Forum
izmislila bom zgodbo, čepraw vem da nekomu bo bila zelooo dolgočasna.........

in sory če je kdo že kj podobnega napisau
23. maj 2010
u6488
u6488
napiši bomo vidli....
23. maj 2010
u14096
u14096
napiš
23. maj 2010
osebe:
-nastja (jaz, ki se res tko kličem)
-ula (moja naj frendica)
potem pa bom dodajala sproti....
23. maj 2010
jaz in ula sva naj naj naj prijatelce!!!!!!
čez 1 teden bi začela pomlad.... saj veste....letni čas kjer vse se spet zbudi in nastanejo NOVE LJUBEZNI!!!!!!!!!!

učijica je sporočila učencem da se bojo naslednji teden odpravili v šolo v naravi...... seveda so bili vsi zadovoljni!

minil je teden, vikend in končno je prišel pondeljek.......
vsi so komaj čakali da bi štartali.......

pot je bila dolga.... da bi minel čas smo jaz in ula poslušale glazbo. ko smo končno prisli do hiše kjer bomo spali smo se takoj odpravili da bi si raztovorli torbe.....
ko smo punce si že use uredile.....smo šle k fantom (v sosednjo sobo) in jim pomagale ker oni nimajo pojma kako se naredi posteljo!!!!
moreste vedeti in ne pozabiti da....... VSAK FANT IZ RAZREDA JE V ENO PUNCO!!!
fantov je 9 in punc tudi 9
tko da ljih prau!!!!!!!!!
ula je pomagala aljažu, jaz pa lukcu (luka)..... a glej to....luka je v mene in aljaž v ulo!!!!!

vsi medtem ko so delali posteljo so se zabavali a ula in aljaž še posebej; prvo sta se naki tam hecali in se melali, in nostop sta se rukali.... zelo lep par sta!!!!! ko so se vsim odprpravili da bi šli malo se ven igrat sta aljaž in ula ostala noter sama ker je bilo tolk zafrkavanja da niso končali narediti posteljo jaz sem jih na skrito opazovala in videla da nekaj časa sta se ševedno hecala potem pa.............
25. maj 2010
u14096
u14096
nadaljuj!!
25. maj 2010
ČE KJ NE RAZUMESTE ME LAHKO UPRAŠASTE!
25. maj 2010
u14096
u14096
ok
25. maj 2010
…..vse naenkrat vidim ulo da je padla na aljaža in sta nekaj časa se gledala in potem brez besedice je ula vstala, ampak jo je aljaž nazaj povlekel dol in ji dal kiss!!! Že tkoj 1. dan se začne OK!!!

Po večerji je bil imeniten program, vici, skeči zajebncije (še preveč)…….. drugo je bilo vse OK……
Naslednji dan je biu use normalen razen to da večina fantov je osvajalo dekleta……. Kaj pa z aljažem in ulo?????? Aljaž je bil NOR na ulo in je med plesom v torek zvečer šel za njo na WC (ker je vedel da vsi bodo plesali), jo je prašal če jo lahko še enkrat poljubi?!
Nevem odgovor od ule ampak… vem pa da so se vsi fanti zmenli da bodo nekaj naredili po plesu……. Po njihovi logiki učiteljice nebi mogle tega zvedet ker spijo v spodnjem nadstropju!!
25. maj 2010
cooll
25. maj 2010
tnx ampak najbolše pride šele potem....
25. maj 2010
Ko so se smo se punce odpravile spat smo slišale fante klepetati (ampak ne naglas) ampak na žalos nismo slišale kaj so govorili….

(to kar bom zdaj napisala nism jaz vedla ampak sem šele čez en teden po šoli v naravi izvedela…); fantje so nekje okoli dveh ponoči ko smo že vse punce trdno spale, prišli v našo sobo in se kar ulegli zdraven nas mi pa se nismo zbudile ker nismo to opazile…
Vse naenkrat sem začutila eno roko na mojem trebuhu in počasi je lezla gor……. Zbudila sem se! In sem videla da je vsak fant bil zdraven punce ki mu je bila všeč in še nekaj……aljaža pa ule ni bilo seveda sta bila v sobi od fanto kaj sta delala nevem……. No ko je luka 8tisti ki je v mene) ležal zdraven mene in je videl da sem se zbudila in takoj mi je zašepetal na uho naj zaspim nazaj nato me je poljubil…….
Ko so se druge punce zbudile……
27. maj 2010
u14096
u14096
nadaljuj!!
27. maj 2010
NEXTIIIIIIIIIIIIIIIIII
09. oktober 2010
next
14. avgust 2013
❀яαвιš ѕℓιкcσ
❀σ∂ ηנє тє ℓσčι ѕαм єη кℓιк