Forum
u70306
u70306
Torej ker vem da je veliko ljubiteljev Twilight kar tudi sama sem, resno!
Napisala bom svojo verzijo saj od kar sem gledala vse dele tuhtam v glavi kako bi bi lahko napisala svojo verzijo dodala pa bom nov lik!

Komaj čakam drugi del jutranje zarije!

Nevem zakaj bi omenjala igralce Twilighta ker jih vsi že poznate ampak moarajo bit slikce in imena igralcev:

Bella Swan:

Edward Cullen.

Charlie Swan:

Jacob Black:

Wolf pack:

Sam Uley:

Paul:

Jared:

Embry Call:

-------------------------------------------------------------------

Roses Moon( jaz):

Ali komaj čakaš prihod novega dela jutranje zarje (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. avgust 2012
u70306
u70306
še ostali:
Jasper Hale:

Alice Cullen:

Dr. Carlisle Cullen:

[img]https://i3.squidoocdn.com/resize/squidoo_images/-1/lens11781461_1299943884carlisle-cullen-twilight.[/img]

Esme Cullen:

Emmett Cullen:

Rosalie Hale:

ter mnogi drugi!!!

ni ravn preprosto useh naštevat!

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 : Coming Soon

In theaters November 16.2012
19. avgust 2012
next
19. avgust 2012
u70306
u70306
1 next!

Bil je navaden dan ko sem se odpravljala v šolo po poti mme je pobrala Bella.
V šoli ni bilo nič novega razen tega da smo morali namesto malice katera je tako ali tako bila dolgočasna, delati plakate za neki zimski ples.
Bella se je zelo spremenila odkar je prišla na to šolo spoznala je Edwarda za katerega se je izšlo da je vampir, nič več se ne druži z ostalimi samo med poukom ali malico.
Čvek ni bil več aktualen saj je bila ves čas s Edwardom, seveda me to prav nič ne moti.

Med risanjem na plakat sva se z Bello pogovarjale o njenih težavah.

Bella: Bojim se Roses, kaj naj storim da se nebi več bala?
Roses: Najbolje je da se sočiš s svojim strahom Bella, samo tako boš lahko pregnala strah!
B: Hvala Rose!
R: Ni zakaj Bella!
Po pouku sem odšla peš domov saj sem morala s to ptjo zaviti še v trgovino z avto opremo, namreč na mojem avtu je počila guma.
Doma sem naredila tisto nekaj malo naloge potem pa sem se odpravila na sprehod mimo mesta.

Bella je odšla k Edwardu saj namreč ne zna ravno dobro plesati, Edward pa zna kar dobro.
Edward: Bella ne stopaj tako!
Bella: Kako pa naj bi?
E: Glej me, stopiš naprej ter v stran!
B: Zdaj pa razumem, zakaj nisi prej tako pokazal!
E: Nisem se spomnil.
Ko sta odplesala svoj ples je Bella prišla k meni, nepričakovano me je zmotila ob popravilu avtomobila.
Bella: Hej, Rose ali bi lahjo odšla z menoj do Jacoba?
Rose: Zakaj pa po novem ne moreš iti sama?
B: Nisem ravno močna, ti imaš s seboj vedno kako orožje.
R: Aha, zato torej.
Odšla sme z Bello po neki poti z mojim terencom saj je bil moj drugi avto še doma na popravilih.
Počasi sem peljala saj je bila pot zelo blatna in razmučkana od dežja, saj ga sedaj v začetku zime kar veliko pade.
Ustavila sme nekaj kilometrov pred kočo saj je na cesti preveč poplavjeno za mojega terenca, avto sme parkirala ob rou ceste in z Bello odšla peš po neki gozdni poti, bilžal se je mrak za tem pa noč.
Prišle sva ko je bilo še svetlo.
Bella je klicala Jacoba ampak ni prišel od nikodar, slišala sme kako se je grmovje premikalo zato sme uzela nož v roke ter počasi hodila proti grmovju, Belli sem rekla naj ostane tam dala sem ji baterisko luč saj je postajalo vse temneje.
Skočila sem v grmovje ter slučajno podrla na tla Jacoba.
Roses: Kaj pa počneš tukaj, Bella te kliče ti pa tukaj samo opazuješ!
Jacob: Ni varno da je tu!
R: Sa sem jaz tukaj!
J: o, ti nisi volk kateri bi jo ščitil pred vampirji!
R: pa kaj potem!
Bella: Rose, kaj počneš tam??
R: Če bo Blella mislila da sem jaz kriva, boš videl!
Vstala sem ter Jacoba porinila iz grmovja držala sem ga za roko ter ga defenitifno vlekla za seboj, roko sem dala na Bellino ter odšla v goz raziskovat.
Med tem:
Bella: Klicala sme te Jake, kje si bil?
Jacob: V grmovju.
B: Ves ta čas?
J: Da Bella!
B: Torej je Roses skočila nate?
J: Nekako tako ja.
Bella je objela Jacoba če prav nisem čisto prepričana v to kaj Bella v resnici želi, ali Edwarda ali Jacoba, čudno.
Po poti v gozdu sem potrebovala kar nekaj luči saj se je tema zelo hitro spustila nad celo dolino in gozd.
Kmalu me je minilo da bi nadeljevala pot saj je bilo kar srhljivo, nikoli ne veš kje se potika Viktorja ter njeni vampirji.
Samo čakaš lahko kdaj se ti kdo potika okoli hrbta.
Odšla sem nazaj do Belle tam so bili še ostali, Sam, Paul, Jared in Embry.
od daleč sem že zagledala mojega življenjskega sovražnika Paula kateri mi je delal največje težave že ves čas kar ga poznam.
Paul: Hejj Rose že od daleč voham tvoj parfum, raje se prikaži!
Roses: Zakaj bi se mogla?
P: Ker ti bom drugače odbil tvojo srčkano glavico!
Sam: Nehaj Paul, ne govori tako otročje!
Roses: Bella ali greva????
Bella: Da lahko greva Rose!

Ko sem prišla dol z brega sem objela Jcoba ter pokazala jezik Paulu da sem ga bolj razdražila.
Ponoči je zelo nevarno hoditi po hosti zato sva ošli po poti do avta.
Bello sem pripeljala na srečo k meni živo in zdravo.
Ko se je odpeljala sme zaprla velika Jeklena vrata saj sem imela kar veliko in bogato hišo.

Charlie: Bella kje si bila, skrbelo me je zate!
Bella: Ah, samo do Roses sem odšla.
C: Vredu, pojdi se umiti ter pojej kaj.
B: Ja, ja bom.

Bella je odšla zelo kasno spati saj je brala neko knjigo katero ji jo je podaril Jacob.

Kmalu pa sem tudi sama doma odšla pod tuš ter nato malo pred televizijo in v posteljo.
Nexxt!

20. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeeeeext
20. avgust 2012
Next
20. avgust 2012
u50889
u50889
NEXT!!!!!
20. avgust 2012
Next!!!! pa a ni skoda ker je kristen varala roberta!!! Kako je lahko!!!???
20. avgust 2012
u59458
u59458
ja prasica!!!
20. avgust 2012
u70306
u70306
u resnic ga niti ni varala, jacob je samo njen dober prijatelj kot od Roses!
20. avgust 2012
u59458
u59458
Mi govorimo o resničnem živlenju '' vsaj mislim'' drugač pa NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
20. avgust 2012
V resnici sem mislila ne? Kristen Stewart in Robert Pattinson
20. avgust 2012
sorry za smetenjeee
a bi kera brala?
http://www.igre123.com/forum/tema/zelene-kopalke/40400/1 (ft. one direction)
20. avgust 2012
u70306
u70306
Zjutraj sem se zbudila in skoraj padla s postelje, tekla sem do avtomobila ter se vsedla vanj in odrvela v šolo.
V šoli nismo imeli pouka saj smo pripravljali dvorano za konec tedna ko naj bi bil ples zime.
V šoli smo iz dvorane gledali ko so začele padati snežinke iz neba, vsi smo bili veseli saj bo do konca pouka dovolj snega za kepanje.
Med poukom smo lahko imeli prižgano muziko saj smo delali okraske ter urejali dvorano.
Na zvočnike sem prižgala telefon na katerem naj bi imela na šoli najboljše pesmi.
Na mesto da bi delali smo začeli plesati in pesti zraven, ko pa smo že od daleč slišali loput vrat smo se spet usedli in rezljali lepili in drugo.
V sklopu menimo da bo dvorana končana že na četrtkov dan in nav v petek ne bo potrebno delati.
Kmalu se je delo končalo vsi smo stekli ven le Bella je oklevala notri z Edwardom.
Ko smo se začeli kepati sem morala zbežati noter saj sem bila vsa od snega.
Ko smo se do konca okepali sem se opravila domov Bella je rekla da pojde z Edwardom, zato pa sem sklenila da se grem še sama zabvati. Odpeljala sme se do Jacobove koče, tam sem parkirala avto ter se razgledala na okoli.
Ničesar ni bilo vidno zanimivega pa se je skoraj vedno kaj dogajalo, po nekaj minutah čakanja so se končno pokazale težave iz za severnega grmičevja.
Prišli so fantje katere sem vljudno čakala.
Jared: Glej no glej Paul tvoja punca je prišla.
Paul: Ne zajebavaj mali!
Sam: Kaj te je prineslo sem Rose?
Rose: Dolg čas!
J: Eh, kmalu ti ne bo več dolg čas samo Paul mora poprijet za tem!
R: Reso najdi si drugo delo Jered recimo, najdi si punco.
J: Dober predlog, ampak se mi ne da!
S: Daj no Jared nehaj s tvojimi zafrkancijami, nerviraš mene in koga okoli sebe!
R: Torej imate kaj zanimivega za početi?
P: Če si za, lahko!
R: Ne hvala Paul, kdaj drugič, ali pa NIKOLI!
J: Hohhoo! Mala bo gobcala!
Embry: Nehi no Jred delaš se kot da si pameten, u resnici pa si navaden bebec!
R: Strinjam se s tabo Embry!
Jacob: Kaj pa počneš tu Roses?
R: Nič, dolg čas mi je!
P: Lej Jacob, če si sem prišel poravnavat račune, vredu lahko te zmikastim, ampak nikol več ne reč da te skrbi zanjo!
R: Hejj! ni se potrebno prepirati zaradi mene, razen če imasta razlog!
P: Razlog je da me mali zafrkava od kar se nam je pridružil, očitno ni bilo dovolj takrat ko sme ga namikastil!
J: Jaz sem mali, da ne bi slišal gdo tega mešanec¨!
P: Prav hočeš pretep dobil ga boš cucek!
R: Fanta! ( stopim med njuma in ju držim na razmaku) Ne se tepst!
P: Saj on to hoče!
J: Ja hočem da ti zbijem tvoj nasmešek z obraza!
R: Nehajta, ne bo pretepa. Č e pa gdo hoče pretep se bo tepel z mano!
J: Ne, si pri pameti Roses?
P: Če je rekla sem za!
S: Ale, nehajte. Dovolj kreganja!
Za tem so odšli jaz pa se nisem ravno zabavala kot sem sprva mislila da se bom!

Bella se je pri Edwardu kar zabavala glede na to da sta vadila ples in se imela kar s da lepo.
Alice: Ej Edward, kdaj bosta končala, mi gremo dol!
Edward: Bom že, čez kakih pol ure!
Jasper: Raje torej pohitita!
Ko sta Edward in Bella končala plesne vaje sta odšla spodaj kjer so ostali imeli kot nekakšno zabavo.
Belli je takrat prav prišel Ples katerega jo je Edward naučil.

Po groznem prepiru Jacoba in Paula sem se napotila na pot domov, Vstavila sem se še pri Edwardu saj je rekel naj pridem.
Prišla sem ravno pravi čas.
Seddeli so za mizo in počasi začeli igrati družabne igre, pridružila sme se jim Ko se je zabava končala sem se odpeljala domov ter naredila še nekaj doma odpravila sem se pati.

Zjutraj sem odšla v šolo kjer smo končavali urejanje dvorane.
Roses: Hej, Bella kmalu bomo končali, komaj pa čakam da te vidim jutri zvečer kako boš plesala?
Bella: Si že našla soplesalca?
R: Niti ne, bom vprašala Jacoba če bi šel!
B: On, meniš da bo hotel?
R: Ah, saj ne vem, bomo videli kako bo, če pa ne, bom sama!
B: Žalostno upam da boš prišla s kom na zabavo!
R: Tudi jaz upam!

Po pouku sem se odpravila z Bello po nakupih za obleko.

V trgovini ni bilo dokaj izbire ampak sem našla:

obleka:

čevlji:

plašč:

Bella si je našla:

obleka:

čevlji:

plašč pa je že imela.

Vesele smo se odpravile vsaka domov doma sem obleko oprala čevlje pa imela na noigah da se je noga navadila na njih saj so novi.
cel dan od nakupov naprej sem jih imela na sebi da me ne bi jutri ožulili.

Nexxt"!

20. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeext
20. avgust 2012
Next
20. avgust 2012
u50889
u50889
NEXT!!!
Zakon da pišeš take dolge nexte
20. avgust 2012
Next
20. avgust 2012
u73962
u73962
next
21. avgust 2012
u70306
u70306
Zjutraj sem se zbudila in zagledala uro stekla sem v šolo ter še dokončali delo, jaz pa še vedno nisem imela soplesalca, kaj bom naredila če bo Bella izvedela?
Bella: Torej ali imaš soplesalca Rose?
Roses: Kko naj ti razložim?
B: Preprosto, nimaž ga!
R: Ne nimam ga.
B: Pa Jacob?
R: Ne, ne nisem ga vprašala, pa menim da ga tudi nikoli ne bom vprašala.
B: Zakaj ne, je kaj narobe?
R: Dalo bi se reči, ja!
Po pouku oz. popravku in dokončni ureditvi dvorane sem se z Bello odpravila do Jacoba.
Bella: Jacob, Roses te želi nekaj vprašati!
Jacob: Kaj, me želi vprašati?
Roses: Torej, danes zvečer je ena zabava in nimam soplesalca ne spremljevalca.
J: Tam bo Edward zato nikakor ne pridem!
R: Vredu, samo vprašala sem.
J: Daj Paula ker si tako zagreda zanj!
R: Nisem zagreta zanj, kaj se ne spomniš kaj je naredil moji sestri?
J: In kaj, saj ni pomembno vse eno je pred kratkim lahko rodila!
R: Ja vem, ampak vse eno ne bo mogla imeti več otrok ker je bil to eden od 100 primerov da je lahko rodila.
B: O čem govorita?
R: Paul se je zaljubil v mojo sestro Floro eno noč jo je "spolno" napadel, in poškodovano je imela...
B: Kaj?
R: Nora sem zakaj sploh to pravim, Paul Ti se en NAVADEN KRETEN!!!!! (je odmevalo perko gozdu)
Takoj sem se pobrala od tam ka avtu Bella se je pripeljala s svpjim tako da sem jaz kar skočila v svojega ter se odpeljala k moji sestri.
K njej sem se odpravila samo kadar je bilo aj hudo narobe sploh zdaj ko nisem mogla molčati.
Pred večirom sem doma sedela ter se gledala v ogledalo Ko sem pred mnogimi leti še kot otrok prišla sem, sem imela čisto temno polt ampak sedaj imam svetlo in bledo saj tukaj ni preveč sonca.
svoje mokre in črne lase sem razčesavala in gladila.
Odločala sem se še če bom sploh odšla na ples, neka vest mi je dajala da naj pojdem n se zabavam dokler se še lahko.
Počasi sem se le odločila da pojdem tja, lase sem si posušila in počesla, oblekla sem s obleko prej pa na nohge nataknila črne žabe.
Obula sem si čevlje in nase nataknila črni plašč.
---

Nextt!

21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
u50889
u50889
NEXT!!!
21. avgust 2012
Next!!
22. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. avgust 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/summer-story/39827/1 sori, ker oglašujem bi kera brala?
22. avgust 2012
u70306
u70306
Na ustnice sem si namazala violično rožnato šminko pod oči pa malo črne na veke sem si namazala črno barvo.
odpravila sem se v avto ko sem za seboj slišala korake kateri so bili vse hitrejši.
Jacob: Hej, Rose če res nimaš soplesalca potem pojdem s teboj!
Roses: Res Jake, si resnično premislil, saj veš zaradi Edwarda?
J: Čisto sem prepričan, nočem da si sama!
R: Torej kaj čakava pojdiva!
Ko sva z Jacobom prišla tja sem pred vstopom v dvorano dobila listek z številko sobane.
Jake je dobil številko mize.
Odšla sem v sobano kjer smo bila sama dekleta namreč smo si na obraze risale nekakšne poslikave obraza vsaka je imela porisano z barvo kakršna je bila obleka jaz sem z izjemo imela še predih vijolične barve.
Dekleta smo se dale v skupine saj naj bi imele ples po skupinah, slekle smo si obleke ter nataknile drese z kratkimi hlačami ter majico katera je segla do popka.
Obule smo si vojaške bulerje.
druga skupina je ostala v oblekat tretja je bila v krilih in kanaterah četrta skupina pa je na sebi imela dolge majice ter široke raztrgane hlače.

Na oder je odšla četrta skupina in odplesala ples na tole skladbo:

Nato so odšle punce iz tretje skupine in plesale na tole skladbo:

odšle so dekleta v oblekah, zmenile so se da so obleke takšne katere primeš za stranico in odtrgaš del obleke da nastane minica seveda se obleke da popraviti saj so za take plese narejene plesala so na to skladbo:

odšle smo na oder še me, ampak nevem zakaj so me dekleta dale čiszto spredaj da sem vodila ples:

ko smo vse skupine končale ples so izzžrebali katera skupina mora nastopiti z novo pesem.

celo da smo bile me plesale smo na tole pesem:

ko smo plesale na to pesem so nam vsi fantje žvižgali saj smo plesale zelo Sexy jaz sem spet moraala biti v ospredju kar mi ni bilo všeč ampak vse so rekle da znam točke najbolje odplesati- ker so moje no ampak jaz sem predlagala Bello ampak ni želela zato sem morala biti v ospredju jaz!

ko smo vse končalo smo se preoblekle v obleke in odšle s fanti na ples.
Jacob: Totalno ste zažigale, všeč mi je bilo ko si migala z boki in zadnjico!
Roses: Oh, Jake!
J: Da in ko si zavrtela lase!
R: Nehaj! Saj hvala ampak ne govori na glas!
J: Okeya!
Ko sva odplesala ples sva odšla za mizo kjer sva pila pivo.
Ob 3 zjutraj sem se opravila domov zaradi strašnih bolečin v glavi nevem kaj jih je povzročalo saj sem spila le kozarec pive.
Doma sem se slekla in norela po hiši razbila sem ogledalo in se močno portezala po hrbtu.
Padla sem na tla ter si porezala še dlani, padla sem v nezavest.
Nexxt!!!
če boste hitre morda nexttam še danes!!

22. avgust 2012
u50889
u50889
Jezus Kristus NEXT!!!
22. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. avgust 2012
u70306
u70306
Zjutraj so Jacob Paul in Bela trkali na vrata ampak noben ni odprl vrat zato sta Jacob in Paul Vrata Razbila Paul me je našel na tleh vso porezano in krvavo, Paul je zaklical da me je našel med tem me je zavil v rjuho ter me obrnil da sem ležala na hrbtu. Jacob in Paul sta me nesla v avto Peljali so me k Carlisle saj je zdravnik.
Položili so me na mizo tam mi je Carlisle iz hrbta potegnil delce ogledala ko mi je iz hrbta izvlekel 200 koscev stekla mi je hrbet namazal z razkužilom in najhujše rane mi je zašival ali zalepil rane mi je povil prav tako mi je roke razkužil in povil.
Ko sem se zbudila sem ležala na kavču pogrnjena z deko, zagledala sem Bello katera me je gledala. Dvignila sem se in se vsedla imela sem grozovite bolečine, Bella me je objela in jaz sem njo. Prišel je Jacob katerega sem se najbolj razveselila, Belli je rekel naj zapusti prostor saj se želi z menoj pogovoriti na samem.
Jacob: Rose, na desni roki na prstancu imaš simbole.
na vrhu: volk
ob desni strani: ljudje
na levi strani: družina
spodaj: človek.
Kaj meniš kaj bi to pomenilo?
Roses: Nimam pojma Jake.
Paul: V tvoji družini je negdo tak kot smo mi!
R: Kaj naj bi to pomenilo?
J: To lahko pomeni da boš nekoč taka kot sem jaz in Paul.
P: Tvoj oče ali mati sta lahko takšna kot mi po tem si podedovala kri katera je zmešana z človeška, nisi čistokrvna kar pomeni da ikoli ne boš imela simbolov na rami le spremenila se boš v volka kadar boš hotela in kadar te gdo razjezi se ne boš spremenila v volka le če hočeš da se.
R: Aha, moj oče
J: Kaj tvoj oče?
R: Moj oče je volk, vsaj mislim skoraj nikoli ga ni bilo doma ko sem imela le enajst let sta me oba straša zapustila nisem ju nikoli več videla.
P: Tukaj se da zalomiti, postala boš ena iz med nas, temu pripomorejo obblazenost in bolečine v glavi!
Nextt!
22. avgust 2012
next
22. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg