Forum
u50889
u50889
NEXT!!!
22. avgust 2012
č gdo rab kkšno slikco za zgodbico ☞ http://www.igre123.com/forum/tema/r-s-l-co-z-z-od-co-l/40587/
(sorrej kr oglašujm)
22. avgust 2012
neeext!!!
22. avgust 2012
u70306
u70306
Po pogovoru sem bila vsa obupana nad seboj kako se je to lahko zgodilo, zakaj, čemu??
nevrjetno kako se je moje življenje hitro obrnilo iz lepega v bednega.
Počasi sem hodila po hiši saj mi je bilo zelo dolgčas v hiši je bila čista tišina saj so vsi odšli nekam.
obula sem si čevlje in odšla pogledati ven ko sem se nadihala zraka sem odšla nazaj v hišo ter se vsedla na kavč prižgala sem tv in jo nekaj časa gledala.
V hišo so prišli Bella, Edward, Alice, Jasper in Carliesle.
Edward mi je v roke položil tablete katere bodo oblažile bolečine v hrbtu ter glavi.
Zunaj je čakal Jacob z avtom da me pelje domov.
Ko sem prišla domov sem zagledala kako je bila cela hiša čista stene katere so bile od krvi so spet bele na tleh ni bilo več črepinj in tam je stalo novo ogledalo.
Roses: Kako pa to da je tu vse čisto?
Jacob: Veš ko si bila sama tam, takrat so se pripeljali in jaz ter Paul sva pomagala.
R: Lepo, hvala! ( sem rekla ko sem objela Jacoba.
Jacob se je poslovil in jazsem spet bila doma kmalu je potrkalo na vrata ko sem jih odprla sem začudeno in presenečeno pogledala..

Nexxt!

23. avgust 2012
u59458
u59458
Neeeeeeext
23. avgust 2012
u50889
u50889
NEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!
23. avgust 2012
Next!!!!
23. avgust 2012
neeext!!!!!
23. avgust 2012
u103373
u103373
next
23. avgust 2012
u70306
u70306
Roses: O moj bog! Mama!
Mama: Roses.
Objela sem jo ona pa je mene ko sem jo videla se mi je začelo srce smejati od 11 leta je nisem več videla sestra je rekla da je umrla v nesreči.
R: Mama kaj, kako?
M: Poglej vse ti bom razložila.
R: Kar daj, pričakujem jo.
M: Veš zakaj sva te zapustila, že ko si bila majhna si imela simbole na prstu in vedela sva da boš takša kot je tvoj oče, tvoj oče je volk jaz pa navaden človek. Tvojega očeta ni bilo doma ker je bil z prijatelji domov pa je prišel vsako noč ne da bi ti vedela poljubil te je in ti voščil lahko noč. Sedaj si ti tudi volk le da si mešanka oz. nečistekrvi, kar pomeni da imaš lasnosti le te da se spremeniš v volka kadar želiš.
R: Vem vendar kje je sedaj oče?
M: Nevem če mi boš vrjela ampak je v tem mestu oz. v gozdu je koča kjer živi.
R: Zakaj špa sta me zapustila?
M: Ker Thomas ni želel imeti dekleta takega kot je on, če te zanima boš imela barvo kožuha belega z rumenimi očmi.
R: Taka bom bila kot moj očka Thomas.
M: Da, Roses.
R: Veš sedaj ti odpustim, rada te imam.
M: Jaz tudi tebe.
Mama je ostala pri meni do večera povedala je kje sedaj živi in da jo lahko obiščem kadar želim razen od 6 zjutraj poa do 1 popoldan saj ima službo.
Razkrita mi je bila resnica katere sem se veselila, bila sem pripravljena poiskati šezadnji košček sestavljanke očeta, ker sem imela še bolečine v hrbtu sem se odločila da ga pojdem iskati čez en teden ko naj bi bolečine ponehale.
Minilo je teden dni ko sem naposled bila zdrava ampak si nisem še upala poiskati očeta prisegla pa sem da ga bom odšla iskati v naslednjem mesecu.
Bila sem že skoraj zdrava in ta teden so bile zimske počitnice, Odšla sem v gozd in hodila peš saj sem potrebovala olajšanje oz. oddih od poškodbe hrbta. Če po pravici povem nisem bila ravno olajšana še vedno so se lahko pokazali vamprji ali Victorja.
Hodila sem po gozdu ko sem zaslišala lomljenje vejic po tleh nenadoma so se prikazali vampirji katerih se sploh bojim.
Victorja: Kaj počne rdeča kapica v gozdu?
Roses: Te ne briga Victorja!
V: Bomo kamlu videli če me, dajte jo!
Eden od njih me je zagrabil za lase ter bok in me porinil v drevo, preobraziti se še nisem morala zato sem pogorela.
Zabijali so me ob tla in ob drevesa brcali so me ter me mikastili na koncu sem bila na tleh spet vsa krvava in polomljena.
Tam so me pustili in sliššala sem kako je Victorja rekla: pustite jo tam naj zgnije!
Slišala sem kako negdo hodi do mene pospešil je korake in me obrnil Bil je Jacob.
Jacob: Hej, Rose, me slišiš?
nisem morala govoriti zato me je dvignil in me nesel do koče kjer živi njegov oče.
Samn Paul ter Jared so prišli k koči Jacob me je položil na posteljo kjer on občasno spi.
Bolečine so bile neizmerne in po obrazu sem imela številne praske, brez dovoljenja me niso smeli nesti na obočje Cullenovih. Bolelo me je tako da sem skoraj ves čas mižala kri mi je šla v oči kar je bolelo pekle so me rane katere sem jih staknila ko seo me pometavali.
Jacob: Kaj naj storim?
Paul: Mene vprašaš, kaj jst vem?
J: O, nee! Hitro duši se ni več pri zavesti.
P: Zlomljen vrat ima, Ne more dihati, moral jo boš ugrizniti v vrat!
J: Nemorem, je to bo samo še poslabšalo!
P: Ne veš kje jo je potrebno ugrizniti?
J: Nimam pojma, ti si strokovnjak za tole!
P: Prav jo bom pa jaz!
J: Hudiča pohiti že, bo prej umrla ko boš tole okrutno zadevo storil!
Kmalu je Paul zagrizel v predel vratu kjer je speljana kost in dihalna pot ko je vgriznil mi je v vratu počilo kost se je poravnala in dihalna pot je bila odprta.
J: Obriši se sedaj, kako si lahko tole storil??
P: Bodi vesel da sem ti pomagal, mulec!
Ko sem končno zadihala je Jacob sklenil da me bo vse eno peljal tja, Carlisle me je z veseljem sprejel in mi razkužil rane.
Carlisle: Kdo ji je poravnal vrat z vgrizom?
Bella: Kaj, vampir jo je vgriznil?
Jacob: Ne Paul jo je, rekel je da je dihalna pot preškrnjena kost pa kott zlomljena z veliko močjo jo je vgriznil in poravnal kost ter dihalno pot.
C: Reči mu da ji je rešil življenje.
Tam sem spet bila kar nekaj dni in počivala da so se mi rane zacelile ko je spet minil tisti teden je začela šola okoli vratu sem imeča šal saj je bilo videti še malo brazgotin na vratu.
Bila pa sem vesela pa čeprav me je ugriznil Paul da sem preživela in da mi je rešil življenje!
Nexxt!

Če se vam da oglašajtze tole zgodbo oz. jo ponudite ali priporočajte prijateljici!
23. avgust 2012
u50889
u50889
Bravo Paul!
NEXT!!!
23. avgust 2012
u70306
u70306
He he he, vem ja Junak! sej veš bota bla skup, Paul+Roses!
23. avgust 2012
Next!!
23. avgust 2012
neext
23. avgust 2012
u103373
u103373
next
23. avgust 2012
u97075
u97075
nextt
23. avgust 2012
u89288
u89288
next
23. avgust 2012
u70306
u70306
V šoli so me dekleta zbadale čemu imam grintice po dlaneh in obrazu.
malu sem izvedela da bi šli jutri plavati zbala sem se da bodo videle brazgotino na vratu in grintice po hrbtu in nogah ter trebuhu, zato sem prihodnje jutro ostala doma,ker je bil doma tak dolgčas sem se napotila do Sama, Paula, Jacoba in ostalih.
Paul: Glejte hahaha, gdo je prišel na dan šole pogledal je kod da je jezen in vesel da sem prišla.
Jacob: Kaj počneš tu ko pa imaš šolo?
Roses: Ah s šolo naj bi šli plavati ampak nočem da vidijo brazgotine na vratu pa grinte po hrbtu in nogah ter rokah.
P: Torej te takrat nebi smel vgriznit, veš da imaš prav okusno kri, hehehe!
R: Znimiva šala Paul!
P: Ur v dnevu je napretek kaj boš počela tukaj, danes imamo slučajno čas!
J: Pametno da si v bližini nas kajti nikoli ne veš kdaj te napade..
P: Victorja!!!
J: Ja hvala Paul ampak lahko bi sam rekel.
P: Nevem če, tako se jo bojiš da se ti kar hlače tresejo na riti!
R: Hahahahaha, Paul, hahaha kje si pobral tole!
P: Sama ga poglej!
Kmalu sem odšla za njimi po gozdu do Sam-ove zaročenke tam je Paul našel plastenko tako smo se šli : ρℓαѕтєηкσ яєѕηιcє ιη ιzzινα!

Jaz sem prva vrtela in slučajno je pokazalo na Embrya.
Roses: Resnica ali izziv?
Embry: Izziv!
R: Torej pojdi ven teči 3 kroge okoli avta skakaj po kamnih in poskušaj ostati čist.
Embry je res vse naredil ampak ni ostal čist.
Embry je vrtel in pokazalo je na Paula:
Embry: Resnica, iiziv?
Paul: Izziv!
E: Torej poskusi suniti kolaček ne da bi te Samova punca videla!
P: Izzy Bizzy!
Paul je zlahkoto sunil kolaček saj je ni bilo tam.
Paul je vrtel in slučajno je pokazalo name.
Paul: Resnica, iziv?
Roses: Izziv!
P: Spremeni se v volka!
Jacob: Kaj sanjaš ni še pripravljna!
P: Je ker ima na vratu simbol volka!
J: Ok ampak bodi pazljiva Rose!
Odšla sem ven nisem pa bila prepričana v Paulovo vraževirnost in vednost odšla sem za avto ter se skulirala in sprostila mislila sem na to ko se nenadoma znajdem na 4 nogah, prikazala sem se ostalim in vsi so bulili.
Jared: Omg! Kaka lepa volkulja je, veš Paul prav paše ji malček sivkaste barve po hrbtu!
Paul: In gdo pravi da nisem Modni kreator!
Jacob: Wow, Sexy!
Roses: (kos sem se spremenial nazaj v podobo človeka) Konec predstave fantje!
P: Mter si šikana, bela z rumenimi očmi in malček sivkaste barve na hrbtu zaradi mojega vgriza v tvoj prisrčen beli in mehak vrat!
R: Am, samo da veš Jacob slišala sem te!
Po tem smo se vsi smejali dan se je lepo odvil in seveda smo se zabavali sploh ko je Paul imel svoje hudičevo smešna predvanja!
zvečer me je Bella poklicala na telefon:
Bella: Živijo Roses, kje si bila cel dan?
Roses: O, bila sem pri Jcobu in Paulu, veš bilo je dokaj zanimivo!
B: Lepo da si uživala, tudi na plavanju je bilo zelo lepo.
R: Ne uganeš spremenila sem se lahko v volka.
B: Res lepo, ej morem končati moj oče me kliče dol, se vidimo jutri, dijo!
R: Ja, vredu Jacob te pozdravlja, lepo se imej dijo!
B: Pozdravi Jacoba nazaj!
R: Bom!
tako se je končal še en lep in zanimiv dan, vse eno se mi je Paul malce približal mojemu srcu nisem več tako jezna nanj!
Nexx!
Vesela bom komentarja kakšna se vam zdi moja zgodba!

23. avgust 2012
u50889
u50889
Hahaha modni kreator!!! Zakon je dej nextej
23. avgust 2012
u89288
u89288
najboljša zgodba!!!!!!!!
n e x t !!!!!!!!!!!
23. avgust 2012
supeeeer next
23. avgust 2012
Next!!! Super zgodba
23. avgust 2012
u97075
u97075
nextttt!!!zgodba je pa SUPR!!!
23. avgust 2012
u70306
u70306
Hvala vsem za pohvale!
23. avgust 2012
Neeext
zakon zgodba
23. avgust 2012
u70306
u70306
Zjutraj sem se zbudila ter ponesreči pozabila šal ko sem se oblačla za v šolo.
Ko sem že zapeljala pred šolo sem vgotovila da ga nimam majico sem si visoko zapela in odšla v šolo slekla sem bundo in se držala bolj potlačeno.
Med poukom me je profesor opomnil čemu se držim tako kislo in skupaj.
rekel je naj se dvignem in sedim pravilno.
Česar pa sem se najbolj zbala da bodo vsi v razredu videli brazgotine, res je da ne bom mogla brazgotin skrivati celo življenje kar bi bilo stresno!
Vsedla sem se naravnost ampak sem vrat vseeno skrivala z brado obraza.
Po pouku me je zmotila Bella.
Bella: Roses, čakaj, zakaj se cel dan držiš tako čudaško.
Roses: Prisi na Wc pa ti pokažem.
v Wc-ju pred ogledalom:
B: O moj bog kako je grdo videti!
R: N boš uganila zadnjič med počistnicami me je napadla Victorja namahala.
B: Ja vem ko te je Paul prinesel k Carlisle, kako si upa Victorja in njeni te tako napadeti.
R: Nimam pojma, na kopanje nisem šla ker imam hrbet polen grintic ter roke in noge ter trebuh tudi, nočem da dekleta vidijo da me je nekaj napadlo.
B: Vem, ampak jutri ne pozabi šala.
R: Ne bom, hvala!
Doma sem si zavila vrat v šal ter si oblekla črno bundo:
bunda:

šal:

obula sem si vojaške bulerje:

in odšla ven vsedla sem se v Jeepa kateri je v garaži že dolgo časa stal ker ga nisem morala voziti:

Odpeljala sem se okoli mesta potem pa na blatno cesto ki vodi do Jacoba in ostalih, zadnje čase se veliko družim z njimi nevem pa zakaj, mogoče ker smo si podobni, nimam pojma.
Pripeljala sem se tja z svojim Jeepom in ustavila 3 milimetre proč od Paula.
Paul: Ej pazi ti malo kje voziš!
Jared: Hahaha, Rose, zgazi tega tipa!
Roses: Jared za teboj je!
J: Aaaaaaaaaa, napomoč!
Jacob: Hej, Roses!
R: Zdravo, kako kej!
Ja: Vredu, nigdar boljše, vsaj vroče mi ni!
R: Da, mene pa vseeno zebe kot nevem kaj!
Ja: Boš preživela!
P: Roses, drugič molči ko našuntavaš Jareda da se mi ves čas smeji!
R: Vsekaj ga pa bo!
P: Napadel me bo podgana mala!
R: Rabiš urjenje, se ne znaš mikastiti ali kako?
P: Ni varno lahko ga ubijem.
R: Mene bi ubil če bi te napadla?
P: Am, nevem, odvisno kako se tepeš!
R: Prav pa poskusimo.
slekla sem si bundo in dolgo majico
prijela sem kamen in ga zafasala v Paula da se bo razjezil.
P: Zakaj pa to delaš, kot hočeš greš pa na kosce!
Kot bi mignil je že stal na šterih pred menoj je stal veliko večji volk od mene kateri je bil prelepe sivkasto srebrne in bele barve.
Sklenila sem da tokrat raje bežim, tekla sem mimo avtomobila in do dreves ko sem se ponesreči spremenila v volka.
Nenamensko sem skočila na Paula in ga podrla po tleh, Paul me je zagrabil za moj košati hrbet zacvilila sem ko sem ga jaz ugriznila v rep in v trebuh, podrla sva kar nekaj dreves ko je Sam zavpil naj nehama , ampak je bilo vseeno zabavno!
Bila sva na vskai strani bojišča in se gledala v oči, zarečala sem in se zapodila proti Paulu in ga grizlo ob gobcu.
Ravno takrat se je pripelajal Bella Nevem kaj je mislil paul ta trenutek ampak me je zares močno vgriznil za gobec, Bella je kričala naj nehava.
Ponesreči ko sem se otresala Paula sem zadela Bello in jo porinila v hišo, Jacob jo je odšle pgledati, Takrat se je Sam spremenil v volka in poszegel v mes saj bi se pobila, moja jeza v renčanju je bila razločno slišna Sam mi je skočil na glavo in jo tiščal ob tla da sem se pomirila Spet sem bila človek Paul pa me je še vedno želel pojesti.
Vstala sem in Sam je stal ob meni in me gledal roko sem položila na njegov hrbet na licu mi je rahlo tekla kri ko sem se ozrla nazaj sem zagledala Bello ležati na tleh stekla sem k njej, ko me je Jacob prijel za roko in to zelo močno ter me porinil ob drevo.
Roses: Kaj pa delaš Jake?
Jacob: Prej bi gledala kje motoviliš zakaj si sploh izzivala Paula ker veš da je močnejši od tebe?
R: Nevem, in pusti me!
---------
R: Bella!
Bella: Kaj se je zgodilo?
Paul: Nesreča jaz in Roses sva kriva preveč sva se ravsala, pa se me je Rose reševala in zadela tebe tako da te je porinilo ob hišo.
Sam: Roses! Drugič poglej koga izzivaš!
R: Da, kakor rečeš!
Stekla sem in se oblekla saj me je zeblo v žepu sem slučajno imela cigareto in užigalnik kadila sem redko kdaj škatlico sem imela za celo leto, in leto se je bližalo koncu prižgala sem ga in pokadila pa čeprav mi sploh ni bilo všeč.
Naaslonila sem se na avto ter razmišljala kakšno neumnost sem šla narediti, izzivati Paula!
Še Jacob ga ne more premagati pa da ga bom jaz.
Do mene je prišel Paul.
Paul: Drugič razmišljaj drugače glavica!
Roses: Vgotovil si kako se borim, kje je sedaj ocena?
P: Dobro se boriš, vendar ne bi me bilo vgrizniti v rep!
R: Prej bi mi bil povedal, sedaj pa vem.
P: Edino pravilno! Vedi da te bom drugič zmagal!
R: Lari fari, nikoli!
P: Bomo že videli! Pridi k Samovi punci!
Ko sem ga pred kratkim zasovražila sva prišla kot sovražnika sedaj pa sva tja prišla kot najboljša prijatelja, v Avtu sva govorila o napakah v boji in česa naj se pazim.
Ko sva parkirala sva morala vese eno 500 m peš in Paul je na moji rami imel večino časa roko saj da ne lažem tudi jaz sem imela roko na njegovi rami, ko sva kot zamudnika prišla pred kočo so naju vsi gledali kako sva najhujša sovražnika postala najbolčjša prijatelja...
Nexxt!

σ∂ ѕє∂αנ вι ρяσѕιℓα čє кσмєηтιяαтє νѕαк ηєχтт ιη ηαριšιтє кαנ ναмנє вιℓσ ℓєρσ кαנ ηє ιη čємυ ѕтє ѕє ѕмєנαℓι αℓι ηє!

нναℓα νѕєм кєя тαкσ ρяι∂ησ ѕρяємℓנαтє тσ zgσ∂вσ!
24. avgust 2012
u50889
u50889
NEXT!!!
Meni je bla fajn njuna igra!
Ajde lari fari NEXT!
24. avgust 2012
u89288
u89288
next!!!!!
svetovno dobra zgodbica!!!!
Samo na kakšnih delih bi lahko bilo malo bolj povezano. Misli to da bi lahko nek dogodek malo bolj podrobno opisala ter dodala še nihovo razmišljanje ter občutke.
24. avgust 2012
u70306
u70306
vredu hvala za nasvet poskušala ga bom čimbolj upoštevati!

vsaj potrudila se bom!
24. avgust 2012
u97075
u97075
next!!!!fulll fajn zgodbica
24. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg