Forum
liz
Odločla sem se, da bi pisala zgodbo. Zanima me, če jo boste brali.

Ali boste brali zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. julij 2011
No kr začni!
26. julij 2011
liz
Te zadnje tedne počitnic sem ponavadi preživljala z mojo družino. Doma. No moja družina je bolj majhna. Mama in jaz. Očeta nimam. Umrl je, ko sem bila stara eno leto. Njegove smrti se ne spominjam. Mama pa tudi noče nikoli govoriti o njem. Mislim, da ga preveč pogreša.
>>Elizabeth! Nastavila sem ti denar. Pojdi si v trgovino po nekaj za pod zob. Jaz grem na sestanek in se vrnem zvečer. Ne pozabi, ne hodi v mojo sobo!>Prav.>Hej Liz!Ooooo Betty.>Kako si se premenila!Aja? Haha.>No zdaj pa moram iti na avtobus, mudi se mi. Kasneje te pokličem na mobitel.
27. julij 2011
liz
Te zadnje tedne počitnic sem ponavadi preživljala z mojo družino. Doma. No moja družina je bolj majhna. Mama in jaz. Očeta nimam. Umrl je, ko sem bila stara eno leto. Njegove smrti se ne spominjam. Mama pa tudi noče nikoli govoriti o njem. Mislim, da ga preveč pogreša.
>>Elizabeth! Nastavila sem ti denar. Pojdi si v trgovino po nekaj za pod zob. Jaz grem na sestanek in se vrnem zvečer. Ne pozabi, ne hodi v mojo sobo!>Prav.>Hej Liz!Ooooo Betty.>Kako si se premenila!Aja? Haha.>No zdaj pa moram iti na avtobus, mudi se mi. Kasneje te pokličem na mobitel.
27. julij 2011
liz
nekaj ne dela
27. julij 2011
liz
Te zadnje tedne počitnic sem ponavadi preživljala z mojo družino. Doma. No moja družina je bolj majhna. Mama in jaz. Očeta nimam. Umrl je, ko sem bila stara eno leto. Njegove smrti se ne spominjam. Mama pa tudi noče nikoli govoriti o njem. Mislim, da ga preveč pogreša.>>Elizabeth! Nastavila sem ti denar. Pojdi si v trgovino po nekaj za pod zob. Jaz grem na sestanek in se vrnem zvečer. Ne pozabi, ne hodi v mojo sobo!>Prav.>Hej Liz!Ooooo Betty.>Kako si se premenila!Aja? Haha.>No zdaj pa moram iti na avtobus, mudi se mi. Kasneje te pokličem na mobitel.
27. julij 2011
Next=) Men je ušeč=)
12. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg