Forum
νιкι נє ρσ šσℓι σ∂šℓα нιтяσ ∂σмσν ѕαנ נє кσмαנ čαкαℓα ∂α вσ ℓαнкσ zα яσנѕтηι ∂αη ѕαмα ∂σмα.
α кσ נє ρяιšℓα ∂σмσν נє νι∂єℓα.................
zα ηα∂αℓנєναηנє ρσтяєвυנєм 3 ηєχтє
14. junij 2014
next
14. junij 2014
še 2
14. junij 2014
videla je njenega fanta ki poljublja njeno BFF.
what je rekla.
oba sta jo pogledala potem pa je BFF odšla.
dejan kaj je bilo to je dejala v joku viki
eh nč,že dolgo sem ti mislil povedat..........bi bila moja punca?
ne!!!!!!!!poljubljaš se z drugimi!varaš me z BFF !
dejan=d
viki=v

to ni res!
kaj pa sem videla zdaj?
nič.........samo..........čaw morm it
odšel je viki pa je butnila v jok.
po 4 urah se je končno pomirila in odšla v park tam pa videla.......
21. junij 2014
next
21. junij 2014
next
17. julij 2014
tam je videla dejana ki je vs žalosten sedel na klopi in misliv bok ve o čem...
na drugi strani parka za velikimi borovci pa je bila maja...
maja=bff
maja se je poljubljala z vikijinim bratom timom,on pa ...
zgledalo je takole

viki je stopila bližje in rekla:
what!?
maja je stopila do nje ter rekla:
sorry,res mi je žau...
viki je zajela sapo ter rekla:
najprej si bila moja bff in si mi trdila vedno da si močno zaljubljena v alexa(sošolca).
pol sm te vidla za moj rojstni dan v moji hiši se strastno poljubljat z mojim fantom dejanom,danes pa še v parku z mojim bratom...
ti si mi lagala,dejan je varal mene,ti si varala njega,ti si varala mojga brata...
nikol ne boma bff več...
preselil se bomo v paris,tam bom za vedno z svojo družino...
ti boš brez bff in brez tvojega predragega fanta,mojga brata tima...izvoli...
pa mej tak lajf!!!
17. julij 2014
next
17. julij 2014
kak se ti zdi?
17. julij 2014
men se zdi supr
17. julij 2014
kir del ti je najboljši
17. julij 2014
vsi so dobri
17. julij 2014
u174696
u174696
Next
18. julij 2014
u168443
u168443
next prosimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
28. julij 2014
ok sam za vas eno dolgo nadaljevanje pod dvema pogojema...
-da lohka zgodbo začnem od začetka...
vsebina bo ista sam drgač se bo razpletlo
-bote nextale če vam bo všeč
ok?
28. julij 2014
u168443
u168443
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
28. julij 2014
viki se je zbudila že zjutraj ob treh
vedela je da ima rojstni dan in to 16-ti...
njena družina je zelo bogata...
mama LARA -filmska režiserka,za vsak drugi vikend prideta domov,drgač sta pa skos po svetu
oče JACK -lastnik podjetij:coca-cola,samsung in new yorker...potuje kot mama in je doma le vsak drugi vikend
brat CAM- 3 lete starejši od viki
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zej pa začnimo z zgodbo
no torej viki se je zbudila,se oblekla v draga oblačila po zadnji modi in zajtrkovala kar je hotela...
viki se je zavedala da ima veliko več kot drugi vendar je bila še vseeno skromna,a vsi so hoteli,da se zaveda kaj vse ima in da to tudi izkoristi...
a viki se še vseeno ni spremenila in prav zato je imela veliko prijateljev...
njena BFF je maša.
njena BF je ema .
njena simpatija je alen.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
odšla je na avtobusno postajo kjer je v družbi 3 mlajši učencev iz njene šole čakala avtobus.
prisilili so jo da se pogovarja o karateju,ki so ga vsi trenirali...
pokazali so ji nekaj trikov potem pa je pripeljav avtobus in sama je tičala na sedežu poleg šoferja ,ta pa ji ni preveč ugajal...
ves čas se je hotel pogovarjati o tovornjakih in avtomobiliih,ker pa je opazil,da viki ni do tega,si je začel mrmrati pesem gangnam style...
to je bilo obupno...
sploh si ne morete predstavljati če to slišiš v živo!!!
to je ko avtobusni šofer z brki moustache ki so popularne začne prepevati najpopularnejši hit v kitajščini...še huje pa je,če na vsakem ovinku naredi tisti gib z rokami ,povrh vsega pa še korejščine ne zna...
viki je zamižala ker ga ni mogla gledati,si pa ga je predstavljala v mislih in tudi nekako tako je zgledalo...

