Forum
u16515
u16515
no imam še eno zgodbo mal bom ponavlala priznam sm ne mi potem neki kle kritiiret =)

Bil je poletje konec je bilo pouka in zunaj je bilo tako lepo kot, da bi kar naekrat zapel najlepši ptiček na svetu. Osnovnošolci so odšli iz šole in so se imeli lepo v vročem letnem času. Samo ena deklica mlada je bila zelo žalostna, kot zlomljena veja na drevesu. Ime ji je bilo Clara, stara je bila 13 let. Ob njeni strani sta bila vedno najboljši prijatelj Jack, in najboljša prijateljica Sarah. Tudi ona dva sta bila stara 13 let. Ko je bilo konec pouka so Clara, Sarah in Jack odšli na travnik iz nahrbtnika so povlekli odejo, jo dali na travnik vzeli knjige in začeli brati. Claro je nekaj skrbelo, rekla je 'Am prijatelja takoj se vrnem. Samo nekaj sem v razredu pozabila.' Sarah in Jack sa odkimala in Clara je odšla.
Prišla je v razred zagledala fanta in bil je ljubezen pa prvi pogled, Clara ga je močno gledala v oči in fant je pozdravil 'Živijo.' Clara je tudi pozdravila in rekla je 'Amm kdo si??' fant odgovoi 'Jaz? Am jaz sem Joe, in star sem 13 let. Vem ne poznaš me a jaz tebe. Ti si Clara in si tudi 13 let stara.' Clara je odkimala in odgovorila 'Am ti si novi sošolec, ko je učiteljica celo uro o tebi govorila?' 'Ja. No moram iti se vidimo jutri, sej jutri je zadnji dan šole. Adijo.' Adijo.' Je tiho rekla Clara. Clara je prišla naza k Sarah-i in Jack-u in je opisala Joe-a 'srečala sem fanta ki je bil tako lep kot modri tulipan, ki nikoli ne oveniji, oči tako svetlo zelene, kot trava, ki ostane mlada in tako lepa postava, ki jo še nikoli nisem videla. Sarah mislim, da sem zaljubljena.' Sarah se je nasmehnila in rekla 'Bravo Clara, samo je on tudi zaljubljen vate?' In Clara pogleda in solze so ji tekle iz lic. Sarah jo je objela in zašepetala 'Saj zaradi tega ne bo konec sveta. Sej ti bo uspelo Clara, sej sem ob tvoji strani noč in dan tudi Jack.' Clara odgovori 'Hvala.'

bom nadaljevala potem.....

ali je vam Cool in če Nadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. april 2010
u13868
u13868
cool!!
nadaljuj!!!
05. april 2010
u16515
u16515
hvala bom =)
05. april 2010
u16515
u16515
haha xD eni rajš grejo u šolo kot da bi bral.... ja pojdite zdele xD hahaha
05. april 2010
u16515
u16515
Odšli so domov, Sarah je ravno ta trenutek govorila šale a Clara jo ni poslušala ker je imela misli v drugi deželi. Mislila je seveda na Joe-a in kaj naj naredi saj jutri je zadnji dan šole, in naekrat Sarah prime Claro na ramo in Cara reče 'Aaa!' Sarah odgovori 'Clara je vse dobro?? Saj tii nočem nič hudega samo prijela sem te na ramo.' 'Ah, Sarah vse je dobro. Mudi se mi domov. Adijo.' Je rekla žalostno in skoraj ji je šlo na jok. Prišla je domov solze so ji tekle iz lic in mama reče 'Ja moja hčerka kaj je bilo? A se je kaj hudega naredilo??' 'Mama zaljubila sem se, samo ta fant je komaj danes prišel v naš razred kot nevidni lepi duh samo jutri je konec šole kaj naj naredim?!' In stekla je v svojo sobo. Ko je vstopila v sobo je odprla okno , v radio dala CD in se ulegla na posteljo in jokala. Naekrat zazvoni telefon samo Clara ni dvignila in govori v poštni predalček '... Po pisku pustite sporočilo...Piiiipp.' 'Am živijo, klele Joe. Vem sigurno misliš kje sem našel tvojo številko. Tvoja prijateljica Sarah mi je dala tvojo številko in te poklical. nekaj ti moram povedat.....' (Tišina.) Clara zašepeta 'Kaj,kaj mi hočeš rečti?? Da me ljubiš?? Reči!' in se nasmehnila in Joe odgovori ' Ali prideš na moj rojsni dan?? Sarah in Jack prideta zelo bom vesel če prideš tudi ti. Adijo in pokliči me nazaj.' Clara je samo gledala v telefon in z jokom in z hripovem glasom povedala ' Zakaj sm na svetu, če me nebo nikoli in nikoli nobeden ljubil! Zakaj!' Mama je pritekla v Carino sobo in rekla 'Ljubica vse bo uredu samo ne jokaj. Naj bo sonce pred tvojimi očmi ne dež.' in odnehala je jokati, in reče 'Mama mogoče imaš prav. A je Sarah doma ?? Ali si bila kaj pri njim doma??
mama odgovori 'Ja seveda, da sem bila pri njim doma. Šla sem po kisl smetano saj mi je zmankala.' 'Hvala mama pridem nazaj kmalu!' Je rekla Clara in tekla proti vratom in jih odprla in zagledala.....

nadaljujem potem =)
05. april 2010
nadaaaaljuuuuuuuj! ♥
05. april 2010
u16515
u16515
okey okeeey =)
05. april 2010
u18243
u18243
nadaljuuj!
05. april 2010
u13868
u13868
fuuuuul coool
05. april 2010
u16515
u16515
Joe-a in rekla ?Živijo Joe. Am nimam časa moram iti res žal mi je te pokličem. Adijo.' Joe jo prime za roko in reče 'Clara, prideš ali ne??' 'Ja, ja pridem noo moram it adijo!' In odšla je k Sarah-i. Sarah ima 3 starejše sestre, ki so trojčice in so Emoti, ima tudi 1 brata samo, da je mlajši za 3 leta od Sarah-e. Sestricam je ime : Clady,Sady in Vedy, bratu je ime pa Nick. Ko je pozonila je odprla Sarah-na mama in rekla 'Dober dan Clara, Sarah je pa v svoji sobi kar pojdi.' Se nasmehnila in vstopila. Tekla je po stopnicah in potrklala na Sarah-a sobna vrata in rekla 'Sarah imam idejo!' 'Res povej...' 'Jaz grem na Joe-vo rojsno dnevno zabavo in ga bom prosila če greva na samo, in se bova pogovorila in ga bom poljubila in bova najlepši par, kot dva tulipana ki rasteta do koca življenja.' 'Dobra zamisel Clara, samo misliš da bo ratalo??' 'Noo nevem, samo vem da bova se poljubila.' Potem se je Clara poslovila in hodila po plaži saj so imeli dom blizu plaže usedla se ej na mivko in gledala v nebo, in mislila 'Ha, zakaj je mojo življenje tako težak, kot najtežja stvar v življenju.' In zagledala dva emota in reče ' A ni to Clady Sarah-nova sestra??In en fant, ki je tudi emo?? Clady!' Je zaupila in Clady odgovoril 'Clara živijo, kaj pa ti kle??' 'Ah pri vam doma sem bila pri Sarah-i in sem prišla potem se kle malo spočiti. Kaj pa ti??' 'Aja to je moj fant Edward star je 15 let tako kot jaz. No moram it, Adijo pozdravi mamo.' 'Adijo.' In Clady in Edward sta šla......

se nadaljuje potem.... =)
05. april 2010
u18159
u18159
CooŁ~!~
05. april 2010
u16515
u16515
tnxx =)
05. april 2010
u18243
u18243
iiii
emiči. xD
05. april 2010
nadaljuuuuuuuuuuuuuuuuuuj.♥♥♥♥
05. april 2010
u13454
u13454
Cool ♥♥♥♥
05. april 2010
u16515
u16515
okeeeyy okeeey bom nadaljevala zadnič xD pol bom pa zvečer okey??
05. april 2010
okeeej.< 333333333333333
05. april 2010
u18243
u18243
wii
05. april 2010
daj šeeeee!
XD ful dobra
05. april 2010
u16515
u16515
Clara je gledala zveze kako svetlikajo in se spomni Jack-kovo verzijo:

Ko si sam vem, da nisi vesel. Saj jaz jokam zate in ti umeraš zame.

Clara je šla domov se ulegla na posteljo dala Emotovo glasbo, ki je dala Vedy od Sarah sestra in progala zaspat. Zazvonil je budilka Clara je hudo udarila budilko, da jo je uničila, se oblekla, ubula čevlje, si zobe umila, lase dala v čop, in šla k Sarah-i da bodo šli skupaj v šolo. k Sarah-i Clari se je pridružil JAck in so se pogovarjali o 9 razredu ko bodo šli naprej. Učiteljica je vstopila v razred v kikli črni, v črni majici in v roki je imela list, ki je držala pred sabo in rekla:

' Dragi učenci. Lepo je bilo zvami biti pri pouku Slovenščine, Glasbene in Likovne vzgoje želim vam lepe počitnice, da se boste zaljubili, imeli srečo in bili še bolj pametni v 9 razredu. Adijo in prosim lahko zapustite razred.' Vsi so se zahvalili dali učiteljici darilo in odšli ven na travnik plesti.Clara je čakala na Joe-a in rekla 'Am Joe a greva malo na samo??' 'Ja, ja lahko.' In sta šla 'Lej, Joe ti si prijazen fant in ti moram povedat, da sem....' 'Joe! Moj priiic!' 'Princ??' Je rekla Clara in prišla je Lili 'Joe kdo je ta črna stvar?' 'Jaz sem človek Lil jaz sem Clara.' 'Ti si aha pojdi stran od moje princa! Se vidimo na zabavi Clara!' Clara je žalostno pogledala Joe-a in Joe njo. stekla je stran kakor je mogla se ustavila in padla na tla....
nadaljujem zvečer....... =)
05. april 2010
ojooj..=(
nadaljuuuuuuuj!
05. april 2010
< / 3
05. april 2010
u16515
u16515
nadaljujem zvečer =) sej bo to hitro =)
05. april 2010
u19068
u19068
xD
05. april 2010
u16515
u16515
kaj je pa tk smešnga?? =/
05. april 2010
kaj a una Clara je emo al kva?
05. april 2010
u16515
u16515
nee Clara ni Emo od Sarah-e sestre: Clady, Slady, pa Vedy so Emoti samo VEdy je dala Clari CD k so gor emo muske razumeš??
05. april 2010
u19068
u19068
sej ni nc smesnga
05. april 2010
u18243
u18243
omg =(
ueeeeeeeeee
05. april 2010
u16515
u16515