Forum
Ime mi je Jana in živim v stari revni hiši.Ta hiša je iz leta v leto manjša in grša , jas pa vedno bolj starejša .Danes imam že 12 let , si lahko mislite ? No zgodba se je začela nekega poletnega jutra , prvi poletni dan.Mama mi je rekla , naj počakam doma , saj gre v trgovino.Bala sem se za očeta , saj je bil dostikrat že pijan in velikokrat so zaradi njega že prišli policaji.Tako sem ostala sama doma , oče pa je šel nekam in ni povedal , kam gre. Tako sem ostala z mojo malo muco Viki sama doma.Viki je bila še mladiček. Kmalu je prišla mama domov in me povlekla v kuhinjo.S tresočim glasom mi je rekla , da mi mora nekaj povedati.Pogovor se je počasi pričel in potekal tako : M - mama Nika J - jas
M - Jana , nekaj nujnega je ( jokala je kot dež )
J - povej že mami...veš da me skrbi zate..
M - ko sem se vračala iz trgovine , sem opazila , da je na cesti ves potolčen avto...pod njim je bil mrtev človek zraven pa policaji z vrečkami ki so ga pospravljali..
J - kaj mi hočeš z tem povedati ?
M - veš , morda je še prezgodaj ampak... ( jokala je še močneje ) Ta človek je bil mrtev očka.. Oh Jana , nevem kako boma kaj...
J - mamaaaaaaaaaa! reci , da se ti je sanjalo in si imela privide ! To se ne sme zgoditi ! izgubila sem pol sebe ! Kako je to mogoče ! ( padla sem v jok in stekla v svojo sobo)
M - ampak Jana ! Morava iti čez to in nadaljevati življensko pot !
V sobi sem legla na posteljo in jokala kot dež . Naslednji dan nisem šla v šolo in kmalu mi je zazvonil telefon. Ugotovila sem , da me kliče moja BFF Taša.Zaskrbljeno me je vprašala , zakaj nisem v šoli. Tedaj sem spet padla v jok in odložila. Nisem bila sposobna povedati ničesar več..Minila sta 2 mesca in k nama z mamo je prišlo skrbstvo. Naredili so nama veliko in novo razkošno hišo in mami dali veliko denarja , saj je bila samohranilka.Najbolj me je bilo strah , kaj bo , če mama umre saj je imela raka. Vedno me je tolažila , da bo vse OK. Morali sma počakati izvide iz bolnice. Tedaj je mami zazvonil telefon in takoj je morala v bolnico na operacijo , saj so rekli , da raka sedaj še lahko uničijo. Tako sem sedela v čakalnici , sestra mi je povedala da bodo tvegali za preživetje.Takrat mi je sestra prišla sporočit , da je mama preživela. Takoj sem odhitela k njej in jo objela. Tako sma se čez 2 dni odpeljali nazaj v najino razkošno hišo...

Jas Jana ,12 let :

Moja BFF Taša , 12 let :

29. april 2011
Mama 30 let (ime ji je Nika ) :

Mrtev oče 34 let :

zraven sem jas , ko sem bila še dojenček

To je stara hiša :

Nova hiša :

29. april 2011
komentirajte , pa nadaljujem (=
29. april 2011
a sploh kdo bere
02. maj 2011
ja... jas.. NEXT!
02. maj 2011
u36875
u36875
js bereem. fajnaa je nadaljuuj
02. maj 2011
o hvala XD
takoj bom nadaljevala.
02. maj 2011
V hiši naju je že čakal tisti moški , ki je poskrbel da sma to hišo sploh imeli.Tako je mamo zvabil v pogovor : N- mama nika M - moški
M - dobrodošli doma , me veseli da se je vse tako dobro izteklo.
N - hvala. zelo sma ti hvaležni za novo hišo. Toda zakaj si tukaj ?
M - hočem te znova osrečiti,nemorem te gledati nesrečne.
N - kaj naj to pomeni ?
M - Po smrti moža sta obe zelo žalostni...zato sem ti pripravil srečanje z moškimi in tudi Jani srečanje z fanti.Zate imam 20 moških , spoznala jih boš jutri ob 20:34 takrat te pridem iskat.Ti moški so vsi tvoje starosti , lahko izbereš enega , da boš znova srečna.Jana bo med tem časom spoznala svojega fanta , ima na razpolago fante od 12-13 let. In fantov je 30. Saj veš , otroci so izbrični. Tako bosta znova srečni..
N - najlepša hvala. Gotovo mi bo to pomagalo , da pozabim dogodek na cesti. Hvala še 100 krat hvala. Ne , Jana ?
J - da , tudi v mojem imenu najlepša hvala zame in za mamo.

To je tisti moški :

ta drugi , ostali so njegovi delavci.

Nextam ?
02. maj 2011
1 next
02. maj 2011
kdo bere splooh ?
03. maj 2011
next
js bereem
03. maj 2011
ok ti kar . samo zdaj nemorem bom drugič xd