komi je čakala da bo na levem ovinku zagledala urejeno šolo...
in to se e tudi zgodilo...
takoj ko je avtobus parkiral se je prerinila čez 3 učence ker ni mogla več glejat šoferja in zbežala v šolo...
pred njeno garderobno omarico je stala maša,v roki pa je držala darilno vrečko
takoj sma si skočili v objem,jaz sem si obula copate in slekla jopico,potem pa mi je čestitala...
nato pa mi je izročila darilno vrečko,ko pa sem pogledala kaj je bilo v njej,sem skoraj omedlela.
v njen je bilo...
potrebujem 5 nextov
aja pa fotke:
viki

maša

ema

alen

28. julij 2014
u168443
u168443
next
28. julij 2014
next
28. julij 2014
u158916
u158916
neeeeeeext
28. julij 2014
u153756
u153756
neext + novaa bralkaa
03. avgust 2014
next
03. avgust 2014
u174394
u174394
next
04. avgust 2014
na debelo je pogledala v vrečko in videla je nekaj naj lepšega na svetu in nekaj,kar si je vedno želela...v darilni vrečki so bile 4 vstopnice za turnejo 1D v londonu...
viki jih je vzela v roko in si obrisala oči....še kar ni verjela da je to res,zato je maši rekla naj jo uščipne,a se ni zgodilo nič drugega kot to,da je potiho zacvilila in ponovno videla vstopnice pred očmi...planila je v mašin objem in je ni hotela izpustiti potem pa je maša rekla da je še nekaj v vrečki...
viki se je sklonila in pogledala v vrečko,v kateri je bila zlata kuverta...v kuverti je bila voščilnica od maše in modra kartica...viki ni vedela kaj je to,zato ji je maša razložila,da je darilna kartica oziroma darilni bon v trgovini ASI za 100 evrov...
ASI je vikijina in mašina najlubša trgovina....viki ji je še enkrat skočila v objem in tudi tokrat se ni kar sama odlepila od nje saj ji je maša rekla da je še nekaj v vrečki...
viki se je spet sklonila in pogledala v vrečko,v njen je bila tista ogromna pisana lizika ki jo je imela viki zelo rada in bonboni haribo srčki....
viki je objela mašo,nato pa so se do pouka ves čas pogovarjali o tem,kako se imajo radi...med glavnim odmorom ki traja eno uro in je med peto uro in kosilom,potem pa sledi še ena ura so šle pred šolo,kjer je velika lipa...
vsedle so se na klop in se začele pogovarjati...
kar naenkrat pa je maša spremenila temo in vprašala:viki,koga pa boš zraven sebe peljala na turnejo 1D,saj imaš vendar 4 vstopnice,izkoristiti pa moraš še 3....
nastala je tišina,potem pa je viki rekla...
rabim 5 nextow
04. avgust 2014
u161626
u161626
nnnnnnext
04. avgust 2014
u168443
u168443
Next
08. avgust 2014
Next
08. avgust 2014
next
09. avgust 2014
next
10. avgust 2014
mislim da vem...tebe,tvojega fanta mateja in mojega fanta alena...
too!viki ti si res the best frendica!!!maša ji je skočla v objem in kar naenkrat se je znašla v objemu nekega tipa....le kdo bi bil to?bil je matej...maša mu je skočila v objem in tudi on je slišalnovico in se strašno veselil...
maša in matej:

aja matej je pa tak:

ko smo se mal umiril,je prišel še alen in me prijel za roko...

tako smo sedeli na dveh klopcah in se še mau pogovarjali,kako bomo mami in očku in učitlom u šoli povedl kam gremo in do kdaj in to....ko je blo konc šoel so šli vsi domou in mami in očku povedl za turnejo in vse to....ker jih majo radi,so jim dovolil in napisal opravičila za v šolo...
skos do dveh zjutraj so si vsi pakirali kovčke,viki in maša pa sta odšli še u trgovino ASI in viki si je kupla vseh cot in vsega za 100$...
nasledn dan so že vsi štirje čakal na letlišču s polnimi koučki...
rabm 5 nxtov...
10. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg