Forum
u89288
u89288
ni zakej!
24. avgust 2012
u70306
u70306
V koči je Jacob okleval okoli Belle, tudi jaz nisem bila vesela pa čeprav sem vedela da nisem tega naredila nalašč vendar ponesreči, Paula sem dregnila v ramo in odšla ven Paul je odšel za menoj po gozdu do neke male jasice.
Roses: Torej dokončajva začeto.
Paul: Po vsem kar se je zgodilo hočeš končati to?
R: Da, ne boš vrjel ampak da.
P: Ne! Ne bova dokončala začetega če pa želiš imaš tam drevo in ga posekaj, nočem da se komur koli kaj zgodi po vsem tem, raje
pojdi domov če ti po glavi odmevajo neumnosti,pojdi domov vleži se na posteljo in zaspi malo, pomagalo bo.
R: Aja, tako si rekel tudi moji sestri, in kaj si ji naredil prasec!
P: Tebi nebi, ker si nekaj posebnega, če še ne veš te je Jake vedno imel rad samo ne tako močno kot Bello...
R: Kaj me briga Jake, naj živi svoje življenje in me pusti na meri in kar se tiče tebe izgini iz mojega življenja, uničil si sestrinega mojega ne boš! Ne moreš si dovoliti uničevati življenj.
P: Tudi ti, poberi se od tu, izgini sestro sem imel zelo rad ampak ona mene ni imela.
R: Zato si ji to naredil, če bi jo imel res rad ji ne bi naredil tega!
P: Neveš kaj sem preživel, zato izgini!
R: Nehaj, nekega dne se bom maščevala in ti naredila tako hudo krivico kot si ti moji sestri.
P: Tega ne boš doživela, nikoli, POBERI SE, IZGINI ŽE!
R: Saj grem!
Stekla sem mimo njega ter se spremenila v volka in tekla do avta tam sem postala človel ter vstopila nazaj v avto in se odpeljala k moji mami.
Ko sem se pripeljala po dolgi poti k mami sem zagledala temnolasega možkega pred hišo ustavila sem avtomobil ter stekla iz avta mamo sem slišala kako je izrekla ime Thomas katero je ime mojega očeta nazadnje sem videla kko jo je ucvru mimo vrat in čez cesto tekla sem za njim in kričala naj se vstavi zaklicala sem po imenu očka in vstavil se je.
Roses: Očka!!! Vstavi se, jaz sem Roses!
Thomas: Roses, o moja mala punčka!
R: Oh, očka, veš taka sem kot ti, bela z rumenimi očmi, le malo sivkaste barve sem po hrbtu zaradi vgriza v vrat ker če ne bi umrla!
T: Vem, mala, res po meni si vsaj v nečem si mi podobna!
Tkrat se mi so odprle vsi čepi kateri so mašili mojo nesrečo le eden se še ni popolnoma oprl tisti kateri je imel jezo na Paula in njegova dejanja!
Ko sva se z očetom pogovorila o stvareh sem se odpeljala domov.
Doma sem se vlega na posteljo in zamižala takoj sem zaspala, sanjala sem kako čutim neka čustva ampak ni bilo vidno razločno in nisemmorala določiti oseb.
Zjutraj sem se prebudila in zadihala svež zrak oblekla sem se in odšla po torbo ter se usedla v avto in odpeljala v šolo.
Pred šolo je bilo večinoma avtomobilov kripa ampak moj je bil prav sijoč, opazilo se je da sem bolj iz bogate družine.

avto:

V šoli se ni dogajalo nič posebnega imeli smo navaden pouk, popoldne oz. takoj po pouku sem prejela klic sestre Flore:
Roses: Halo, živijo kaj pa je?
Flora: Imam sijajno novico, veš ko sem pred enim letom rodila?
R: Da, kaj je?
F: Spet sem noseča!
R: O moj bog, kako ??
F: Spet sem srečnica, povej Paulu da nisem več jezna nanj.
R: Da, bom dijo!
F: Dijo!
Ko sem slišala naj povem Paulu da mu je odpustila sem pobrala šila in kopita ter stekla do avta odpeljala sem se domov ter kar odšla do Jeepa in se plejala do Paula.
Roses: Paul, pridi sem!
Paul: Kaj je spet nisi rekla da me nočeš več videti!
R: Samo povem ti, Flora je spet noseča, in rekla je da ti je odpustila, VENDAR jaz ti še zdaleč nisem barabca!
Paulu sem takšno klofuto primazala da je kar odskočil spet se je pridanič razjezil in me napadel tokrat je bil resnično jezen!

Nexxt!
upam da je bilo boljše?

24. avgust 2012
u97075
u97075
next
24. avgust 2012
u73962
u73962
next
24. avgust 2012
u50889
u50889
Jezus Kristus Paul!!!
Drugače je OK sam po moje sestra ne bi kr tko odpustila...
NEXT!!!
24. avgust 2012
u97075
u97075
http://www.igre123.com/forum/tema/oce-l-o/40711/1 pliss sodelujte pa soryy za oglaševanje
24. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeeeeext
24. avgust 2012
u89288
u89288
najboljša zgodbica ever in 4erver!!!!!!!!!!!!!!
n e x t !!!!
24. avgust 2012
u50889
u50889
ej bi kdo bral prosim?
http://www.igre123.com/forum/tema/zver-na-motorju-d/33267/
24. avgust 2012
u70306
u70306
SPremenila sem se v volka. Ugriznil me je naravnost v vrat jaz sem opletala z glavo da bi se ga znebila s tacami sem ga opraskala po prsnem košu.
Tam v bližini je bil hrib po katerem sva se oba kotalila. Z hrbtom sem priletela naravnst v kamen zacvilila sem, Paul me je zagrabil za hrbet in me vlekel vgriznila sem ga v nogo in mu odtrgala kos mesa, ( poskušajte si predstavljati pretep) zarenčala sem in skočila nanj ter ga grizla za gobec prvrnil me je da sem bila na hrbtu in me ugriznil za vrat kar je najbolj bolelo poleg vdarca v hrbtenico z tacami sem se ga otepala in otresala, ko sem se ga končno nekako otresla sem ga ugriznila za spodnjo čeljust on pa je name položil predne tace, bil je močnejši od mene in me podrl na tla tako da me je potem skoraj strl ko je skočil name in me zagrabil za rep ter mi ga cenjal z šapami sem mu zarezala veliko brazgotino na hrbtu.
Ko sem se ga rešila sem jo ucvrla po poti in čez cesto kmalu bi me povozil kamion ampak sem za las odnesal kožo tekla sem čez gozd ko sem v daljavi zagledala Sama, Jacoba in Jareda. Nisem se morala ustaviti ker sem imela tik za repom Paula kateri me je zagrabil za rep in me potegnil nazaj moj kožuh je kmalu postal rdečkast slina iz gobcev se je cedila povsod po tleh tekla sva naprej ko sem zadnji hip zagledala hrib stekla sem po njem Sam in Jacob ter Jared in Embry so se spremenili v volkove in nama sledili.
Po hribu navzdol sem zagledala kj lahko uidem pa če prav bom prekršila obljubo da ne bomo prestopili območja po cesti sem tekla ko sem že od daleč zagledala Edwarda kateri je v roki držal lopato. V teku sem se spremenila v človeka in odšla za Edwarda.
Edward: Kaj počneš tu?
Roses: Žl mi je ampak samo tu sem varna, Paul se je razjezil in prejle me je napadel, žal prepozno moram iti!
Zagledaala sem kako stojijo na drugem bregu tekla sem kot človek po hribu navzdol spremenila sem se v volka in tekla čez reko skozi gozd in skočila na Paula grizla sem mu vrhnji del vratu ko me je nekdo zagrabil z zobmi za vrat in me potegnil bil je Sam ampak nisem se morala ustaviti napadla sem še njega Ko zagledam da Jacob teče proti meni, Bila sem izmučena in nisem morala več dolgo zdržati zato sem nekako skočila iz pretepa .Tekla sem po gozdu do koče. Tam sem počakala.Ko so prišli tja sem zarenčala in se zapodila proti Paulu Sam me je prestregel in skočil name ter me podrl na tla Jacob in Jared sta držala Paula ko so se že vsi trije preobrazili v ljudi jaz sem na tleh še vedno renčala.
Paul: Ubi tisto žival,!
Jacob: Nehaj Paul, pomiri se konec je!
Embry: Za dekle ni šwohna!
P: Ni ne ampak ni dovolj močna da bi me premagala!
končno sem se umirila bila sem vsa izmučena in poteptana najraje bi se znebila volčje kože ležala sem na tleh vsa potna in izmučena od boja.
Paul se je končno pomiril ko ga je pomiril Sam, saj pravim če ne bi bilo Sama bi bila sedaj že mrtva.
Paul je stopil do mene in me gledal ter rekel.
Paul: Še zdaleč nisva končala, priznam pa da se boriš dobro ampak ne dovolj da bi me premagala!

čez pol ure ko sem bila že dovolj močna ssem vstala in se odpeljala domov, doma sem se odšla stuširati in pojedla sem večerjo saj sem bila sestradana. Začela sem jesti obilo mesa katerega sem prej pojedal le za vzorec še nikoli mi ni tako pašalo jesti meso ko sem se najedla sem se vsedla na kavč ter gledala tv, v glavi so me mešala čudna čustva nevem čemu sem razmišljala od danes naprej sem se Paula začela zelo bati saj je močan in me z lahkoto ubije.
Bello sem poklicala da sva se pogovorili o nesreči in kako je kaj z Edwardom in ostalimi.
Že dolgo je nisem obiskala, zelo pa pogrešam Floro očeta in mamo.

Nexxt!

24. avgust 2012
u50889
u50889
Omg zakon j biu ta del!!!
NEXT!!! Mene ta vikend ne bo doma ampak ti samo nextej, bom že prebrala!
24. avgust 2012
u97075
u97075
nexttt
24. avgust 2012
u97075
u97075
ja res je biu zakon zdej bi pa prosila da kdo prosim sodeluje..http://www.igre123.com/forum/tema/oce-l-o/40711/6
24. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeext
24. avgust 2012
u70306
u70306
Zakaj morte oglaševat (tisti ki ne berete) ne dovolim oglaševanja, dovolim le tistim kateri berejo to zgodbo!

lp!
24. avgust 2012
neeext!!!
24. avgust 2012
u89288
u89288
next!!
next!!
p.s.: boga Roses!!! (zaradi Paul-a)
25. avgust 2012
u70306
u70306
Minilo je toliko da so bile poletne počitnice v mrzlem Forksu, kar sem počela je da sem hodila v hišo, Paula in Jacoba ter ostalih nisem videla kar že 9 mesecev. Od zadnjega pretepa z Paulom se ga resnično bojim vem da je močnejši od mene nisem pa imela moči da bi premagala strag pred njim vsakič ko sem le slišala prvo črko njegovega imena me je zmrazilo najraje bi se zatolkla v zemljo in nikoli prišla več nazaj.

Ko tega nisem več zdržala da ne morem zaradi Paula videti Jacoba sem prijela vajeti v svoje roke ter stopila stopničko naprej v mojem še začetem in težkem življenju.
Oblekla sem se in odšla peš do avta in se odpeljala v avto trgovino kjer prodajajo tudi motorje, kolesa in avtomobile.
Našla sem dober motor in si ga kupila, seveda sem znala voziti motor po zaslugi mojega strarega prijatelja Maxa.
motor:

Odpeljala sem ga domov ter mu uredila še zadnje pomankljivosti kupila sem si če čelado.
čelada:

Ko sem natočila še bencin v motor in ga prvič vžgala sem si oblekla usnjeno jakno vrh majice ter čelado oblekla sem si vojaške hlače in bulerje
usedla sem se na motor ter odpeljala do Belle.
Bella je bila ravno pred hišo ko se je pogovarjala s Carliem.
Roses: Bella greš na motor?
Bella: Kje si ga kupila in kdaj?
R: Kupila sem ga v trgovini in kupila sem ga danes.
Bella se je oblekal zelo močno in si nadela čelado ki sem ji jo dala odpeljali smo se okoli mesta ko pa sem ga želela iti krstiti sem zapeljala na blatno pot.
Peljala sva se po poti in zavila sem na pot do Jacoba.
Tam sem nekaj metrov pred fanti vstavila Belli jaz pa sem dala po gasu in se peljala mimo njih po neki gozdni poti do druge koče katera je oddaljena kar nekaj kilometrov.
Tam sem vstavila motor ter ga spravila v garažo koče.
Slekla sem si jakno in spodnjo majico ter se preobrazila v volka stekla sem mimo do reke kjer sem srknila nekaj požirkov mrzle vode po bregu sem odšla do ceste in nazaj po poti sem se ustavila nekaj krat nekaj kilometrov do koče sem začutila neka čudna vibriranja dokler me ni doletelo nekaj česar nisem pričakovala, ne tukaj na območju Cullenovih, Cullenovi so mi dovolili da hodim sem ker sem njihova prijateljica.
Vprašanje:
Kaj meniš kaj jo je doletelo povej svoj primer in ga razloži.
Nexxt!

25. avgust 2012
u97075
u97075
nexttt!!!!! nwm kej bi jo lahk doletelo
25. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeeext
25. avgust 2012
next. nevem Čarovnice? Viktorija in njeni?
25. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. avgust 2012
u100920
u100920
cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccoooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkššššššššššššššššššššššššššttttttttttttttttttttttttttttttt
25. avgust 2012
u70306
u70306
Takrat sem bila spremenjena v človeka ko je negdo skočil name in me podrl, prijel me j za noge ter me vlekel k sebi Ničesar nisem videla saj je bila že skoraj tma.
Čutila sem kako me je prijel za vrat in me dvignil.
Roses: Paul!
Paul: Sem ti rekel da še nisva končala.
R: Pa sva, nehaj, pusti me.
P: Kako naj ti dam mir?
R: Tako da me spustiš.
P: Nevem kako naj te?
R: Daj mi mir pojdi iz mene boli me!
P: Utihni mala!
R: Ne bom molčala!
Paula sem nekako uspela vrči s sebe tekla sem po gozdu dokler nisem prišla do Jacoba in drugih.
Roses: Pomagajte mi!
Jacob: Kaj se dogaja Roses?
R: Paul!
Tekla sem še dlje dokler nisem pritekla do Jacoba ter se skrila za njim in ga objela okoli telesa.
Jacob: Kaj pa počneš Paul?
Paul: Ne boš uganil sredi gozda se sprehajam jo vidim in skočim nanjo!
J: Čemu si potem tako prestrašena Rose?
Roses: Kaj ne bom ko pa me hoče ubit!
P: Lže ne je poslušati, laže kot pes teče!
R: pravi se oglaša ja!
J: Malo se pomirita oba in Rose spusti me ker mi je vroče!
R: Že prav ampak jaz grem sedaj domov ker sem lačna!
J: Dobro, in Paul nehaj s svojimi neumnostmi.
P: Pravi se oglaša, raje utihni Jacob ker se mi gravža mo mi dajaš svoje nasvete!
Jared: Ha, ha, ha neumnost, ha, pridi Paul gremo.
P: Že grem Jard. In ti Jacob da se mi ne drzneš več ugovarjati, mulc!

Odšla sem in se odpeljala proti domu ko sem nenadoma na tleh po cesti zagledala krvave madeže prižgala sem dolge luči ter krvnim madežem sledila do majne vkreber parkirala sem motor ter se spustila po hribu navzdol za sledjo krvi na koncu končno pridem do trupla katero me je pretreslo, bila je Sara Jessica McBrain ležala je na tleh še komaj se je premikala uboga ampak nisem je morala pustiti živeti ker je bila okužena z vampirskim ugrizom, truplo sem razčetvirila in sežgala pepel pa sem zalučala v reko.
Doma sem nujno potrebovala kopel in po njej večerjo, kmalu je nenadoma potrkalo in odšla sem odpreti prišli so Cullenovi Jasper,Alice, Edward, Rosalie in Emmett.

Nevem kaj jih je prineslo k meni ampak bom kmalu ugotovila.

Nexxt!

25. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttttt
25. avgust 2012
Neeeeeeexxxttt!!!!!!
25. avgust 2012
u59458
u59458
Neeeeeeeeext
26. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike