvala.' sem mu odgovorila in dala sem jih v vazo v mojo sobo. vzela sem koledar, ki je bil na moji mizi in rekla ' Np pridi sem da bova napisala plan, kdaj pridem jaz tebi in ti meni O.K.?' 'Ja!' je rekel oz. se je upil kot nevem kaaj. potem spet rečem ' Ob ponedeljek, sredo, petek in nedeljo greš ti k meni... Od torkih, četrtkih in sobotah grem jaz tebi. Uredu?' 'Ja..' je rekel umerjeno in začela sva se pogovarjati. in čez 6 minut rečem 'V kameni dobi je bilo najbol razvito?' in domen razmišla in razmišla in reče 'Da si lepa?' in jaz nazaj rečem 'Domen! nehi to govorit ¨! se učiva ne pa ljubiva! sm zakričala samo me je zelo v srcu bolelo. Mini so 3 ure in domen je odšel domov. Odšla sem na balkon ker sm ga imela blizu moje sobe se usedla in igrala na kitaro. ura je bila že čez polnoč in zaspala sem na balkonu. Zbudila sem se in skoraj zamudila avobus za šolo. Ko sm prišla v šolo smo dubili novega sošolca. Klicali so ga Fucbal. Nismo vedeli kako mu je ime. še učiteljica ni vedela tudi ona ga je tako klicala. Zazvonil je zvonec za pouk. imeli smo....
16. maj 2010
nadaljuj k je fuuuuuuuulllll dobr!
16. maj 2010
NADALJUUUUUUUJ NO.xD
16. maj 2010
u20607
u20607
nekr ti novega sošolca
16. maj 2010
u20607
u20607
dalje piši xD
16. maj 2010
dej dej dej dej dej dej dej. :3
16. maj 2010
u16515
u16515
Zgodovino. Učiteljica je Domna vprašala kaj je bilo v kameni dobi najbl razvito? in rekel je 'Da je nina lepa?' in zakričala sem 'Pa zakaj to govoriš?! A ni zadost blo pr men doma?! Nee ti moraš še v šoli da me bodo izivali!! Pa kaa je stabo!!' in stekla sem na Wc. pogledala sem se v ogledalo in zagledala sem da se nisem naličila. iz torbe sem vzela rdečo barvico in šminko in naredila sem kar sem hotela, da sem ratala lepša. zazvonil je zvonec in čakal me je Fucbal in rekel ' A ta Domen ti gre na jeta?' 'Ja in kako!! Vem da je vame samo ne pa tako!' Fucbal reče 'Sej si res lepa.' in jaz nazaj ' A zdej pa še ti al kaa!' in odšla. bila je ura Matematka bl povedano ure mate. Ko smo se pogovarjali o snovi, sem jaz razmišlala, kako sem se vedla z Domnom. Ali sem se prav ali ne? bom razmišlala na Balkonu, ko pridem domov. Ko pridem domov rečem ' Mami, oči doma sem!' in zagledam vrtnico in list. Odšla sem do tam in prebrala...
16. maj 2010
in jaz nazaj ' A zdej pa še ti al kaa!' in odšla.

hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha
16. maj 2010
u20607
u20607
hahah zakon. nadaljuj
16. maj 2010
u14096
u14096
nadaljuj!!!
16. maj 2010
u13868
u13868
nadaljuj
16. maj 2010
u16515
u16515
pisal mi je Domen in se mi je opravičil, kar je rekel med uro zgodovine. Potel zazvoni zvonec in odšal sem odpreti vrata in bil je poštar. poštar je rekel 'izvolite gospodična nina.' in dubila sem paket čokolade in rožo in pismo. in si rečem 'Kdo je pa zdej?' in pogledam na vizitko. bil je Fucbal. Pisal mi je, da me vabi v restovracijo danes ob 7h zvečer. Bila sem navdušena! samo danes je torek in od 4h do 7h imam vaje z Domnom. hitro sem šla v šoping po najlepšo obleko in seveda sem tudi dubila. Domen me kliče in reče 'Hoj! Ej pride te moja mami puj O.K.?' 'O.K.' sem rekla in rekla po tem 'O beed njegova mama me pride pon!' in po 2 minutah pokliče Fucbal in reče 'Heej! Kaa dogaja? pridm te puj z motorjem čaw.' in rečem 'Uaaau! to je pa že bolš. sem se nasmehnila in odšla k Domnu. Po učenju sem hitela domov In z Fucbal-om sva šla v restovracijo. Tam sva se najedla in potem sva odšla še plesati. po temu sem se usedla na Balkon in rekla 'Ali sme se zaljubila v Domna ali v Fucbala?' in odšla sem v osteljo. Zazvonil je moja budilka in oblekla sem se v mojo naj hlače in naj majco in moje naaaaj čevle v šolo. Pred šolo je bila množica ljudi ko je govorila 'Fajt, fajt, fajt, fajt, fajt, fajt....' Čudila sme se in odša do tja in......
16. maj 2010
u20607
u20607
zakoooooooooon... : D
16. maj 2010
u16515
u16515
Odšla* Odšla**

Nadaljujem mal bl nwem kdaj xD
16. maj 2010
u14096
u14096
nadaljuj!!
16. maj 2010
u6808
u6808
nadaljuj!!!!!!!!
16. maj 2010
waaaaw.

Nadaljuuj :3
16. maj 2010
u19386
u19386
nadaljuj.......prosim........=)
16. maj 2010
u16515
u16515
Tepla sta se ena dva fanta! Nisem verjela! bila sta Domen in Fucbal! 'Fucbal Domen mer dajta! pa kaj vama je! Jaz sem kriva, da se tepeta! Skočila bom iz Šole!' in naekrat oba odnehata in rečetta 'Da nebi!' 'Ja bom!' in stekla sem do vrat ki vodijo na streho od šole. Hitro sem stekla in zaklenila vrata.NA strehi je bilo moje skrivališče in vse sem imela gor do kitare do hrane do šotora. In množica ljudi se je naredila pod mano in Fucbal reče oz. zakriči 'Nina ne skoči no! Ne delaj traparije!' In potem še Domen 'Ja prav ima! Nehaj noo! Ljubim te!' 'JAz te še bol.' in spet je bil prepir. in jaz sem zaupila 'Meeeeeeeer! do sem gor vas slišim! a ne vidite kaaj se dogaja? Ljubezen ne bo nikoli prišla do mene! zaljubila sem se v obdva! NE štekata!? Še danes se bom odločiila v kerega sem do takrat grem jaz lepo domov in špricala bom šolo ker mam vas poven kufer!' In šla sem. 2 uri sem bila na postelji 2 uri sem bila na balkonu in 2 uri v omari da sem v meru razmislila. Ura je bila 8h in odšla sem k šoli oz. na streho......
16. maj 2010
boga jz..

Nadaljuuj. :3
16. maj 2010
u20607
u20607
ah skoda da ga nism nabiu xD zakoon drgac nadaljuj
16. maj 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg