Forum
u100920
u100920
nnnnnnnneeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!
26. avgust 2012
u70306
u70306
Roses: Kaj vas je prineslo sem tako pozno?
Edward: Veš tisto truplo ki si ga sinoči našla in sežgaal?
R: Da, kaj je narobe?
Jasper: Nič razen to da je Victorja prišla z okrepitvami v napad!
R: Zakaj to poveste meni?
Emmett: Samo tebe bodo poslušali, trop.
R: Z njimi se ne družim več!
Rosalie: Torej se boš morala !
R: Oprosti ampak se ne bom!
E: Edino upanje si..
R: Torej pojdite z mano.
Ro: Še kar pametno Roses, strinjam se s teboj.
R: Ja hvala Rosalie.
Alice: Torej kaj čakamo, jutri pridemo do tebe in gremo skupaj tja.
R: Če smem vprašati, zakaj nočete hoditi na njihovo?
Jasper: Ne marajo nas, zato pa potrebujemo tebe.
R: Razumem ja, torej gremo jutri.
E: Ja, jutri.
R: Torej dijo .
Emmett: Dijo.
Zjutraj sem se zbudila in odšla do avta in počakala da so Cullenovi prispeli.
Odpeljali so se do blatne ceste in po njej do fantov.
Jared: Poglej kdo je prišel krvosesi!
Roses: Nehaj Jared!
Paul: Mala ti jezika Jared ali boš samo stal, luzer! hahahaaha!

Sam: Kaj je Edwar, si spet prišel ofirati?
Edward: Ne tokrat ne, Victorja je pripeljala prijatelje s seboj tako da je sedaj še močnejša.
S: Kaj zahtevaš od mene.
E: Le to da če bi bili skupaj bi jo premagali.
Roses. Edward ima prav Sam, če bomo skupaj držali bo tole mala malica.
Paul: Sem prav slišal, Naša Rosy drži z mrzlokožci.
R: Utihni že!!!!
Tekla sem proti Paulu in ga podrla na tla usekala sem ga po obrazu in ga držala na tleh.
Jasepr: Roses je pa močna da drži Paula tako trdno ob tleh!
Alice: Ne bo ga dolgo, ne bo, Roses pojdi proč!
Paul se je v tem trenutku preobrazil in mene je vrglo visoko v zrak v zraku sem se uspela sleči jano ter se preobraziti v volka.
Zarenčala sem v Paula kot opozorilo, res da sem kar za 15 cm manjši volk od Paula ampak nisem nemočna ne popolnoma.
Paul je pričel teči proti meni jaz pa sem začela teči proti njemu skočila sem na njegov hrbet in se preobrazila v človeka ter ga mlatla po hrbtu.
prijela sem se za njegovo dlako on pa je skakal na okoli preobrazila sem se nazaj v volka in skočila iz njega ter zarenčala v Paula iz ust mi je tekla slina.
Paul je skočil name in me začel grizti po vratu kar me je najbolj bolelo, ko sem ga vrgla iz sebe sem se postavila na noge tre ga gledala na enkrat sem začutila prijeten dotik okoli mojega vratu objela me je Bella in v joku rekla naj neham naj ga pustim naj se pomirim.
Zamižala sem in si rekla da bom nehala ampak notranji bes tega ni pustil Belo sem s taco na nežno odrinila v Edwarda in se zagnala v Paula Paul me je podrl na tla ter me ugriznil za vrhnji del vratu in me vlekel na okoli.
Končno me je spustil in zdrsnila sem po malem hribčku nazaj dol spremenila sem se v dekle in tekla čez Jaso do drevesa od drevesa sem se odrinila z nogo v zraku sme nastala nazaj volk in skočila na Paula ter ga podrla na tla ampak bik se ni umiril ustal je in me vrgel s sebe.
Spremenila sem se v človeka ter tekla proti Paulu nazaj.
Alice je kričala naj se vstavim ker me bo ubil ampak rekla sme si usodo lahko spremenimo.
Tekla sem vedno hitreje in na posled skočila na Paula in z rokami sem objela vrat ter se naslonila nanj Paul s eje v tem trenutku umiril ter stal na vseh šterih nogah. Objela sem ga in se naslonila na njegov Kožuh ter rekla,

---
ηιкσℓι мє ηє вσš υвιℓ кєя тι ѕяcє тσ ηє ρυѕтι!

26. avgust 2012
u59458
u59458
▂▃▄▅▆▇█▓▒░neeext░▒▓█▇▆▅▄▃▂
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
neeeeeeexxxxxtttt!!!!!!
26. avgust 2012
u70306
u70306
V tem ternutku se je Paul čisto umiril in glavo naslonil ob moj hrbet ter zamižal v tem hipu pa je stekel proč od mene izdihnila sem in zopet vdihnila svež in hladen zrak.
Bella: Kaj se je pravkar zgodilo?
Jacob: Mir Bella.
Zamižala sem in počasi je solza le ušla iz okov ter tekla po mojem licu.
Nasmejala sem se in zamižala ter pogledala okoli sebe kar se je prej zgodilo se ni nikoli prej nobenemu, neznam razložiti tega.
Edward: Torej Sam smo zmenjeni?
Sam: Ja, smo.
( Če si čustven med naslednjimi besedami poslušaj tole melodijo: )

Tedaj so se vsi uzrli proti mestu kjer sem stala ampak ni me bilo več tam bila sem globoko v gozdu, zeblo me je, bila sem sama in v miru.
Kdo si je želel kaj lepšega: Biti sestradan, ozebel, sam in v gozdu.
Nihče kajne, le popolen bebec bi šel v taki noči v gozd, sam samcat.
ste že sličali jok vnebogljenega bitjeca katero je samo samcato v času vsako sekundico ali minuto ga bolj zebe, bolj je lačen, bolj je osamljen in prizadeva si da je kriv za določene pomanjklivosti sveta.

Zaželela sem si mehke postelje in hrane ter vode najbolj sem si pa želela...

Če ste nestrpne napišite koga si želi !!!
Nexxt!
26. avgust 2012
u50889
u50889
NEXT!!!
Paula?
26. avgust 2012
u59458
u59458
Neeeeeeext
Paula
26. avgust 2012
Paula
Neeeeeext!!!!!
26. avgust 2012
u89288
u89288
next!!!!!!!!
27. avgust 2012
u70306
u70306
Zaželela sem si mehke postelje in hrane ter vode najbolj sem si pa želela da bi sedaj bil ob meni me objel me ogrel in me skril pred krutim svetom, to je moj oče.

Potikala sem se po hosti in se kar nekajkrat spotaknila ob kamenine ali podrla drevesa in vejice, hodila sem naprej in prišla do reke od izmučenosti in zaspanosti sem ponesreči padla vanjo ter se udarila v glavo in omedela, voda me je nosila vsaj 2 kilometra do nizke vode kjer sem se vstavila in zmrznila bila sem trda na glavi pa sm imela izprano če rahlo kravečo rano od udarca.
Tam voda tudi poleti ni toplejša od 15 stopinj tokrat pa se je ohladila kar krepko pod 10 stopinjami.
Ležala sem tam sama in zapuščena.

Tam sem ležala do naslednjega večera. Okoli so se potikali Jacob, Jacob in Paul ter me iskali saj sem bila kar že 1 dan pogrešana.
Paul: Glej Jacob del blaga njene majice!
Jacob: To je slabo znamenje.
Iskali so dalje dokler se niso raje razidili in iskali posamezno.
Slučajno je Paul šel ob reki v temi se je težko videlo ampak je v vodi ležalo truplo oblečeno v beli kratki majici prav take barve kot je bil košček raztrganega blaga na grmu.
Iz Paulovih ust je valil dim tako je bio mraz, Prišel je bliže in ko je bil siguren je tekel po vodi do mene in zaklical še Jacoba in Jareda da sta prišla.
Paul me je držal v naročju le v hlačah in raztrgani beli majici bila sem bleda ustnice vijolično modre in koža na prstih razjeta od mokrote.
Toplota Paulovega telesa me je na določenih predelih telesa segrela in mi dajala upanje da se še prebudim. Bila sem močno podhlajena zato sta me Paul in Jacob odvedla k Cullenovih Jared je odšel sporočiti Belli, Samu in Embryu da so me našli.
Ko smo prispeli tja me je Carlisle sprejel v negovo ordinacijo, dal mi je inekcijo adrenalina in mi razkužil rano na glavi.
Bella je prinesla oblačila in me preoblekla skupaj z Alice.
Ležala sem na Fotelju doma ob meni pa je ležal Jacob da me je grel Paul pa je sedelv na stolu v kuhinji in bil na prenosniku ter igral igrice na internetu.
Prebudila sem se šele naslednje doplodne ob 11: 34 če smo natančni.
Prvo kar sem videla je Paula na stoli potem pa sem se počasi uzrla za seboj ter zagledala Jacoba kateri je ležal pri meni.
Roses: Kj se je zgodilo?
Jacob: Nič takega pomembno je le da si živa.
Paul: Drugič raje ostani tam kjer si bila, če smem vprašati kam si zataknila miško ?
R: Oh, nimam pojma nazadnje sem jo videla vtaknjeno v prenosnika, sedaj pa nevem točno kje je, pojdi na računalnik ker sem izgubila miško za prenosnika.
J: Paul jo moreš sedaj tukaj spraševati neumnosti.
P: Če je nebi našel bi sedaj gnila v vodi! ( med tem pa srka sok iz kozarca s slamico in se guga na stolu)
J: Ja, ja ne delaj se pametnega.
P: Če pa sem pameten, le problem je v tem da miške ne najdem... aha lej v kuhinji na pultu je, pa do pravi da sem smozan! chhh!
R: Malo heca ne škodi.
J: To pa je res!

Paul je cele dve uri ždel za računalnikom ter igral igrice in gledal raznorazne slike jaz pa sem k večjemu pogrnjena sedela v objemu Jacoba pred Tv in jedla kokice.
Na koncu je prišel še Paul in gledal Tv ter jedel kokice na srečo je bila komedja zato pa smo se smejali.
Dan je lepo teklel razen takrat ko sem založila ponev za cvrtje čevapčičev in zrezkov polhna hiša nas je bila ko smo jo vsi trije našli na srečo jo je pametni Paul kamlu našel v pomivalnem stroju oprano.
Pojedli smo obrok in odšli malce ven pred hišo. Okoli hiše je Vodila 2 meterška jeklena ograja na njej pagrmovje rož vrtnic v ograji so bila ogromna vrata za pred hišo in cestica za v garažo hiša je bila velika in zelo prostorna v nej je bilo 7 splanic 2 kopalnici 1 dnevna soba ena kuhinja ter jedilnica in prostor kjer imam radijo, računalnik, zvočnike, sedežno ter lcd led televizor.
Moja spalnica je imela črno pohištvo črn parket in črne stranske zavese ter črno kosmato preprogo postelnina je bila iz črnega bombaža.
soba je bila prekrasna.
V dnevni je steno krasila prelepa slika konjev, kuhinja pa je bila moderna. dnevno sobo je poleg slike krasilo ognjišče ter lcd led televiuor.
imela sem 2 prenosnika ter eden velik računačnik.
Imela pa sem tudi 3 avtomobile in en motor na sploh imela sem bogoato hišo z prelepim vrtom na katerem je bila mala fontana in latnik pod katerim so bile klopi in miza.
travnik je bil velik zraven njega pa je bil ribnik.
Na travniku smo postavili majhna gola ter metali žogo.
Dan se je lepo odvil kmalu pa sem morala oditi k počitku.
Nexxtt!

Vprašanje:

Kj meniš je imela Roses lepo hišo po kratek opisu?

27. avgust 2012
next
27. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeext

Pomojem nekje sredi gozda
27. avgust 2012
u70306
u70306
Kj meniš je imela Roses lepo hišo po kratek opisu?

mal bol pozorn preber!?
27. avgust 2012
Roses je imela lepo hišo, ki je mogoče stala nekje sredi neke gozgne jase, tako kot hiša Cullenovih
27. avgust 2012
u50889
u50889
NEXT! Verjetno je krasna bajta
P.S. Potrudi se pisat več pik pa vejic ker se učasih zgubim med branjem
27. avgust 2012
u70306
u70306
oky!
27. avgust 2012
u70306
u70306
Zjutraj sme se zbudila in na tleh zagledala razbito vazo zdelo se mi je ludno in odšla mimo vaze po hodniku po stopnišču sem se spustila dol in na tleh zagledala Mayo Farkly bila je porezana po rokah noge je imela zvezane na vratu pa sled ugriza vrata so bila priprta, vsa prestrašena sem si nadela kavbojke, oblekla sem si majico ter jakno in obula bulerje ter zdirjala a komaj do motorja nadela sem si čelado ter se odpeljala do Cullenovih, da bi povedla da imamo novo smrtno žrtev.
Ko smo se vrnili trupla ni bilo več na istem mestu, kar je pomenilo težave.
Prišli so še fantje ko sem na stropu zagledala krvavi napis:

Borba se je začela!!!

Ko sem to prebrala sme vedela da Victorja misli resno o tem da nas bo napadla in zmikastila.

Pobrali so šila in kopita ter odšli mena pa so odpeljali k Cullenovim kjer sem morala počakati.
Za borbo so se morali dokaj pripraviti, jaz sem jim hoela pmagati zato sem se preobrazila ter stekla do njih vsi so bili zelo jezni ker sem prišla saj tu nisem varna nad vse pa sem poškodovana in težko delam kaj, ampak sem potrpela in se potrudila. Po urjenju sem odšla z ostalili očistiti strop, saj je bil namazan s krvjo pobarvali smo ga na novo, dekleta pa smo uredile sobo, ko sem prispela so Jacob, Paul in Emmett pleskali strop, Paulu je zmanjkalo barve in je splezal iz lestve v roki sme imela čopič z barvo ter Paula pomazala po laseh, začeli smo se smejati ampak sem se kmalu nehala ko sm pljusk s čopičem dobila po licu.
Tam so se še stuširali jaz sme za fante skuhala večerjo med tem pa so Alice, Rosalie, Emmet in Jasper sedeli pred televizorjem, Jaz sem se usedla ter brskala po internetu če bi našla kaj pametnega. Med tem so se mrzlokožci poslovili in tam sta ostala le Paul in Jacob, katera sta me ves čas obdajala in me varovala. Paul je rekel da gre samo v kopalnico da se počeše dokler nisem na sebi imela deke Paul me je prijel za trebuh ter me dvignil s stopla nesel me je na posteljo kjer je ležal Jacob.
Ulegla sem se na sredini ona dva pa zraven mene na stropu so bile nalepljene zvezdice pa luna Roke sem imela pod glavo ko je na enkrat Jacoba pišilo in me začel žečkati začela sem se smejati da bi kmalu umrla od smeha, bili smo utrujeni zato smo zaspali kar tako.
Zjutraj sem se presenečeno zbudila, pa tudi malo začudena sem bila kako sem se zbudila...

Kaj meniš kako je spala da je bila začudena in presenečena???
v komentarju odgovori!
Nexxt!

28. avgust 2012
u50889
u50889
NEXT!!!
Pomoje sta jo oba objemala, al pa sta objemala en druzga njo pa ne!
a pa je ona objemala njiju dva...
28. avgust 2012
Next
mislim da se je zbudila v Paulovemu ali pa v Jacobovemu objemu
28. avgust 2012
u59458
u59458
Neeeeeeeeeeext strinjam se z njima dvema
28. avgust 2012
u70306
u70306
Presenečna sem bila ko sem se zbudila, ležala sem čisto sama na tleh Paul in Jacob sta pa biala čisto skupaj bilo je videti kot da sta geja.
Začela sme se smejati in se metati po tleh. Ponesreči sme se spotaknila ampak useeno sme se smejlala.
Paul: Mater, ker gej si Jacob, pust me mulac!
Jacob: Kj, ti si me pru objel!
P: Ja ker sem mislil da je Roses!
J: Torej si van...
Roses: Haahhahahahaha, hahahahah, geja sta, hahahahah hahahahha hahahahhahahahah.........
P: Utihni!
J: Daj mi mir, ti tiiii!!!
Paul je še nekaj časa kričal na Jacoba čemu je odšel k nejmu zakaj in kako se je to zgodilo jaz pa sme se na sred tega usaj nasmejala.
Roses: Hey, Jacob kaj si prejle hhotel reči van... kaj?
Jacob: Nič, da je vate!
Paul: Zdej jih pa čuješ, nisem vanjo!
J: Zakaj pa si mislil da sem ona?
P: Pa, kaj če sem jo hotel objeti!
R: Kaj, Paul usaj po pravici povej!
P: Saj sem! Debata je končana, konec.
Po razpravi sta odšla jaz pa sem cel dan premlevala kako me je Paul pogledal ko je rekel da ni zaljubljen vame, pogledal me je razočarano.
Paul je cel dan bil tiho ko ga je kdo iz tropa kaj vprašal je smao zmajal z glavo ali zamrmral.
Dan je bil že zjutraj dolgočasen nisem razumela kaj se dogaja z menoj Paula sem se začela še bolj bati pa čeprav tega ne pokažem ostalih ampak včeraj ko je ležal zraven mene sem želela najraje pobegniti proč od njega dobro da sme padla iz postelje da sem bila malo dlje od njega ne čisto blizu. Moja bojazen je bila grozno velika od danse zjutraj sem bila še bolj boječa celo Jacoba sem se začela bati na tem svetu se nisem bala le Belle, Charlia, Sama in Cullenovih. Vsakič ko sem zagledala sliko Jacoba na polici sem se obrnila sliko sme položila v prdal in stekla po stopnicah dol ter se oblekla in obula in odšla ven zadihala sem svež vonj in se odpravilla v garažo ter stopila v avto ter se odpeljala proti Belli ko sem se že želela vstaviti sme tam videla Jacoba in sem raje odšla naprej.
V mestu sme kupila stvari, hrano, ter debel zvezek črne barve z trdimi platnicami a 5 format.
doma sem se usedla ter začela pisati dnevnik.
Skuhala sem si kosilo in po njem sem se odločila oditi v mesto malo polandrati po nejm.
Hodila sem malo v drugem svetu in se zaletela v nekega fanta, pobral meje.
Fant: Oprosti mi nisem nalašč.
Roses: Ne, ne meni opristi zadnje dni sem zamišljena.
F: Kako ti je ime, če smem vprašati.
R: Roses mi je ime. pa tebi?
F: Meni je ime Jack ali J na kratko.
R: Me veseli.
Nekaj časa sva poklepetala in odšla na kavo, kamlu ej bila ura taka da sem se napotila še do Belle. Pri nej sem se pgovarjala o različnih stvareh kaj me teži in tako. Doma sem se vsedl na kavč ter gledala tv na vrata je potrkalo in odšla sem jih odpreti, v prostor je pritekel moj brat Jhonny.
Jonny: Roses, nevem kaj se dogaja z menoj ampak vse divji sem.
Roses: Nocoj prespiš pri meni vse ti bom razložila.
Jhonny-u sem vse razložila saj je tudi on tak kot sme jaz nocoj je prespal pri meni ni bil miren zato sme odstranila vse nevarne stvari s katerimi se lahko poreže, spala nisme skoraj nič saj je ves čas razbijalo zato sem ponoči odšla k nejmu in ga pomirila v njega sem zapičila iglo in vbrizagala snov katera povzroča utujenost, takrat se je bol umiril in maj razbijalo ter tolkel.
Zjutraj sem se zbudila in ga našla na postelji kjer je lepo ležal, objela sem ga in mu rekla da je sedaj drugačen!

brat Jhonny:

Nextt!

28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
u59458
u59458
Neeext
29. avgust 2012
next
29. avgust 2012
u70306
u70306
Odšla sem so avtomobila in se odpeljala do Sama da sem mu sporočila da smo dobili še enega podobneža, na srečo tam ni bilo Jacoba in Paula.
Domov sem se odpeljala takoj saj sem se zbala da bo Jhonny kaj naredil saj še ni bil čisto pri sebi.
Doma sem ga videla ko je sedel na zofi pogrnjen z deko gledal je televizijo ko me je zmotil.
Jhonny: Sestra, po komu sva takšna?
Roses: Po očetu, Jhon.
Jh: Saj nisi jezna ker sem ti sinoči tako vdrl v hišo?
R: Nisem, veš kaj je bilo pri meni, res da nisem vdrla v hišo sem pa ko se mi je zmešalo treščila ob ogledalo in se hudo porezala po hrbtu.
Jh: Zato si odstranila vaze in slike ter ogledalo iz sobe?
R: Da, zato da se nebi pošodoval kot sem se jaz, na srečo imaš le nekaj modric, ne boš umrl.
Jh: Hvala, za enkrat me le ti razmeš.
R: Kdo pa misliš da je bil ko sem bila majhna meni ves čas v oporo?
Jh: Jaz.
R: Tako je, sedaj bom bila jaz tebi v oporo.
Jh: Jah, sestrica lačen sem.
R: Dobil boš!
Ko sem Jhonu naredila zajter sem se odločila da ga bom odpeljala k Samu in ostalim da s bodo spoznali seveda.
Odpeljala sem ga saj sm ni moral voziti ker je bil še malo zašuštran in zaspan od pomirjevala ki sem mu ga dala sinoči da se nebi ubil tako kot sem se skoraj jaz.
Pripeljala sem se tja ko sem od oaleč zagledala strah in terepet, požrla sem comk v grlu kateri je imel v sebi strah in se podala v najhujšo nočno moro do sedaj.
Roses: Hey Sam, to je moj brat Jhonny na kratko Jhon.
Jhonny: Lahko bi se sam predstavil( mi šepne na uho).
Sam: Vredu, Dobrodošel pri nam.
Jh: Heh, hvala stari.
Paul: Glej glej, mala predrznica je tvoja sestra pa sem že mislil da imaš samo sestro.
R: Utihni!
Jacob: Hej, stari kej si se potikal?
Jh: Jacob, mah okoli.
R: Vidva dva kaj? kako?
Jh: Stara prijatelja sva Rosy.
R: Sm ugotovila ja. Če vas ne moti grem jst ma na okol spet mam neke čudne občutke.
P: Zraven grem.
R: N pa ne greš, kar tu boš ostal sama grem!
P: O ne ne greš, okoli se potika Victorja ti pa noriš da greš sama!
R: Prav negdo naj gre z menoj ampak Ti ne Jacob ne gresta z mano!
Embry: Jaz germ s tabo!
R: Prav, pridi.
E: Ha, idiš Paul babe me majo raj k tebe!
P: Tiho bot mali!
Ko sem slišala tole sem bila vsa nasmejana saj je bilo res slišno kot da je Paul ljubusumen.
Počasi sva hodila okoli kot volkova ko sva na tleh zagledala stopinja čevelj kateri so prav takšni kot so Victorjini.
Pogledala sva se in zdirjala nazaj ter jim povvedala da se Victorja potikaokoli z množico prijateljčkov.
Poklicali smo Cullenove ter se napotili tja Jhonnyu sem naročila naj se vrne domov saj še ni pripravljen na boj.

...

Nexxt!

29. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttt
29. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext!!
29. avgust 2012
u50889